Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
Autor |
Teade |
Kuratino

Liitunud: 17 Märts 2004 Postitusi: 313 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: 13. august, 2012 10:59 Teema: 18.08.12 Beats From The Vault + Dead Can Dance'i eritund |
|
|
Dark-Electro || EBM || Industrial || Futurepop || Techno || Rhythmic Noise || Electro || Dark-Wave || Synthpop
Usun, et enamikele BFTV külalistele on Dead Can Dance piisavalt tuttav ja kellele pole, siis tasub kindlasti juba eritunni ajaks kohale tulla. Lühidalt: DCD alustas algselt 1981 Austraalias. Olen veenunud, et nende eriliselt imeline muusika on mõjutanud isegi rohkem inimesi ja artiste kui võiks oletada. Mõned päevad enne augusti BFTV'd üllitab DCD peale 16 aastast pausi oma uue albumi "Anastasis"(http://deadcandance.com/). See on esimene kord kui Lisa Gerrard ja Brendan Perry peale 1996. aastal ilmunud "Spiritchaser"-it taas koos plaadil on. Lisaks teevad nad laiaulatusliku maailmatuuri, mis saab alguse juba mõni päev enne uue albumi ilmumist. Lähim koht kuhu nad satuvad, on Peterburis. Kurvastuseks on enamus kontserditest tänaseks juba pea igal pool väljamüüdud. BFTV võimuses pole enamat kui teha sooniline läbilõige nende tegemistest läbi aegade. Eritunni toob teieni DJ 4-got-10, kes võib käe oma südamele pannes vanduda, et DCD on maailma parim bänd
Peale seda tundi nagu ikka sünged rütmid varahommikuni!
DJ'd:
Dag - varem tuntud kui Daggett ja veel varem kui Sturmwerk. DJ, kes arenes nii muusikaliselt kui oskuste poolest tohutul kiirusel ning liikus Eestist edasi Hollandisse. On äärmiselt hea meel, et ta pooljuhuslikult Augustis Eestis on ning saab kõlarid karmimate biitidega ragisema põmmutada.
4-got-10 - Hetkel täielikus segaduses nagu alati enne BFTV tulekut, sest nii paljud nii erinevad stiilid on nii kuradima meelepärased ja vajaksid rahvaga jagamist. Uut ja head futurepop'i on kohvris, samuti ka mürasemat industriali. Ju tuleb kõigest koorekiht ettekandele.
Chrome Dioxid - On alati südantsoojendav näha tõeliselt muusikast ja plaadimängimisest huvitatud järelkasvu meie väikeses tumeelektroonika maailmas. See härra on just see mees, kes arvatavasti on alles oma pika ja industriaalse teekonna alguses. Hea maitse ja taiplik muusikavalik.
22:00
3,5 / 5 / 6,5
Klubi "Rockstar's"
Tatari 6, Tallinn
Dark-Electro || EBM || Industrial || Futurepop || Techno || Rhythmic Noise || Electro || Dark-Wave || Synthpop _________________ - Negative music for positive results - |
|
Tagasi üles |
|
 |
|
|
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid Sa ei saa vastata siinsetele teemadele Sa ei saa muuta oma postitusi Sa ei saa kustutada oma postitusi Sa ei saa hääletada küsitlustes
|
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group
|