Auväärt endine, praegune ja tulevane EDMFK liige!

Suur rõõm on teatada, et meie kallis klubi on jõudnud vägagi auväärse juubeli künnisele.
15 aastat klubilist tegevust on tänane reaalsus, mille üle me kõik võime uhked olla - 15 aastat täis head muusikat, kontsertelamusi, unustamatuid peohetki, toredaid inimesi ja ühtekuuluvust. Elagu EDMFK!

Ootame Sind EDMFK 15.sünnipäeva auks toimuvale pidulikule sünnipäevapeole Kaval Antsu Talu Kõrtsis ning järgnevale muljetus-ja tantsumaratonile DM Baari!

Kaval Antsu Talu (Tallinnas Unique Stay Hotelli hoovis, Toompuiestee 23, sisenemine Kevade tänava poolsest väravast!)

Algus: 17.00

NB! Palume täpselt kohal olla!

Miks just Kaval Antsu Talu?
Ega asjata ilutse esimese tähena EDMFK nimes just E = EESTI Depeche Mode Fänn Klubi.
EESTI, see on meie juured, kodu, aastatepikkused Draditsioonid ja kuuluvus.
Segades E kokku DM ja FK-ga saamegi suurepärase koosluse, mille nimeks on EDMFK 15. sünnipäev!

Hahaa :-), see omakorda tähendab tralli ühe korraliku Eesti peo traditsioonidega - pikad lauad,seapraad,laulge kaasa, puntra-jenka, ja loomulikult DM muusika mida vürtsitame lugudega meilt ja mujalt :)!

22.45 - 23.00

Korralik EESTI pidu maha peetud, ongi paras aeg suunduda austust avaldama, lõõgastuma ning pidutsema paika, mis meiega nii muusikaliselt kui ka traditsioondelt seotud. Olles meist pea poole noorem on DM Baar kohanud kindlasti vähemalt sama palju Depeche Mode fänne,kui me oma tuuridel ja DMiga seotud pidustustel üle maailma. Vahe ainult selles, et me sõidame ise kohale, kuid DM Baari sõidetakse või jalutatakse kohale ;-)!

Viimast teeme ka meie - ehk Kaval-Antsust DM Baari on vaid 10 minutit jalutada - loomulikult teeme seda ühiselt ja miks mitte oma sümboolikaga ;-)!

23.00 - ...

DM Baaris lahutab meie meelt nii pildis kui helis lõunanaabrite suur DM'i sõber Dj/Vj Montuss - Zombie Roomist saab üheks õhtuks ELECTRIC CAFE ( kes käis 2006 Riia kontserdi aftekal, see teab millest jutt, super Dj ).

Lilled ja kingitused! ;-)

Traditsiooniliselt on sünnipäevalapsele ühiskingituseks plaanis tujuküllane ning meeldejääv pidu.
Ühiskingitusest osavõtmiseks palume endistel ja praegustel fännklubi liikmetel kanda 250 krooni ning sõpradel/mitteliikmetel 350 krooni pidulise kohta MTÜ EDMFK Ühispanga arvele 10220058151014 hiljemalt 18.novembriks.

Alates 19.novembrist kuni 23.novembrini on ühiskingist osavõtmine endistele ja praegustele fännklubi liikmetele 450 krooni ning sõpradele/mitteliikmetele 550 krooni pidulise kohta samuti MTÜ EDMFK Ühispanga arvele 10220058151014.
SELGITUSEKS: EDMFK 15 SÜNNIPÄEV ja NIMI (kui maksate kellegi teise eest, siis kindlasti osavõtja täisnimi).

Kõik küsimused, ettepanekud jne on oodatud aadressile
edmk[at]edmfk.ee

Kohtumiseni peomeelelus 24.11.2007 kell 17.00;-)

Sinu EDMFK

Vaata ka foorumis
http://www.edmfk.ee/foorum/viewtopic.php?t=819