EDMFK

Eesti Depeche Mode fännklubi aastal 2018


Austatud EDMFK senised liikmed, sõbrad ja huvilised!

Eesti Depeche Mode Fännklubi on otsustanud tegevust edukalt jätkata. Selleks, et kinnitada oma osalemise soovi klubi tegemistes, ootame teid 2018. aastal EDMFK liikmeks astuma!

Kes on juba varasematel aastatel või hiljuti klubiga liitunud, meie ridadesse üle pika aja naasemas, salaja seni vaid kõrvalt silmitsenud... Kõik te olete oodatud oma ametlikku liikmestaatust jätkama või esmakordselt meie sekka astuma.
2018. aastal on plaanis jätkata juba vanade tavapäraste üritustega kuid tuua juurde ka värskeid ja uusi tuuli nii üritustel kui klubi tegemistes. Alanud aasta on ka klubi tegevuses jätkuvalt tormikas. Alustame aastat kohe jällegi tuurile minekuga. Nimelt on klubi korraldamas tuuri Depeche Mode The Global Spirit Tour raames toimuvatele Riia (20. veebruar) ja Vilniuse (22. veebruar) kontserditele. Kellel huvi, uurib foorumist-facebookist.

EDMFK´ga liitumise eelduseks on 2018. aasta liikmemaksu tasumine. Ka sel aastal on makse alampiiriks 20 eurot – just see panus aitab ühiseid üritusi korraldada ja klubina tegutsemist jätkata.

Liitumise tähtaeg on 16. märts 2018 ja nagu igal aastal ootab ka sel korral kõiki õigeaegselt liitunuid üllatus.

EDMFK liikmemaksu ülekande palume teha:
Saaja: MTÜ Eesti Depeche Mode Fännklubi
Konto: Swedbank EE502200221039916203
Selgitusse märkida: EDMFK 2018 liikmemaks EESNIMI PEREKONNANIMI

Peale panuse ülekandmist palume kõigil uutel ja ka vanematel liikmetel uuendada oma kontaktandmed siin: http://www.edmfk.ee/?dm=ankeet

Põnevat klubiaastat soovides,
Gert, Andry, Reimo

Sündmus

Täna, 58 aastat tagasi sündis Depeche Mode'i põhiline helilooja ja lugude kirjutaja Martin Gore.
1997 - 2019 © Eesti Depeche Mode fännklubi