SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


03.12.2006 :: CAMOUFLAGE taas Tallinnas!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 4:15    Teema: Vasta viitega

http://www.weekend.ee/?gid=552
nats pilte
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 11:08    Teema: Suurepärane kontsert Vasta viitega

Camouflage'i esinemine jättis suurepärase mulje. Eriti hea oli see, et bänd nautis ka ise seda, mida tegi. See paistis silma loomingulisest vabadusest, millega bänd oma lugusid esitas. Kõik, mis laval toimus, ei olnud kammitsetud, vaid seostus hästi lava ees toimuvaga. Plusspooleks oli kindlasti see, et kontsertversioonid olid plaadiversioonidest erinevad. DM'i puhul on kahjuks peale mr Wilderi lahkumist lugude spetsiaalseid kontserdiseadeid väheks jäänud. Camouflage 5+!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
exciter



Liitunud: 18 Aug 2005
Postitusi: 58
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 12:09    Teema: hea:) Vasta viitega

Camouflage oli lihtsalt parim!!! Väga hea kontsert, tunduvalt parem, kui Dm kontsert Märtsis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 12:35    Teema: Re: hea:) Vasta viitega

exciter kirjutas:
Camouflage oli lihtsalt parim!!! Väga hea kontsert, tunduvalt parem, kui Dm kontsert Märtsis.


Marcus on tänasel päeval parem frontman kui Dave
fakt! Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 12:40    Teema: Vasta viitega

No see on maitseasi, kumb parem frontman. Siukses eas nagu Dave annab ikka leida frontmani. Loomulikult, kes ainult puhast synthpoppi kuulab nagu siin mõni on, siis kindlasti tundub parem mõnele Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 12:52    Teema: Vasta viitega

Davets kirjutas:
No see on maitseasi, kumb parem frontman. Siukses eas nagu Dave annab ikka leida frontmani. Loomulikult, kes ainult puhast synthpoppi kuulab nagu siin mõni on, siis kindlasti tundub parem mõnele Smile


arvad et Marcus on Davest palju noorem? Wink
Marcus: 02. mai 1966

ja kes siin ainult sündipoppi kuulab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alystair



Liitunud: 17 Juun 2005
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 13:49    Teema: Vasta viitega

ei ole siin maitsega mingit pistmist, minu arvates oli see kontsert ülihea, mul ei ole ja ei tahagi uusi sõnu välja mõelda, et iseloomustada, kuda mulle kõik meeldis, mis ma laval nägin, eriti veel seda sõbralikkust ja 100% fun ja mudugi Marcuse tantsuoskus oli võrratu, iga kell oli see parem märtsi DM-st, kuigi siis arvasin, et ei ole paremat asja minu silmad näinud ... oi kuidas ma eksisin Laughing nii et ootama jäädes siis mõlema suure uusi tulekuid Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 14:51    Teema: Camouflage vs DM algus Tallinnas Vasta viitega

Võrreldes Camouflage'i ja DM'i kontserdi algust Tallinnas, on selge 1:0 Camouflage'i kasuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 15:20    Teema: Vasta viitega

Dave on nagu masin. Samad pähe õppitud sõnad "yeah, c'mon, see ya next time", samad liigutused. publikuga kontakt puudub täileikult. lihtsalt töö ja mitte midagi muud Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri2004



Liitunud: 9 Apr 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 16:09    Teema: Vasta viitega

Mitu kontserdi oli DM'il ja mitu Camouflagil? DM esines Tallinnas 8000 vaatajate ees ja Camouflage 700-ja ees. Need on täiesti erinevad kontserdid ja tasemed.
DM ja nimelt Dave ei pea kellelegi mitte midagi tõestama. Kõik on juba ammu tõestatud erinevalt Camouflagist.

Aga Camouflage kontsert oli tõesti hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 17:01    Teema: Vasta viitega

Dmitri2004 kirjutas:
DM ja nimelt Dave ei pea kellelegi mitte midagi tõestama. Kõik on juba ammu tõestatud erinevalt Camouflagist.


Camouflage ei tõesta - Camouflage naudib, DM aga pingutab Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri2004



Liitunud: 9 Apr 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 17:18    Teema: Vasta viitega

ilja kirjutas:
Dmitri2004 kirjutas:
DM ja nimelt Dave ei pea kellelegi mitte midagi tõestama. Kõik on juba ammu tõestatud erinevalt Camouflagist.


Camouflage ei tõesta - Camouflage naudib, DM aga pingutab Laughing

Kui Camouflage'il oleks olnud nii palju kontserte kui DM'il siis nad ka pingutaksid Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tt101



Liitunud: 12 Juun 2005
Postitusi: 59
Asukoht: harjuma

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 18:15    Teema: Vasta viitega

Paar pilti ka veel.Algul mõtlesin, et jätan mõned enda kõhutunde järgi väljakannatatavamad pildid alles, aga mingu siis vähe pikemalt.Ehk leiab sealt keegi mõne kõlbuliku pildi ka.
Märkuseks seda, et pildil olev paljastatud õlaga naisterahvas ei ole seal pildil ainult looduse ilu väljendamas, vaid ta omab õlal bändiliikme poolt markeriga kirjutatud autogrammi.

http://edmfk.gt.ee/pics/camouflage_2006/timo/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 6. detsember, 2006 22:19    Teema: Vasta viitega

Camouflage DM Baaris Wink




veel pilte DMBst
http://www.promo.ee/camouflage/camou_dmb_1.jpg
http://www.promo.ee/camouflage/camou_dmb_2.jpg
http://www.promo.ee/camouflage/camou_dmb_3.jpg
http://www.promo.ee/camouflage/camou_dmb_4.jpg
http://www.promo.ee/camouflage/camou_dmb_5.jpg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 1:01    Teema: To:Ilja Vasta viitega

To. Ilja ja teised mõned! Siin me võime teiega (sinuga) vaielda lõpmatuseni, aga üks asi ajas mind su jutus iilgelt naerma . Nimelt, et Davel koguaeg samad liigutused . Vaadates ta 80ndate kontserte ja vaadates 90ndate livesi ja vaadates nüüdse sajandi liigutusi, siis ütleks küll, et Dave on väga erinevate liigutustega ja oma etteastetega esinenud väga kirevalt. Vähe sellest, et tal veel nii erinevad ja huvitavad projektid, aga sina ütled, et ta teeb ühte ja sama. Ja üleüldse on Dave 100 korda karismaatilisem kuju kui Markus . Samahästi võiksid sa äkki veel ütelda, et Melotroni solist on ka parem, kui Dave ahh? Smile Ma ei taha vaielda sinuga, aga edu sulle camouflage fännamisel ja ka mulle meeldib see bänd . Aga fakt on see, et DM jääb ja on minu silmis Over The Top ja Camouflage on minu silmis hea synthpopbänd, mis ei anna üldse Depeche Modega paralleele tõmmata. Ja DM-il on publikuga kontakt täielikult 100% olemas, see aga ei tähenda, et ta nüüd sulle silma peab viskama. See on hea kui sulle meeldis Camou, aga ära tule üle reageerima, et Camouflage parem on. Parem on ta sinu silmis! Aga müts maha sinu ees, et sa organiseerid häid bände siia ja loodame, et tuleb tänu sinule veel! Wink Ja muidugi veel lahe ütlus veel su poolt, et Dave pingutab laval. No paremaks enam minna su jutus ei saa . Isegi Camou vennad jumaldavad seda bändi taevani, aga siin tehakse juba DM-i nii maatasa kui võimalik. Loomulikult oli see lahe, et saite Camou vendadega isiklikult juttu puhuda ja pilte koos teha ja ta suhtles teiega. Aga fakt on see, et DM on üks maailma kuulsamaid bände tänapäeval ja loomulikult nad ei saa võtta vabalt ja fännidega suhelda nii, nagu me tahaks. On palju seikasi olnud, kus DM on pidanud hullude fännide eest lausa põgenema. Ei see on lahe, kui saite oma kaiffi kätte ja olete eufoorias ja soovin teile edu. Vabandan, et mu jutt terav natuke on, aga samamoodi oli teie jutt siuke natuke üleolev ja ma pean ka oma arvamust avaldama ja õnneks viisakas sõnavabadus veel kehtib meil. Ja heale inimesele Alystair tahaks ütelda, et Depeche Mode pole mingi tantsu või poistebänd, kes peaks laval hästi tantsima! Avaldust arvake kõik loomulikult, aga mina seisan ka oma huvide eest. kahjuks sel korral ma ei saanud tulla kontserdile, aga ma kuulsin sellest nii mõndagi. Ok, olge mõnusad ja ärge minust valesti aru saage! Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alystair



Liitunud: 17 Juun 2005
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 10:09    Teema: Vasta viitega

to Davets : seisa muidugi oma huvide eest, aga kui sind ei olnud seal see õhtu, siis sina ka ei ole õige inimene rääkima, kas ja kui hea oli nn poiste- ja tantsubänd laval Question ja muideks, ma küll ei arva, et keegi laval peaks hästi tantsima ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 10:21    Teema: Vasta viitega

Märis mõnusaks aruteluks siin kiskunud teemal Camouflage vs DM Wink

Ma arvan et Ilja ei pidanud Dave'i masinlikkuse all sugugi silmas tema lavalist liikumist läbi kogu nende aastate vaid kontserttuuride lõikes. Olles ka ise käinud viimaste DM tuuride ajal 4-5 kontserdil/per tuur, siis see on tõsi et samad elemendid korduvad vaat et sekundilise täpsusega õhtust õhtusse. Ei oska paraku öelda kas see on taotuslik (pähe õpitud, harjutatud) või kujuneb see pika tuuri jooksul lihtsalt tahtmatult nii välja.

Camouflage live'del on õnnestunud (õnneks või õnnetuseks) käia vaid ühe kaupa, seega võrdlusmoment puudub.

Publikuga suhtlemisest seda, et loomulikult on kergem "ohjata" 700 inimest kui 12 000-det. Kui DM oleks esinenud Hollywoodis, räägiks me siin kõik ilmselt hoopis teist kuttu Wink

Fakt on, et Dave on väga hea frontman ja Marcus on väga hea frontman. Üks ühes, teine teises bändis. Kaks täiseti võrreldamatut asja minu meelest.
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 10:44    Teema: DM ja Camouflage Vasta viitega

Kasutaksin DM’i ja Camouflage’i kontserdi võrdlemisel mõisteid kvantiteet ja kvaliteet. DM kontserdikava tuuri raames oli väga tihe. Kontsert igal õhtul või üle õhtu jätab paratamatult oma jälje. Selle tulemuseks on väsimus koos pingutamisega, et sellest vähemalt näiliselt üle olla, mis paistis näiteks silma Tallinna kontserdi alguses. Camouflage’i esinemistel on seevastu väiksemad mastaabid, mis lubab asja vabamalt võtta ja improviseerida. DM esinemistel 80ndatel, 90ndatel ja selle sajandi alguses on omad nüansid – arengut ja muutusi on igatahes märgata. See areng on toimunud paremuse suunas, seda nii soolo kui ka lavalise liikumise osas. Võib kindlasti öelda, et Dave on üks karismaatilisemaid popartiste maailmas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 11:35    Teema: Siin Vasta viitega

väitlejatele teemakohane videoklipp sellest, kuidas kõik ei kulge alati masinlikult
Very Happy http://www.youtube.com/watch?v=r5Wpu3F_gN4
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
paavst



Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 27
Asukoht: Pariis

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 12:11    Teema: Vasta viitega

robot dancing Rolling Eyes Wink
_________________
i'm always willing to learn when you've got something to teach
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 12:14    Teema: Vasta viitega

oh, Davets, selliste depeche'i fännidega nagu sina pole mõtet asju arutleda. te ei viitsi lugeda ega kuulata mida teised ütlevad. hakkate kohe karjuma "ära sa minu lemmiku depeche'it puuduta. dave on nii nunnu ja tema tagumik on nii sexy..." melotron, 80ndad, karismaatiline - kõik ühte patta pandud.

ma ütlen ka seda, et Dave ei oskagi laulda. see pole mingi laulmine vaid koera haukumine. vaata näiteks "One Night in Paris" - see on ju õudus, mis mikrofonist tuleb. ja see räkimata sellest, et ta ei suuda laulusõnu selgeks õppida - kasutab suflööri - häbi, häbi, häbi. ja siis sa räägid, et tema eas.... proff peab olema igas eas proff! miks mulle kui DM fännile peaks haltura meeldima ???

ja kui sa arvad, et inimesed siit foorumist pole kunagi depeche'i liikmetega kokku saanud, juttu ajanud ja jooke tarvitanud, siis sa eksid. kui arvad, et inimesed siit foorumist ei kuula midagi muud peale sündipopi, siis sa eksid veelgi rohkem

foorum aga elavnenud Wink "yeah, com'n, i wanna see your hands!" Laughing


Viimati muutis seda ilja (7. detsember, 2006 12:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 12:32    Teema: to: ilja Vasta viitega

Jh, tõesti ma ei viitsi vaielda sinuga! Olgu, kuidas sinuga on ja sinu arvamus DM-ist ja nende turneest, aga minu arvamust sa ei kõiguta!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 12:33    Teema: Re: to: ilja Vasta viitega

Davets kirjutas:
aga minu arvamust sa ei kõiguta!


mul sellist eesmärki polnudki. ütlen vaid veel korra - on olemas fännid ja fanaatikud Wink


Viimati muutis seda ilja (7. detsember, 2006 13:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 12:36    Teema: Re: to: ilja Vasta viitega

ilja kirjutas:
Davets kirjutas:
aga minu arvamust sa ei kõiguta!


mul seda eesmärki polnudki. räägin vaid veel korra - on olemas fännid ja fanaatikud Wink


Sinu jutt läheb juba vaikselt norimiseks ja kui sa arvad,et ma pole fänn vaid fanaatik, siis sa eksid rängalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 7. detsember, 2006 12:54    Teema: Re: Siin Vasta viitega

henn kirjutas:
väitlejatele teemakohane videoklipp sellest, kuidas kõik ei kulge alati masinlikult
Very Happy http://www.youtube.com/watch?v=r5Wpu3F_gN4

Rahu, ainult rahu Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group