SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


TOTU - DM live in Barcelona

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 9. november, 2010 11:20    Teema: TOTU - DM live in Barcelona Vasta viitega

Kuna TOTU - DM live in Barcelona on käes, siis on õige aeg antud teema algatamiseks-avamiseks. Arvamused üllitise kohta on oodatud.

Vaatasin kiiresti ülevaatlikult kontserdi läbi. Silma hakkas see, et mitte alati "pole vist professionaalseid kaameramehi kasutatud". See ilmneb eriti rahva seast filmitud kaadritest. Embarassed Vahepeal on fookuses publikumi sõrmed, siis artistid - enamasti aga pilt väreleb ja on udune, st ei ole fokusseeritud. Embarassed Viletsat kaameratööd ei saa küll mingiteks eriefektideks nimetada. Evil or Very Mad Võib-olla olen ma liiga vana inimene, aga mul hakkavad sellest värelemisest alguses silmad ja seejärel pea valutamata. Ühest Touring the Angelist oli mulle küllalt. Devotional ja One night in Paris on tunduvalt paremad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
noise



Liitunud: 6 Veeb 2006
Postitusi: 160

PostitusPostitatud: 9. november, 2010 13:46    Teema: Vasta viitega

publiku seest filmimine on viimasel ajal live-DVDde seas väga popiks läinud. Usun et vaatajani yritatakse tuua sellist cinema-verite laadset elamust kus koik ei peagi perfektne olema. Eeldatakse et vaataja saab fiilingu nagu ta oleks ise kohal olnud.
_________________
live to ride, ride to live
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 9. november, 2010 14:37    Teema: Vasta viitega

noise kirjutas:
publiku seest filmimine on viimasel ajal live-DVDde seas väga popiks läinud. Usun et vaatajani yritatakse tuua sellist cinema-verite laadset elamust kus koik ei peagi perfektne olema. Eeldatakse et vaataja saab fiilingu nagu ta oleks ise kohal olnud.


Eks ma vaatan täna õhtul kontserdi ilusti tervenisti läbi, arvestan kindlasti ka ülalöeldut ja olen ehk kogemuse võrra rikkam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 9. november, 2010 16:18    Teema: Re: TOTU - DM live in Barcelona Vasta viitega

henn kirjutas:
Devotional ja One night in Paris on tunduvalt paremad.


Devotional on lausa kunstiteos ja ausalt öeldes nii head visuaalselt tehtud kontsertfilmi, ma pole mitte kellelgi artistil näinud veel. Absoluutselt kõik on viimseni paigas ja viimistletud.

Aga nüüd uut Barcelona kontsertfilmi vaatama ja eks näeb, millega tegu on.
_________________
Just wait and see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 9. november, 2010 18:20    Teema: Vasta viitega

Sai ka läbi vaadatud kontserdi osa koos boonus lugudega ja mulle meeldis küll. Ei olnud effektidega üle pingutatud, nagu eelmisel Touring The Angel dvd-l, kus igast sibrusäbrud olid ja mustvalged effektid vahepeal. Helikvaliteet jätab küll soovida, siuke tuhm ja pole selge, nagu bootleg. DVD filmi tipphetk oli Home, mis oli fantastiline esitus ja liigutas nii, et Crying or Very sad Publiku seest filmimine oli hea ja tõesti andis siukse loomulikuma tunde vaatamisel. Viriseda muidugi võib, et on välja jäetud mitu vana head ja paar uut lugu.
Üldine mulje kogu filmist on positiivne Wink
_________________
Just wait and see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 10. november, 2010 9:17    Teema: Re: TOTU - DM live in Barcelona Vasta viitega

henn kirjutas:
Kuna TOTU - DM live in Barcelona on käes, siis on õige aeg antud teema algatamiseks-avamiseks. Arvamused üllitise kohta on oodatud.

Vaatasin kiiresti ülevaatlikult kontserdi läbi. Silma hakkas see, et mitte alati "pole vist professionaalseid kaameramehi kasutatud". See ilmneb eriti rahva seast filmitud kaadritest. Embarassed Vahepeal on fookuses publikumi sõrmed, siis artistid - enamasti aga pilt väreleb ja on udune, st ei ole fokusseeritud. Embarassed Viletsat kaameratööd ei saa küll mingiteks eriefektideks nimetada. Evil or Very Mad Võib-olla olen ma liiga vana inimene, aga mul hakkavad sellest värelemisest alguses silmad ja seejärel pea valutamata. Ühest Touring the Angelist oli mulle küllalt. Devotional ja One night in Paris on tunduvalt paremad.


Eile õhtul sai terve kontsert läbi vaadatud koos kõigi lisadega. Võrreldes Live in Milaniga on Live in Barcelona parem live film, sest häirivad eriefektid puudusid. Lähivõtteid lavalolijatest oleks võinud rohkem olla. Mitmel puhul ei keskendunud kaamera laval toimuvale. Kontsertfilmi vaadates sooviksin kõigepealt näha esinejaid võimalikult lähedalt. Oluline ja ebaoluline oli selles suhtes segi aetud. Ega nad nüüd nii vanad ja kehvad ka välja ei näe, et ei tohiks lähivaateid võtta. Audio poolepealt jättis asi soovida. Heli oli kohati kuidagi tuhmivõitu. Eriti andis see tunda Martini esitatud lugude puhul. Võib-olla on lihtsalt vaja endale parem tehnika muretseda... Kontserdist endast rääkides oli uute lugudega algus nõrgavõitu. Seda olen ka ise kohapeal kontserdil viibides täheldanud alates Exciter tourist. Vanemate lugude ajaks, mis on küll rohkem ära leierdatud, on bänd juba paremas hoos. Mõned vanade lugude väikesed uued seadistused kõlasid päris hästi.
Kokkuvõttes jättis Live in Barcelona keskmise mulje.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 10. november, 2010 10:21    Teema: Vasta viitega

Tahaks täitsa teada selle kontsertfilmi puhul vahet DVD ja Blu-Ray vahel. Kuna DVD-l on helikvaliteet tõsine piiks. henn, vaevalt siin tehnika suurt rolli mängib, kuna võrdluseks on mul isiklikkest kogemustest teisi kontsertfilme tuua. Muide lugesin ka saksa foorumitest, siis seal kirjutati ka just heli poole pealt palju vastukaja.
_________________
Just wait and see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
noise



Liitunud: 6 Veeb 2006
Postitusi: 160

PostitusPostitatud: 10. november, 2010 12:01    Teema: Re: TOTU - DM live in Barcelona Vasta viitega

henn kirjutas:
Audio poolepealt jättis asi soovida. Heli oli kohati kuidagi tuhmivõitu. Eriti andis see tunda Martini esitatud lugude puhul.


Huvitav kokkusattumus kyll, et Martini lugude ajal heli halvaks läheb v6ttes arvesse mis kontsertidel toimus tema lugude ajal ja järel. Dave ostis helimeestele JD´d ja nyyb irnub pihku DVDd vaadates.
_________________
live to ride, ride to live
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 10. november, 2010 12:58    Teema: Re: TOTU - DM live in Barcelona Vasta viitega

noise kirjutas:
henn kirjutas:
Audio poolepealt jättis asi soovida. Heli oli kohati kuidagi tuhmivõitu. Eriti andis see tunda Martini esitatud lugude puhul.


Huvitav kokkusattumus kyll, et Martini lugude ajal heli halvaks läheb v6ttes arvesse mis kontsertidel toimus tema lugude ajal ja järel. Dave ostis helimeestele JD´d ja nyyb irnub pihku DVDd vaadates.


Pidasin silmas, et Martini esituses kõlanud soololugude puhul, millel vokaaliosa kandvam ja muusikaline taust minimalistlikum, oleks salvestiselt oodanud paremat kõla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
DMBaar



Liitunud: 22 Veeb 2009
Postitusi: 35
Asukoht: koristusruumis

PostitusPostitatud: 11. november, 2010 23:26    Teema: Vasta viitega

Igatahes reklaami saime ka kui keegi märkas.Nimelt Home lõpus kui raffast näitas siis zuumis eriti suurelt ühte venda ja särk oli tal see Õige Smile)))
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 16. november, 2010 22:46    Teema: Vasta viitega

vaatasin ka üle ja meeldib
tätsa ostaks nüüd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group