SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Hinnang plaadile "Playing the Angel"

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Hääletused, küsitlused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindad uut plaati?
5 - Super!
43%
 43%  [ 7 ]
4- Täitsa hea.
50%
 50%  [ 8 ]
3 - Käib kah.
6%
 6%  [ 1 ]
2 - Võiks parem olla.
0%
 0%  [ 0 ]
1 - Ei meeldi
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 10. oktoober, 2005 16:12    Teema: Hinnang plaadile "Playing the Angel" Vasta viitega

Nüüd, kus plaat iga hetk ilmumas ja pisi-tasa lekib ka siit-sealt netist uusi lugusi, oleks ehk passlik panna üles ka siia varajane küsitlus verivärske plaadi kohta.
Hindame siis meile kõigile tuntud 5 palli süsteemis. Nii, et hinnangud ootatud, kõigilt, kel sellest plaadist pilt olemas.
Siia võiks siis panna ainult oma hinde. Üldine disskussioon ja arutelu plaadi ja lugude üle ikka siin: http://www.edmfk.ee/forum/viewtopic.php?t=96

Tänud!
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 14. oktoober, 2005 20:38    Teema: Vasta viitega

oot, ma kohe ütlen, kui ühe letivärske näpu vahele olen saanud ja plaadimasinaga korda 10 käianud...

cr
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 15. oktoober, 2005 13:22    Teema: Vasta viitega

Loomulikult on oodatud siia hinnang pärast pikka ja põhjalikku kuulamist. Ärge unustage, et hääletada saab vaid korra ja muuta seda ka tagant järgi ei saa. Seega tasub enne põhjalikult veenduda, et antud hinne, on ikka see õige.
Kiiret pole, kuulame ikka plaadi ennem ribadeks. Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 15. oktoober, 2005 20:14    Teema: Vasta viitega

Plaat on supper kuigi originaali veel käes pole aga 100% ostan ära selle deluxe versiooni kus dvd ka kaasas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 16. oktoober, 2005 1:55    Teema: Vasta viitega

Davets kirjutas:
Plaat on supper kuigi originaali veel käes pole aga 100% ostan ära selle deluxe versiooni kus dvd ka kaasas!


vihje distribuutoritele - varuge neid kohe hulgim selle foorumi kasutajate külaliste tarbeks Smile

cr
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZooM



Liitunud: 18 Märts 2004
Postitusi: 158
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 16. oktoober, 2005 16:52    Teema: ... Vasta viitega

Vastaks siis, kui saaks plaadi kätte Cool

ZM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
DaveW



Liitunud: 17 Juun 2005
Postitusi: 60
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 17. oktoober, 2005 9:35    Teema: Vasta viitega

Jep loodame et täna on plaat ka Eesti suuremates muusikapoodides.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
DaveW



Liitunud: 17 Juun 2005
Postitusi: 60
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 18. oktoober, 2005 9:03    Teema: Vasta viitega

Nii esimesed paar ringi plaadil peal...mis ma arvan...arvan et esimesel kuulamisel meeldis Exiter rohkem (ärge lööge see on minu arvamus), Playing The Angel on toorem ja elektroonilisem (nagu juba varem mainitud), kuid peale teist kuulamist hakkas rohkem lugusid meeldima. Kuna ma täna tööjuures kavatsen vaid Playing The Angelit kuulata, siis loodan et õhtuks on enamus lugusid head Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
le Bon



Liitunud: 21 Mai 2004
Postitusi: 145
Asukoht: planet earth

PostitusPostitatud: 19. oktoober, 2005 11:16    Teema: plaat on ülihea Vasta viitega

just selline plaat oleks pidanud ilmuma peale Ultra üllitamist. kuulasin just ükspäev ühel pikemal autosõidul meeldetuletuseks Exciter'i uuesti läbi ning olgem ausad, see ei olnud just nende meeste finest hour! kuna olin otsustanud albumi otsast lõpuni läbi kuulata, siis pidin ennast sundima, et mitte plaati vahetada.

Suffer Well algus kõlab justkui And One

I Want It All on albumi "asendatav" lugu. mitte halb aga midagi juurde ka ei anna, täiesti äratuntavalt Dave lugu.

igal albumil on olnud oma Enjoy The Silence ja siin on selleks minu hinnangul Lilian. potentsiaalne hitt ja tulevane crowdpleaser.

isiklik lemmik A Pain That I'm Used To ja Damaged People

kokkuvõttes on PTA ootamatult positiivne üllatus ning leiab koos Black Celebration'i, SOFAD'i ja Ultra märksa tihedamat kasutust plaadimasinas kui teised DM albumid. Mitte, et teised oleksid halvad, vaid need on lihtsalt paremad Wink
_________________
styles change, style doesn't
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 20. aprill, 2006 13:23    Teema: Vasta viitega

No nüüd juba kuulatud küll. Kel veel oma hinnang andmata, siis ehk nüüdseks saab seda teha.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 9. Mai, 2006 3:43    Teema: Vasta viitega

nagu juba teises topicus kirjutasin, on mu 2-aastane tytar rohkem kui nädal aega iga päev nõudnud, et seda plaati mängitaks.
nii et vähemalt yks inimene on tänu sellele plaadiel DMi fänniks hakanud Smile
see ju ka hinnang.
(kuigi Master and Servant on talle juba varem meeldinud - samanimeliselt singlilt on just nimiloo versioonid pannud ta kaasa elama.)

kui kõrge on EDMFK liikmemaks koolieelikutele? ja kui klubi liikmel on uneaeg, kas vähemalt 1 tema vanematest võib tema kaarti peole tulles kasutada? Laughing Embarassed
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
oopiumiingel



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 47

PostitusPostitatud: 27. september, 2009 1:16    Teema: Vasta viitega

john the revelator on kõige shefim lugu mis ma olen kuulnud. ehe näide kuidas tookord tavapärasest loost nüüd aastad hiljem tunnen vasikavaimustust. pta kontsertdvd-l on dave'i liigutused just täpselt lauluga kooskõlas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Hääletused, küsitlused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group