SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Lõbusad videod

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 18. Mai, 2010 8:11    Teema: Lõbusad videod Vasta viitega

Lõbusad videod http://www.youtube.com/watch?v=47wIdSopHUc&feature=player_embedded Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 20. Mai, 2010 14:18    Teema: Re: Lõbusad videod Vasta viitega

henn kirjutas:
Lõbusad videod http://www.youtube.com/watch?v=47wIdSopHUc&feature=player_embedded Laughing


normaano
lõpukaadrid meenutasid miskipärast OF-klubi Kuressaarest Smile

tegijad ikka on natu vaeva ka näinud. mitut videot siis matkiti?
mulle meeldis eriti see NLMDA koht.. kuda nad selle vana küll sinna said Very Happy

ja huvitav, palju nad enne trenni tegid? Razz
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 21. Mai, 2010 8:32    Teema: Re: Lõbusad videod Vasta viitega

Craig kirjutas:
henn kirjutas:
Lõbusad videod http://www.youtube.com/watch?v=47wIdSopHUc&feature=player_embedded Laughing


normaano
lõpukaadrid meenutasid miskipärast OF-klubi Kuressaarest Smile

tegijad ikka on natu vaeva ka näinud. mitut videot siis matkiti?
mulle meeldis eriti see NLMDA koht.. kuda nad selle vana küll sinna said Very Happy

ja huvitav, palju nad enne trenni tegid? Razz


Lõpukaadrid meenutasid tõesti OF-klubi, millest endalgi 90ndate teisest poolest head mälestused.

Tegijad on vaeva näinud, selge see. Trenni on kindlasti tehtud. Peaks üle lugema, mitu videot siis sees oli.

Minu jaoks tekitas kunagi küsimusi isegi see, kuidas DM enda NLMDA videosse austatud vanahärra sai... Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 21. Mai, 2010 19:40    Teema: Re: Lõbusad videod Vasta viitega

henn kirjutas:

Minu jaoks tekitas kunagi küsimusi isegi see, kuidas DM enda NLMDA videosse austatud vanahärra sai... Smile


Minu mäletamist mööda oli nende stoori järgmine, et Itaalia neile meeldis hirmsasti, seal ka videosi tehti, k.a NLMDA. Ja see onkel oli olnud neil seal miskine naaber või midagi, Dave-i hea sõber. See stoori oli muidugist pikem aga seda vähekest ma uduselt kuidagi mäletan. Keegi teab ehk täpsemalt, räägib... st kirjutab..
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 23. Mai, 2010 11:51    Teema: Re: Lõbusad videod Vasta viitega

Craig kirjutas:
ja huvitav, palju nad enne trenni tegid? Razz

trenni ikka päris palju vist tehtud, kogu asi ju ühe korraga üles võetud

järgmine video siis:
http://www.youtube.com/watch?v=kZcgQnzoiEk

selline tüüpiline teise päeva hommik peale tormilist pidutsemist Very Happy
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 25. Mai, 2010 10:04    Teema: Re: Lõbusad videod Vasta viitega

Craig kirjutas:
henn kirjutas:

Minu jaoks tekitas kunagi küsimusi isegi see, kuidas DM enda NLMDA videosse austatud vanahärra sai... Smile


Minu mäletamist mööda oli nende stoori järgmine, et Itaalia neile meeldis hirmsasti, seal ka videosi tehti, k.a NLMDA. Ja see onkel oli olnud neil seal miskine naaber või midagi, Dave-i hea sõber. See stoori oli muidugist pikem aga seda vähekest ma uduselt kuidagi mäletan. Keegi teab ehk täpsemalt, räägib... st kirjutab..


Tegelt vist on ikka nii et Corbjini tehtud muusikafilmi "Strange" klipid võeti üles erinevates riikides, sh. ka Prantsusmaal ja Taanis. NLDA peaks olema Taanis salvestatud ja vanamees ise ka taanlane, vähemalt ta räägib filmis taani keeles -et Dave oli tubli poiss kui väike oli, aga nüüd ta ei saa enam temast aru jne. STRANGE.
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 29. Mai, 2010 22:35    Teema: Re: Lõbusad videod Vasta viitega

Indrek kirjutas:
Craig kirjutas:
henn kirjutas:

Minu jaoks tekitas kunagi küsimusi isegi see, kuidas DM enda NLMDA videosse austatud vanahärra sai... Smile


Minu mäletamist mööda oli nende stoori järgmine, et Itaalia neile meeldis hirmsasti, seal ka videosi tehti, k.a NLMDA. Ja see onkel oli olnud neil seal miskine naaber või midagi, Dave-i hea sõber. See stoori oli muidugist pikem aga seda vähekest ma uduselt kuidagi mäletan. Keegi teab ehk täpsemalt, räägib... st kirjutab..


Tegelt vist on ikka nii et Corbjini tehtud muusikafilmi "Strange" klipid võeti üles erinevates riikides, sh. ka Prantsusmaal ja Taanis. NLDA peaks olema Taanis salvestatud ja vanamees ise ka taanlane, vähemalt ta räägib filmis taani keeles -et Dave oli tubli poiss kui väike oli, aga nüüd ta ei saa enam temast aru jne. STRANGE.


just. vat nii oligi. hallid ajurakud lehvitavad!
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group