SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Green Christmas...
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 18. detsember, 2005 18:28    Teema: Vasta viitega

nõnda. kuni Anders aka Kurationo, kes teab minust muidugi palju rohkem, mida Krupps siin korda saatis ja mis neile osaks sai, kuni tema pole siia postitanud, copy-paste'in oma 'järgmise päeva emotsioonipurske', mille just lartsatasin Schwerindustrie foorumisse:

[Die Krupps Rakveres festivalil Green Christmas]...oli ylikõva show!
kuigi yks nahktagis ja nahkmytsikeses härrasmees, kes minu ette esiritta trygis, kõrvalseisva neiuga lobisedes vaatepilti segas ja vahepeal kõrvad kätega kattis, arvas teisisti (kukkus pärast laivigi seletama, et kas kõik inimesed peale tema on lolliks läinud või - temale see muusika yldse ei meeldi -, mispeale mina ytlesin, et härra, kõik inimesed ei ole lolliks läind, ainult need, kes on siin saalis ja teie kui ainukese normaalse tyybi jaoks on see ilmselt vale koht lihtsalt ). mul õnnestus siiski jõuda temast hoolimata tara äärde, et seda supermyrtsu vabalt kaasa elada ja asi oli seda kindla peale väärt!
kui Jürgen Engler 'To The Hilti' ajal barjääri kohal taidles ja ennast soovijail käppida lasi, käitusin - nii piinlik, kui see ka poleks - niikui yks teismeline gruupi, kes neid imeloomi varem lähedalt näind pole. kuigi olin eelmisel õhtul ja samal päevalgi Kruppsi tyypidega, eriti sama mehega inimese moodi suhelnud. õnneks on Andrew Eldritch kusagil öelnud, et tema ei usu neid inimesi, kes kontserdi ajal esireas olles normaalselt käituvad, sest sel ajal selles kohas olla ei ole mingi normaalne situatsioon. jutt jumala õige. vähemalt siis, kui lava poolt tuleb nii võimas ja äkiline energia.
ja seda ei saa siinkohal ka mitte ytlemata jätta, et vähemasti Herr Jürgen (teiste kohta ei väida ka vastupidist, aga nendega sai vähem juttu aetud), on äärmiselt mõistlik ja meeldiv inimene. isegi kui tema maailmavaade (mida iga huviline juba aastaid peaks teadma) ristub tervavalt mõne teise artisti omaga, leiab ta asjale soliidse lahenduse, andmata ajakirjandusele järjekordset rasvast vihakonti lakkuda ja andes mõlema ansambli fännidele võimaluse oma lemmikute kontserdist osa saada (kardan, et mu lemmikbändi nr 1 liider käitunuks teisiti - pean silmas seda, kuidas Andrew Eldritchi nõudel tyhistati The Sisters Of Mercy esinemise eel The New Creaturesi ja Sunshine Blindi ylesastumised, kuna nood nägevat liiga gootilikud välja). kuna Die Krupps käitus nii soliidselt, siis ei sooviks ma siin seda teemat jätkata. kes teab, see teab.
ja seda ka, et Engler kuulub vist nende muusikute hulka, kes igal pool tunneb põhjalikku huvi kohaliku maa (ajaloo, kultuuri jne - kuni rahvustoitude ja -jookideni välja) vastu. ja on sealjuures väga asjalik mees - kui ylejäänd bändimehed läksid ööklubisse, läks tema veel hilisõhtul kontrollima, kas talle on saadetud uue loo (või mix'i või remix'i) fail. my respect
selle messitsi lõpetuseks eilse energilise show playlist (täht-tähelt nii, nagu see bändi enda playlistis seisab):

- HI TECH LOW LIFE
- ISOLATION
- CROSSFIRE
- GERMANIAC
- VOLLE KRAFT / GOLDFINGER
- FUER EINEN AUGENBLICK
- ODYSSEY OF THE MIND
- SCENT
- ALIVE
- DAWNING OF DOOM
- METAL MACHINE MUSIC
- MACHINERIES OF JOY
- TO THE HILT
- FATHERLAND
_____________________

- BLOODSUCKERS

nagu ka teistel sel aastal toimunud Kruppsi 25. synnipäeva kontsertidel mujal maailmas (kuhu ma kahjuks ei jõudnud) läksid ka siin lisaks elektroonikale ja rocki-instrumentidele käiku jäme metalltoru löökriista funktsioonis ja vile. täismäng.
pildid tulevad hiljem. minu aparaadiga tehtud pildid (suured tänud neiule, kes need tegi - olles esireas ei oleks ma saanud seda teha, st ei tahtnud peale esimest võtted digikaamerat turvameestele pärandada). kindlasti ilmuvad kusagile ka märksa professionaalsemad võtted.
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 19. detsember, 2005 11:37    Teema: Vasta viitega

ja pildid siin - autogrammitunnist ja esinemisest (nood viimased ei ole mu enda tehtud, neist teistest 2 ka mitte Smile):

http://www.pilt.ee/view/674980/
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ZooM



Liitunud: 18 Märts 2004
Postitusi: 158
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 22. detsember, 2005 19:20    Teema: =O) Vasta viitega

Ma sain juhuslikult oma autogrammi kätte juba reedel DM baaris

ZM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 29. detsember, 2005 4:01    Teema: Re: =O) Vasta viitega

ZooM kirjutas:
Ma sain juhuslikult oma autogrammi kätte juba reedel DM baaris

ZM


kardan, et Jürgen Engleri oma sa ei saanud. jõudnud DM baari ukse ette (kus teised mehed juba ees olid), ytles ta, et läheb nyyd hotelli ja vaatab, kas talle on juba saadetud uus Kruppsi remix. väga tõsise suhtumisega tyyp, respect Cool
varsti pärast seda tulid teised ka hotelli tagasi ja läksid ööklubisse Nexust kuulama Twisted Evil no siis läksid meie teed kyll lahku.
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 2. jaanuar, 2006 10:28    Teema: Re: =O) Vasta viitega

fs kirjutas:
varsti pärast seda tulid teised ka hotelli tagasi ja läksid ööklubisse Nexust kuulama Twisted Evil


et niipalju siis die kruppsist? Wink
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 2. jaanuar, 2006 17:31    Teema: Re: =O) Vasta viitega

Craig kirjutas:
fs kirjutas:
varsti pärast seda tulid teised ka hotelli tagasi ja läksid ööklubisse Nexust kuulama Twisted Evil


et niipalju siis die kruppsist? Wink


need, kes läksid Nexuse laivile, olid kõik Kruppsi mehed, välja arvatud Engler (laulja). ja järgmisel päeval olid nad väga rahul olnud. aga sellest teab Anders aka Kuratino rohkem.
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group