SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Plaadipoed Londonis

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Ost, müük, vahetus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ZooM



Liitunud: 18 Märts 2004
Postitusi: 158
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 6. veebruar, 2006 12:13    Teema: Plaadipoed Londonis Vasta viitega

Et Londonisse sõit 9-16.02, teab keegi häid plaadipoode seal soovitada?

ZM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Helen



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 371
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitatud: 6. veebruar, 2006 12:59    Teema: Vasta viitega

Notting Hill gate-i juures on kõrvuti mitu second hand plaadi poodi (igaüks eri stiilis muusikale). Sealt võib leida igasuguseid rariteete (ja ka mitte rariteete) heade hindadega.

Ja kindlasti tasub Sohos ringi jalutada silmad lahti Shocked Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 6. veebruar, 2006 14:06    Teema: Vasta viitega

Camden Towni's on secondhand poode, aga "häid pakkumisi" võib leida ka sealselt kirjult turult.

Ametlikku laiatarbekraami pakuvad HMV, Virgin Megastore, Tower Records ja muud sellised gigandid. (Oxford streetil on neid päris mitu)

Soho ka muidugi jah!

Ja aega varu kõvasti! Kiiresti "läbi hüpates" ei jõua midagi leida!
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 8. veebruar, 2006 4:35    Teema: Vasta viitega

gigandid on jah põhimõtteliselt justkui ametlik laiatarbekraam (ma olen neis tulutult nt Cassandra Complexi või Leather Nuni otsinud, piinlik öelda, et olen nii naiivne olnud), aga samas - tuled poest välja ja jälle liiga palju raha raisatud.
sest tglt on neis ikka valik tohutu (mitte ammendav, aga tohutu).
Picadilly Circuse juures oli yks niisugune (v isegi rohkem) - HMV või Virgin või kogunisti mõlemad?
(Soft Celli DVD ostsin sealt kusagilt ja Falli oma pidin tagasi panema ja midagi veel ja ikka raske sydamega)
loomulikult myyvad need poed ainult ametlikku kaupa ja secondhand-värki ka mitte.
siis on veel mingid väiksemad poed, mis myyvad ka ainult ametlikku kaupa, aga hinnad on madalamad. valik on väiksem, aga huvitava kraami osakaal oleks nagu suurem sealjuures.
yks selline on FOPP. mis selle kandi nimi on, ei mäleta. mingi linnaosa kohe Hiinalinnast edasi. mingi tuntud teater oli seal lähedal, äkki oligi Covent Garden? (ma yldse ei häbene, et sellised asjad ära unustan, pole kunagi teatrihuviline olnd)
saidi järgi võiks arvata, et Covent Garden (ja pood on just see nurgapealne maja seal fotol):
http://www.fopp.co.uk/fopp.asp
seal Foppis oli muide ka päris hea filmivalik DVD-del vist (vist sellepärast, et filmimees ma ka pole, kyll aga sain kohe yhe sellise asja näppu, mida oligi vaja olnud).
secondhänna ja vanade vinyylide koha pealt oskaks ma ka soovitada Camdenit ja Sohot. seal Sohos on nt yks vahva pood nimega Sister Ray - kui selle tänava nimi meelde tuleks, oleks väga hea, sest täpselt samal tänaval oli veel teisi plaadipoekesi.
ehh, polnd must vist palju kasu. segane jutt oli. aga aeg öine ja nagu ma aru saan, on sul iga minut juba minek, nii et panin kohe kirja, mis teadsin.
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Margus



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 8. veebruar, 2006 13:06    Teema: Vasta viitega

Jah Sister Ray on tõesti veel olemas, asub Soho's, Berwick Street.

http://www.sisterray.co.uk/

võib leida huvitavat ja kauaotistut päris hea hinnaga.

Ja Piccadillly Circuse juures on tõepoolets Virgin'i suur pood.

Soovitus: ennem külastada väiksemaid muusika kauplusi ja siis minna suuremate manu. Muidu tekkib suurtes ostumaania ja hiljem väiksemates poodides avastad, et oled mõne plaadi ostuga kaotanud päris mitu väätuslikku naelsterlingut.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 8. veebruar, 2006 14:36    Teema: Vasta viitega

Margus kirjutas:
Jah Sister Ray on tõesti veel olemas, asub Soho's, Berwick Street.

http://www.sisterray.co.uk/

võib leida huvitavat ja kauaotistut päris hea hinnaga.


1998. aastal oli seal väääääga palju 7"-vinüüle ja hind oli kas 1 või 2 naela / tükk Smile
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 8. veebruar, 2006 17:12    Teema: Vasta viitega

Margus kirjutas:
Jah Sister Ray on tõesti veel olemas, asub Soho's, Berwick Street.

http://www.sisterray.co.uk/

võib leida huvitavat ja kauaotistut päris hea hinnaga.

Ja Piccadillly Circuse juures on tõepoolets Virgin'i suur pood.

Soovitus: ennem külastada väiksemaid muusika kauplusi ja siis minna suuremate manu. Muidu tekkib suurtes ostumaania ja hiljem väiksemates poodides avastad, et oled mõne plaadi ostuga kaotanud päris mitu väätuslikku naelsterlingut.


vot. Berwick Street, just - see ongi see tänav, kus on õige mitu väikest plaadipoodi, mis kauplevad vanema ja huvitavama kraamiga.
käisin ise Sister Rays läinud sygisel ja ostsin ka mitu asja, aga minu mälu järgi (vähemalt ykski neist) kyll selles hinnakategoorias ei olnud, nagu Ilja nimetas.
ja minuga juhtus pigem sedapidi, et nendes väiksemates poodides läks just yle mõistuse raha raiskamiseks - jälle mingi rariteetne asi ja siis enam ei mõtle, et hind on inglise naeltes Mr. Green
ja pärast selgus, et esimesest kohast ostetud asi oli teises kohas odavam. a kust ma teadsin Smile
head reisi igatahes, London on armas! Cool
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ZooM



Liitunud: 18 Märts 2004
Postitusi: 158
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 9. veebruar, 2006 13:12    Teema: =o) Vasta viitega

Tänan heade soovituste eest, kui tagasi olen siis ehk õnnestub mõnda uut toodet eksponeerida näiteks mõnel üritusel

ZM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Ost, müük, vahetus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group