SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Neti staff

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
devoteekas



Liitunud: 14 Märts 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: 31. märts, 2004 22:44    Teema: Neti staff Vasta viitega

Nagu kõike muud liigub internetis väga palju ka kõikvõimalikke DM mix'e,remix'e,bootleg'e,live bootleg'e jne. jne.Kuidas teie,kui andunud fännid sellesse suhtute?Kas vaatate antud nähtusele kui täielik piraatluse vastane või kasutate meelsasti pakutavat võimalust?On ju igasugu failivahetus programme (nagu näit. iMesh,eMule jt.).Milliseid teie kasutate?Minu seisukoht omatekitatud küsimusele on jaatav,sest nii või naa ostan ma ka originaaltoodangut.Olengi nimelt DM'i kõigekoguja ja midagi uut ses vallas pakub alati pinget ning ärevust.Paadunud downloadijana olen tõmmanud sadu ja sadu lugusi.Üks viimaseaja lemmik on näit.Never Let Me Down Again (Wall of 303 Remix)...
_________________
Ära sõida mul sabas...,ma olen eksinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 2. aprill, 2004 16:19    Teema: Vasta viitega

ma ei näe selles ka nüüd erilist kuritegu. netis ripakil olevad miksid on tihtipeale sellised, mida muul moel polegi võimalik saada. kõik, mis originaalkujul välja lastud, on ka valdavalt olemas juba plaadiriiulis. neti mikside download-imine annab asjale ainult värvi.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 26. aprill, 2004 20:13    Teema: asjad Vasta viitega

et internet on võimas jah.
Neid ametlikke muidugi leiab raskemini ... aga bootlegide ja kodukootud remixe on ikka väga palju .... et natuke aega suudab neid tõmmata aga siis saab siiber...Sellega tuleb mulle meelde et kunagi ammu .... ma ei mäleta kui ammu aga ikka ammu oli selles samas edmfk.cafe serveris päris mitu DM albumit üleval . Et mina tõmbasin oma esimesed DM'i mp3'ed just siit
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 27. aprill, 2004 9:34    Teema: Vasta viitega

Mulle küll ei meenu, et edmfk.ee oleks pakkunud allalaetavat DM-i kraami, aga mine sa tea.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Külaline






PostitusPostitatud: 1. juuli, 2004 17:31    Teema: Re: Neti staff Vasta viitega

devoteekas kirjutas:
Nagu kõike muud liigub internetis väga palju ka kõikvõimalikke DM mix'e,remix'e,bootleg'e,live bootleg'e jne. jne.Kuidas teie,kui andunud fännid sellesse suhtute?Kas vaatate antud nähtusele kui täielik piraatluse vastane või kasutate meelsasti pakutavat võimalust?On ju igasugu failivahetus programme (nagu näit. iMesh,eMule jt.).Milliseid teie kasutate?Minu seisukoht omatekitatud küsimusele on jaatav,sest nii või naa ostan ma ka originaaltoodangut.Olengi nimelt DM'i kõigekoguja ja midagi uut ses vallas pakub alati pinget ning ärevust.Paadunud downloadijana olen tõmmanud sadu ja sadu lugusi.Üks viimaseaja lemmik on näit.Never Let Me Down Again (Wall of 303 Remix)...
Razz
Tagasi üles
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 9. juuli, 2004 19:46    Teema: Vasta viitega

"üli põhjalik" kommentaar. jälle põhjust naljaks! Evil or Very Mad
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
jaanusdm



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 9
Asukoht: eesti

PostitusPostitatud: 19. juuli, 2004 21:02    Teema: Vasta viitega

Suur osa mu plaadikogust on pärit netist ja ei näe selles midagi halba kas ostan selle vasaku plaadi kuskilt netist ¨voi suure raha eest mis niigunii ei ole originaal voi sipsin ta ää mp3 na see on ainult ju positiivne Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Angel



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 2
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 16. august, 2004 11:54    Teema: _ Vasta viitega

Aga kas sellele ka mõtlete, et piraatplaadilt, -koopialt vms jäävad maksmata erinevad tasud - autoritele või nende pärijatele, plaatide tootjatele, plaatide levitajatele jms.
[b]Kas tõeline fänn ei anna endast kõike, et toetada oma lemmikmuusikat ja selle levitamist???[/b]
Saan aru, et kõike ei ole originaalis olemas ja et nii saab lihtsamalt jne jne, aga mõelege korraks mu eelöeldule. Te ju olete tõelised fännid?

PS! See ei tähenda, et ma ise sellest patust päris puhas oleksin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 16. august, 2004 15:07    Teema: Vasta viitega

Pigem on asi ikka, vähemalt selle osaga DM fännidest, keda mina tunnen ikkagi nii, et kõik, mis originaalis välja lastud on ka 99% olemas. Piraat töötlused ja underground kraam annb vaid asjale tiba vürtsi. See on see avastamisrõõm, et näed, et on saadaval mingi huvitav, ennekuulmatu versioon mingist loost või kellegi nägemus tervest DM plaadist, mis ei ole ametlikult kuskil ilmunud ja kuulub seega ka piraat valdkonda, aga huvi pakubki ta just sellepärast, et originaal kujul sellist üllitist lihtsalt ei eksiteeri.
Loomulikult on selline lauspiraatlus igati vastuoluline. Kui vaid mõelda selle plaadi valmimise ja loome protsessidele, mis on ikka meeletu töö, töö ja veelkord ropp töö, siis oleks loomulikult õiglane, autorit austades, soetada vaid originaale.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 17. september, 2004 14:40    Teema: Vasta viitega

See ei ole tegelikult päris see teema ehk netiga seotud, aga ei hakanud uut teemat ka tegema. Puudutab siiski bootlegindust!

nimelt soetasin endale hiljuti prisma odava nänni kastist mingi huvitava DM tribuudi nimega "PEOPLE ARE PEOPLE", väljaandja on miskine Golden Sound ja näeb käkk välja! kirjas on küll et The best of DM coverversions, aga, nojah, seda ta nüüd kindlasti ei ole! Midagi samast seeriast nagu see Studio 99 koverid olid!

Aga mis põhiline - kujundajal nimelt vist kiireks läinud ja kuna samast seeriast on ka teiste legendide covereid siis on DM omale ühte otsa jäänud kiri "WATERLOO - The best of ABBA COVERVERSIONS". Smile

trükivigasid olen näinud (ka ametlikel resiilidel), aga midagi sellist varem mitte!
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 17. september, 2004 15:02    Teema: Vasta viitega

Tase! Very Happy

Mul on ka üks bootleg kogumik, kus võib üle laulu märgata jämedaid kirjavigu.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Tinn



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 116
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 17. september, 2004 15:40    Teema: :P Vasta viitega

tundub, et olekski see eraldi teemat väärind
mul kah üks DM-i best offff kogumik kus sisekülje pildi panemisel on "disaineril" kiire olnud, sest see suurendusklaasi ikooni on keset pilti unustatud. või oli järsku see suurendusklaas ikkagi Dave.iga koos seal lava peal Razz
_________________
- happiness is an option -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group