Lehekülje vaatamiseks on vajalik Flash player 9 või uuem. Flash playeri saab alla laadida siit. EDMFK 19

Kallid klubilised ja sõbrad!

Olete lahkesti palutud ja väga oodatud tähistama meie, EDMFK juba 19. sünnipäeva 26. novembril 2011 algusega kell 19.00 Von Krahl’ i baaris (Rataskaevu 10/12) ja jätkuga kell 23.00 DM baaris (Voorimehe 4) Tallinnas.

Kõlistame klaase, maitseme pidurooga, laseme häälepaelad valla, loobime üksteist õhku, mängime, keerutame jalga, naudime livemuusikat (seda kõike peamiselt pidupaigas nr 1) ning keerutame veel intensiivsemalt jalga ja naudime plaadimuusikat (pidupaigas nr 2), meenutame olnut ja unistame sellest, mis veel tulemas!

Muusikaliseks rosinaks on loominguline kollektiiv STRANGE DAYS (Rootsi juurtega elektrooniline popduo Tartust/Raplast) ja meie oma plaadivõlurid. Laseme end uuel üllatada ja vanal heal kaasa kiskuda!

Kingime koos üksteisele, st klubile suurepärase õhtu meeldivas seltskonnas ja midagi, mis seda õhtut ka edaspidi meenutama jääb. Kingifondis osalemiseks palume EDMFK 2011 liikmetel teha ülekanne 10 EUR ja mitteliikmetest sõpradel 13 EUR hiljemalt 15. novembriks alljärgnevalt:

Saaja: MTÜ Eesti Depeche Mode Fännklubi
Konto: Swedbank 221039916203
Selgituseks: EDMFK 19 NIMI (kõik nimed, kelle eest kinki tehakse)

Arutame asja EDMFK foorumis ja kirjutades edmfk ät edmfk punkt ee.

"All I want to do is see you
Don't you know that it's true!"

Teie EDMFK