SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


PARADISE LOST Eestis 18/12/2004

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 12. oktoober, 2004 14:14    Teema: PARADISE LOST Eestis 18/12/2004 Vasta viitega



Rakvere spordihallis 18. detsembril peetava rockfestivali Green Christmas peaesineja on Paradise Lost Inglismaalt.

“Paradise Lost on kahtlemata suure kaliibriga bänd,” ütles Virumaa Teatajale festivali üks korraldajaid Gunnar Viese, kelle sõnul peeti ansambli siiatulekuks läbirääkimisi üle aasta.
Paradise Lost esines viimati Eestis 1993. aastal festivalil Rock Summer. Paradise Losti viimane singel “Erased” leidis Eesti raadiojaamades üllatavalt palju eetriaega. Ansambli uus album “Paradise Lost” ilmub järgmisel kevadel.

Paradise Lost tuli kokku 1989. aastal Yorkshire’is. Ansambli juhtfiguurideks on laulja Nick Holmes ja kitarrist Greg Mackintosh.

Lisaks Paradise Lostile esinevad festivalil Callisto Soomest, Waterloo Rootsist, Tharaphita, Horricane ja Bridges in Bloom Eestist. Kokku esineb üheksa ansamblit.

Kuni 26. oktoobrini maksab eelmüügist ostetud festivalipilet 195 krooni, kohapealt ostes tuleb maksta 350 krooni.

allikas: www.delfi.ee
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 28. oktoober, 2004 0:19    Teema: Vasta viitega

ostsin ka pileti (ikkagi Yorkshire'i bänd Wink )
'tea, kas ma olen seal publiku hulgas ainuke lyhikeste juustega / ilma juusteta inimene Rolling Eyes
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 28. oktoober, 2004 0:26    Teema: Vasta viitega

Seekord äkki green christmas ei tulegi nii karvane ja higine kui eelmised korrad .... ma tglt ei tea mis lugusi paradise mängib praegu ..... Aga muidu pidi mingi uus eestimaine industriaalband Sex Machine ka esinema .... greeni kodukal oli sample ka olemas et see tundub ka päris ok

/me on ka lühikeste juustega ja omab piletit
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 29. oktoober, 2004 19:38    Teema: Vasta viitega

painkiller kirjutas:
Seekord äkki green christmas ei tulegi nii karvane ja higine kui eelmised korrad .... ma tglt ei tea mis lugusi paradise mängib praegu ..... Aga muidu pidi mingi uus eestimaine industriaalband Sex Machine ka esinema .... greeni kodukal oli sample ka olemas et see tundub ka päris ok


mis selles samplis on okay?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 29. oktoober, 2004 23:15    Teema: Vasta viitega

sihuke demone on .. aga noh .. eesti värk ikkagi
mis tal nii häda oli ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 12. november, 2004 2:41    Teema: Vasta viitega

painkiller kirjutas:


/me on ka lühikeste juustega ja omab piletit


see juuste asi oli mul muidugimõista kunstiline liialdus... vihjasin rohkem sellele, et kas keegi kujutab ette, mis yritus see ylepea on? ja misasjad need teised bändid on? ma ei mõtle Sex Machine'i, millest seal see jupp ja millest olen nuka tagant ehk isegi rohkem kuulnud kui seni laiemalt kuulda, aga... noh, need tuntub bändid peale Paradise Losti? te ikka tunnete neid? mina ei tunne. öelge mõni hea sõna.
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 12. november, 2004 2:52    Teema: Vasta viitega

fs kirjutas:
painkiller kirjutas:


/me on ka lühikeste juustega ja omab piletit


see juuste asi oli mul muidugimõista kunstiline liialdus... vihjasin rohkem sellele, et kas keegi kujutab ette, mis yritus see ylepea on? ja misasjad need teised bändid on? ma ei mõtle Sex Machine'i, millest seal see jupp ja millest olen nuka tagant ehk isegi rohkem kuulnud kui seni laiemalt kuulda, aga... noh, need tuntub bändid peale Paradise Losti? te ikka tunnete neid? mina ei tunne. öelge mõni hea sõna.


õige kyll, seda Tharaphitat olen ka kuulnud... aga muidu...?
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 20. detsember, 2004 14:15    Teema: Vasta viitega

PÄris okei festival oli. See mingi industriaal Sex Machine imes küll vilinaga. Nendelt paarilt mp3'elt tundus asi parem ... Neil vist olid mingid probleemid ka seal. Ja üldse oli see spordisaal päris suur ja see kaasaelamine jäi loiuks. PL mängis kõik hitid peaaegu vist ära .... ainult et Host'ilt üks lugu oli ainult see oli jama .... 2-3 oleks võind olla .. .aga polnd hullu sest need teised kärasid ka kontserdil ja paar uut lugu mängiti ka.
Ja klubist polnud ka kedagi näha. Ainult Aivar müüs nänni ja jooksis vahepeal lava peal ringi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 20. detsember, 2004 14:23    Teema: Vasta viitega

Horricane oli tase, nagu alati Razz Ja Paradise Lost, mille pärast sinna mindud sai, rokkis ikka nii, et anna minna....Ahjaaa, Tharaphita ja Solwaig ka----> Cool Cool Cool
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 22. detsember, 2004 1:07    Teema: Vasta viitega

Paradise Lost oli täitsa kobe, aga publik... piinlik kuidagi. kas mul yksi? ilma ergutamata poleks vist lisalugusid nõutudki Evil or Very Mad
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 22. detsember, 2004 12:27    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Paradise Lost oli täitsa kobe, aga publik... piinlik kuidagi. kas mul yksi? ilma ergutamata poleks vist lisalugusid nõutudki


Ma vaatasin ka et aplaus jääb nõrgaks ja tagasi ei tule ... aga siis see õhtujuht natuke pushis ja asi läks korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 23. detsember, 2004 2:55    Teema: Vasta viitega

Ah jaa, õige kyll, seda võiks vist ka mainida, et Aivar tegi oma debyydi naiste aluspesu myyjana Laughing
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 25. detsember, 2004 4:28    Teema: Vasta viitega

fs kirjutas:
Ah jaa, õige kyll, seda võiks vist ka mainida, et Aivar tegi oma debyydi naiste aluspesu myyjana Laughing


et te midagi sootuks nurjatut ei mõtleks:
http://etm.freshegg.com/clientImages/20/resized_Paradise-Lost-Thong1_thumb.jpg
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group