SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


In Memoriam Katrin Pelmas 15.10.1973 - 21.12.2017

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Devostator



Liitunud: 7 Sept 2007
Postitusi: 91
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 23. detsember, 2017 19:34    Teema: In Memoriam Katrin Pelmas 15.10.1973 - 21.12.2017 Vasta viitega

When you're born a lover
You're born to suffer
Like all soul sisters
And soul brothers

Jääme Sind mäletama igavesti meie hingesugulane Kats. Sügavad kaastunded sulle Marek ja ka kõigile teistele lähedastele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 23. detsember, 2017 19:59    Teema: Katsile Vasta viitega

Kallis Kats! Ma tean, et sa kuuled ja näed seda.. Kohtusime viimati ühes kohvikus täiesti juhuslikult, aga nagu viimastel aegadel tavaks, oli siis kiire ja vaja tormata edasi. Oleks vaid teadnud, et see jääb me viimaseks korraks, siis oleks võtnud rohkem aega, kallistanud korralikult ja .. lihtsalt rääkinud. Selleks ei pea ju teab mis põhjust olema..
Kõik maised asjad muutuvad korraga tühiseks, kui mõistad, kui lühikeseks ajaks me tegelikult siia maailma tuleme. Sellegi poolest me toimetame siin, kes vähem, kes rohkem, omi asju, meie asju, teiste asju ja nii see aeg kord otsa saab. Sinule oli seda aega antud millegipärast vähem, kui mahajääjatele, aga minu mälestusis jõudsid sa selle ajaga teha üsnagi palju. Olen Sulle väga tänulik selle aja eest, mis sa panustasid klubi tegemistesse, tuli ju seegi aeg millegi-kellegi arvelt. Aga sinuga koos oli tore toimetada!
Viimasel ajal me küll ei trehvanud tihti, aga ometi sa olid olemas ja oli tunne, et polegi palju vaja, et kokku saada ja pisut maailma asjadest jutustada. Loodan, et see tunne ei kao. Pisut küll enesepett, aga parem ikka kui mõelda, et ei trehvagi enam. Niikuinii trehvame!

... Tundsin, et ei saa muidu, pean need read kirja saama. Koha peal ette kanda, ma kardan, ei suudaks ...

Ps. Marek. Iga lõpp on millegi algus, see ei ole niisama. Tea seda.
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 26. detsember, 2017 1:16    Teema: Vasta viitega

Ilusad read Craig, Aitäh!

Aitäh!
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group