SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Kumb NO-BIG-SILENCE plaat on parem?

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Hääletused, küsitlused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kumb NO-BIG-SILENCE plaat on parem?
"Successful, Bitch and Beautiful" (2000)
30%
 30%  [ 4 ]
"War In Wonderland" (2006)
53%
 53%  [ 7 ]
Mõlemad on võrdselt head
7%
 7%  [ 1 ]
Kumbki ei meeldi
7%
 7%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 3. Mai, 2006 14:41    Teema: Kumb NO-BIG-SILENCE plaat on parem? Vasta viitega

Nüüd, kus Eesti muusika üks eliit tegija on maha saanud kaua oodatud kaunikesega, oleks huvitav teada kumb plaat on siinsele rahvale meelepärasem.

Kel on, see võiks mainida ka ehk oma lemmiklugu.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 3. Mai, 2006 16:05    Teema: Vasta viitega

hetkel raudselt WIW!! Lemmiklugu Psycho Creeping
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 3. Mai, 2006 17:53    Teema: Vasta viitega

marek kirjutas:
hetkel raudselt WIW!! Lemmiklugu Psycho Creeping


Lemmik lugu mul täpselt see sama.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Tinn



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 116
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 4. Mai, 2006 11:45    Teema: wiw Vasta viitega

WIW. Preagu. Selle plaadi esimene kuulamine läks mul igatahes väga ladusalt. Ehk võibolla sellepärast, et olin neid just eelmine päev live-is näinud, et vaimustus oli suur ja tunne hea ja kõik laulud tundusid kohe head = ühtegi "skip" lugu polnud, mis hoo maha oleks võtnud.

Eelmise plaadiga ma alles avastasin NBS.i, ja seega pole ka väga imestada, et eelmisest plaadist, mis preagu küll mu väga suur lemmik on, ma algul kohe nii suurt kaifi ei saanud.

Seega arvan ma, et õigem oleks sellele küsitlusele vastata nii aasta pärast, kui tunded selginenud.

Aga preagu. WIW!

Lemmiklaulu on raske öelda. Aga lemmikkoht plaadi peal on kindlasti
" Red Sky so beatiful .... " - milline power!
_________________
- happiness is an option -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 6. Mai, 2006 1:46    Teema: 99 Vasta viitega

asja õigsuse huvides peaks olema nende esimene plaat "99" ka nimistusse lisatud..

cr
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 6. Mai, 2006 15:03    Teema: Re: 99 Vasta viitega

Craig kirjutas:
asja õigsuse huvides peaks olema nende esimene plaat "99" ka nimistusse lisatud..

cr


Noh ma usun, et paljud siin ei teagi seda plaati. Smile Küsitlus hõlmab just kaht analoogset paati.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 8. Mai, 2006 20:44    Teema: Vasta viitega

maitia kumb parem on ja minuarust ei saagi niimoodi kunagi plaate võrrelda, sest igal plaadil on alati oma nägu, omas ajas. WIW-i nägu on hetkel selles ajas mulle sobiv ja ma võrdlemise asemel hindaksin seda, annan 10 palli süsteemis 12 ja lemmiklugudega on nii, et need vahelduvad koguaeg... lugu 1 on selline minujaoks täiuslik biit, kõik läheb niimoodi nagu ma tahaksin, et üks lugu läheks... lood 7-8 annavad maheda eelaksu loole 10 ...mida autosõidu ajal kõvasti kuulata ei soovita Wink tuld lendab rsk Twisted Evil
Eino ausalt müts maha ja kummardus - LAHEEEEEE ASI KUTID!!!!!!

ps. soovitan kuuuumalt tarbida ka kõigil neil, kes arvavad, et disco suckib või hevi on pask, sest ampluaa on palju laiem kui arvata võiks Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 8. Mai, 2006 20:49    Teema: Vasta viitega

ja 10 pointsi veel Tinnile kes käbile juba varakult kännu mussi ( "lives" muide ) ette kannab Very Happy

ps. maimuke moshis ka vä? Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tinn



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 116
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 8. Mai, 2006 22:20    Teema: Vasta viitega

Very HappyVery HappyVery Happy ja-jah, õpetame juba varakult tibukest harjuma natuke karmimate helidega. See tundub talle olevat kui unelaul, kontserdi ajal vist korra pööras ringi ennast, ei mingit tantsu (vastupidiselt meile) Razz Ja järgmine päev, kui NBS uut plaati kuulasin nii pea pool päeva järjest, siis ka ei saand eriti aru, et miskit kõhus toimuks. Aga kui muusika vait jäi, siis hakati kohe aktiivselt mürgeldama Very Happy Küllap see oli protsetiks.
_________________
- happiness is an option -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 9. Mai, 2006 23:42    Teema: Vasta viitega

Tinn kirjutas:
Very HappyVery HappyVery Happy ja-jah, õpetame juba varakult tibukest harjuma natuke karmimate helidega.


ohoo!?! respect
ja loomulikult kongraduleishens!!
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 12. Mai, 2006 15:03    Teema: Vasta viitega

Venemaalt tuli selline plaadiarvustus Wink

DEMOGORGON (Venemaa)
www.demogorgon.ru
5+ / 5
Armas jumal, olen pattu teinud. Olen piinatud pimeda kadeduse deemonitest, kadedusest meie eesti naabrite vastu, kellel nii hästi läks. Läks neil mitte ainult hästi, vaid väga hästi – laitmatult - sõna otseses mõttes on nad eeskujuks mitte ainult “meie omadele” vaid ka parimatele läänetegijatele. Minu kadedusest on veel tumedam ainult selle plaadi läikiv, stiiline ja silma torkav must ümbris. Ümbris, millel (oh õudust!) on kujutatud imeilus poolalasti piiga (kas Alisa?).
Armas jumal, andesta mulle minu lihahimu, sest ka Alisa sõbrannad, kes on vaheraamatus ja neid on palju, on samuti jumalikult, ei, kuratlikult kenad oma agresivses erootilisuses. Ja nende peale mõtlen ma igal õhtul.
Armas jumal, andesta mulle sest minu pea on tumedad jõud mis panevad minu pea rappuma iga kord kui ma plaati kuulan. Ja siis ma kuulan veel ja veel ja minu pea rapub ikka muusika taktis.
Armas jumal, andesta mulle, sest ka minu jalgades on tumedad jõud ja ma ei saa neid kontrollida - iga kord kui ma plaati kuulan hakkavad nad iga loo ajal ise tantsu lööma.
Mida saan mina, Sinu alandlik ori, teha? Armas jumal, andesta mulle, mul on nüüd uus ebajumal ning ma ei suuda midagi teha - need deemonlikud meloodiad käivad üle minu jõu.
Armas jumal, andesta mulle, ma ei saa sinna enam midagi parata. Andesta mulle, et pean Sind hülgama, sest mul ei ole enam muud soovi kui veel ja veel kord neid sütitavaid, reipaid energiat täis, mõõdukalt raskeid ja ikkagi rock-n-rolli lugusid kuulata.
Seetõttu ma lahkun. Ma lahkun, et veelkord tõeliselt nautida No-Big-Silence’i uut plaati.
Ja muide, armas jumal, äkki soovid sa tulla koos minuga?
Võiba olla leaid Sa, armas jumal, midagi kaunist selles muusikas ka enda jaoks?
Kurat seda teab...


Viimati muutis seda ilja (17. Mai, 2006 15:41). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 12. Mai, 2006 17:41    Teema: Vasta viitega

Pull lähenemine sel venemaalt pärit arvustusel Laughing

Lisan siia veel ühe mis pärit Andersi sulest:

NO-BIG-SILENCE, «War In Wonderland», NBS Recordings
See on midagi uskumatut! NBSi uus kauamängiv. Üle tuhande rahuaasta! Ja veel selline album, mis lajatab naeratava eufooria-kuuli igale oma austajale kahe silma vahele ning rahuldus on garanteeritud. Ja see kuul ei ole ainuüksi austajate pihta sihitud, vaid tabab nagu «Kreisiraadio» põdratapu-jahipüss ka kõiki ümbritsevaid olendeid, nakatades nad oma kauasepitsetud ligilähedalselt täiuslikku industriaal-rock’i tõppe. Oma nüansi lisab kaunis läikiv kest ja pea piiblipaksune buklett täis koomiksistiilis sünteetilisi kolle, relvi, kiimas õrnemat sugu ning väledaid mootorsõidukeid. «War In Wonderland» kõlab nagu üks korralik album kõlama peab. Just kõlab. Seda sõna saab kodumaiseid üllitisi hinnates harva kasutada. Kõik 10 lugu on omamoodi hitid, enamus rokivad, mõned paitavad ja paar tümpsuvad, aga ühisnimetajaks võiks neile kõigile panna «kuula mind, hüppa end tühjaks ja ela minuga surmani!». Pidage meeles, et see on see kunst, millest kõik aru saavad ning teadke, et seda ei ole lihtne luua. Hea loo kirjutamisoskus selle perfektses purgis on anne ja aastatepikkuse kogemuse vili. See album seisab su ees kahel jalal, patsid laiali ja revolvrid käes, et end sulle tõestada. Kui nad poleks Eestis, oleks nad kuubis kuulsad ja kättesaamatud. Väärtustage seda momenti, mis meil on, sest see ei pruugi olla igavene.
Anders Melts, www.beatsfromthevault.tk
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 13. Mai, 2006 3:06    Teema: Vasta viitega

ilja kirjutas:
Venemaalt tuli selline plaadiarvustus Wink



ja autor on??
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 13. Mai, 2006 3:16    Teema: Vasta viitega

lisame siis nupu side-line.com-ist, kus NBS-i uudis oli esilehel 2 nädalat:

New album for No-Big-Silence.
Out since April 17 is "War in Wonderland", the newest studiowork from the estonian melodic electro-industrial-rock act No-Big-Silence.
The release comes via the band's very own NBS Recordings label. Started as a death metal outfit called Aggressor , No-Big-Silence released its second album "Succsessful, Bitch and Beautiful" in 2000 on the Finnish label Cyberware Production.
The band has a good reputation in the Baltics and was chosen to be the support act for several bands including Rammstein, Metallica and Iron Maiden.
No-Big-Silence's third studio album was mastered by Tom Baker at Precision Mastering who worked with bands such as Marilyn Manson, Ministry and many more.
"War In Wonderland" includes ten new songs that were selected from 25 tracks recordered in 2002-2006.
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 13. Mai, 2006 23:30    Teema: Vasta viitega

Ära sa märgi, mehed juba Side-Line-i esikaanel. Tase! Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 14. Mai, 2006 3:19    Teema: Vasta viitega

Fulber kirjutas:
Ära sa märgi, mehed juba Side-Line-i esikaanel. Tase! Smile


web-i
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 14. Mai, 2006 20:36    Teema: Vasta viitega

ah sedasi hoopis. Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 17. Mai, 2006 15:39    Teema: Vasta viitega

veel üks arvustus (neid tuleb veel mitu Wink)

METALFRONT (VALGEVENE)
www.metalfront.org
7.5 / 10
NBS-i võib julgelt nimetada kõige tähelepanuväärsemaks ansambliks eesti rokk-areenil. Nad on tavapäraselt kohalike edetabelite tipus, kontserdiplatse jagavad nad aga selliste ansamblitega nagu: Rammstein, Metallica, Iron Maiden, H.I.M., Motorhead.. Ja et "WIW" masterdamisega tegeles Tom Baker ise (Alice Cooper, Marilyn Manson, Deftones, Ministry, N.I.N, Rob Zombie), räägib nii mõndagi. Juba palju aastaid segavad muusikud kokku roki ja industriali, nende jõupingutuse viimaseks viljaks saigi uusim album "WIW".
Veel enne albumi kuulamist köidab täheleapnu - väljaande suurepärane kujundus. Digipack 24-leheküljelise vaheraamatuga paitab meeldivalt silma. Tervikuna ei vedanud alt ka muusikaline külg. Kogu album on stiililt ühtne. Need on electro-rokk kompositsioonid, mis on täidetud positiivse energiaga, mis on muide küllaltki tähelepanuväärne sellist stiili viljelevatele ansamblitele. Ainsa erandina on lugu "The Outer Suns". See lugu on tunduvalt vähem kitarridele orienteeritud, kui ülejäänud 9 lugu.
Ja ikkagi kõige positiivsema mulje mulle isiklikult jättis NBS lüürika. Eriti mis puudutab, võimalik et, albumi hittlugu "Robot Super Lover Boy". Ansambli puuduste osas võiks märkida mõningast materjali ühekülgsust, mis siiski on pigem stiili puudujääk, mitte konkreetselt NBS-i. Sellest hoolimata, tõelised industriaalroki hindajad, kelle seas on piisavalt vene keelt kõnelevaid, hindavad väärikalt eestlaste uut üllitist, ja vaevalt neil tekib küsimust - kas osta see album või mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 17. Mai, 2006 16:23    Teema: Vasta viitega

HEAVYMUSIC (VENEMAA)
www.heavymusic.ru
9 / 10
Eesti ansambel NBS naaseb kolmanda albumiga - "WIW". Küps nii vormistuselt, mis on suurepärane, nii ka muusikalise materjali poolest, mis kujutab endast kvaliteetset industriaalrocki. Muusikud on tõega vaeva näinud, ja kõik 10 lugu on täidetud kustumatu energiaga. Vaatamata sellele, et mõningad asjad albumi jaoks olid kirjutatud juba sajandi alguses, kõlab plaat värskelt ja kaasaegselt.
Salvestise kvaliteet ei valmista pettumust. Või veel, plaadi masteringi tegi Hollywood'is Tom Baker ise, kes on töötanud koos sellise hulga tuntud esinejatega (põhiliselt ameerika omadega), et nende ülesloetlemine retsensioonis oleks asjakohatu!
Albumit lindistati ansambli isiklikus stuudios, mis on sisustuselt üks parimatest eesti stuudiotest ja seepärast said muusikud aega mitte kokku hoides lihvida salvestist kuni laitmatu läikeni.
Eriti tahaks välja tuua loo "Robot Super Lover Boy", mille kohta on ansamblil ka video olemas ja loo "Diabolic Speed". Üks parimatest lugudest albumil. Aga ka teised lood ei kurvasta industriaalmuusika kummardajaid.
Plaat on kujundatud parimate traditsioonide kohaselt küberpungi stiilis riia kunstniku Harijs Brants'i poolt. Iga loo jaoks on vaheraamatu lehepöördel tekst ja sisuga seotud taustapilt. Samas stiilis nagu on digipack'i kaanepilt. Sellise kvaliteediga booklet'e ei kohta just tihti.
Hea album, soovitan kuulata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Hääletused, küsitlused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group