SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


NoDisco - In Your Memory

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 26. Mai, 2015 15:36    Teema: NoDisco - In Your Memory Vasta viitega

Istusin siin laua taga. Vaatasin seda foorumit ja mõtlesin, et siin on ikka häbematult vaikne kuidagi. Siis aga torkas pähe mõte, et see EDMFK NoDisco kokkutulekute sari ulatub ikka juba meeltult kaugele aegade hämarusse. Trehvates EDMFK, heas mõttes, pensionäre, tuleb ikka tihti jutuks, et mäletad, kui me sel ja teisel aastal seal Saaremaal Off klubisklubis kokkutulekul käisime ... ja juttu jätkub kauemaks. Kogunenud on meeletu kogus ülilahedaid hetki, emotsioone ja elamusi.
Mõtlesin, et nüüd, kus me oleme kõik pisut vanemad (küll see kõlab jubedalt Laughing ), oleks ju lahe siia samasse teema alla koguda asjaosaliste meenutusi kaugematest ja lähematest NoDisco aegadest. Olgu see siis lihtsalt mingi tunne, hetk või pikem meenutus. Sõber Craig on üks väheseid, keda ikka kohtan aeg-ajalt sellest klubi raudvarast ja nii ongi, et ühel hetkel avastame ennast jälle, nagu kaks vanameest, heietamas vanadest, headest NoDisco aegadest. Very Happy
Nii ,et kui sul on oma seos, mälestus, seik või meenutus, siis võta see aeg ja pane siia kirja. Olen kindel, et asjaosalistel on seda mega hea lugeda ja salfrätik silmanurgas meenutada. Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 26. Mai, 2015 16:23    Teema: Vasta viitega

Teen siis ise ka algust. Very Happy

Püüdsin meenutada, mis mul esimesena pähe tuleb selle NoDisco nimega. Pean tunnistama, et aastat ei mäletagi, aga see 90-ndate teises pooles. Müüsin maha oma Panasonic-u kassettplaieri, et saada kokku vajalik summa Saaremaale NoDiscole jõudmiseks. Pean tunnistama, et läksin üksi vastu täielikule tundmatusele, sest peale Craigi ma sel hetkel kedagi ei tundnud. Raplast Saaremaale sai bussiga ja ilma ümbeistumiseta. Very Happy Aga mäletan, et kui ma võtsin bussis koha kõige tagumises reas, siis tuli mul seda otsust veel pikalt kahetseda. Nimelt oli mul kahtlus, et sellele bussile unustati tehase poolt vedrustus paigaldada. Raputas igatahes nii ,et hambaplommid tahtsid suust välja hüpata. Ja noh kannikad lihtsalt ühel hetkel enam ei tundnud midagi. Lihtsalt muutusid tuimaks. Very Happy
Kui ma selle kannatusteraja olin ära kannatanud, tulin Saaremaal bussist maha nagu Buratiino ja hakkasin uurima inimestelt ,et kuidas ma jõuaksin Off klubini. Selgus tõsiasi ,et ka kõige põlisemad elanikud ei teadnud sellise nimega klubist mitte midagi. Hetkeks tekkis kahtlus, et äkki oli see Off klubi hoopis Hiiumaal. Very Happy
Igatahes arutasin asja kohalike taksojuhtidega, kes omakorda arutasid asja Ekspress Hotline-ga ja nii sai selgeks, et ikkagi kusagil Kuressaare linnas see müstline Off klubi asub. Pärast pisikest taksosõitu auto peatus ja taksojuht ütles, et see peaks olema see õige koht. Tuli välja, et see oli tegelikult üsna bussijaama lähedal. Astusin autost välja ja takso kadus seitseme tuule poole. Asi tundus endiselt rohkem, kui kahtlane, sest minu ees seisis üks veider maja, mis ei paistnud lepavõsa seest väljagi. Hiljem selgus, et taksojuht oli mu maha pannud maja taga. Very Happy Lootust andev oli siiski majast seest kostuv „Behind the Wheel“.
Järgmine hetk, mis jääb kustumatult meelde, oli hetk, kui astusin majja sisse ja jäin peosaali uksel seisma. Mäletan ,et esimesena võttis mind soojalt vastu Dave Gahan isiklikult ja seda kõike puhtas eeski keeles. Hiljem selgus, et see oli siiski verinoor Indrek Väli. Very Happy

... to be continued
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 3. juuni, 2015 10:08    Teema: Vasta viitega

Oi Siim, mälestusi on tõesti palju ja tore et sellise meenutuste teemaga lagedale tulid. Loodetavasti meenutajaid jagub.

Nagu sinule oli reis Saaremaale eriline, siis mulle oli samavõrd eksootiline reis Kuressaarest Paidesse 1992.a. novembris koos Marekiga. Tuiskas, liinibuss pani kaks 16-17 aastast kutti Mäol maha ja mingil moel õnnestus meil oma piirkonda saabumisest teavitada Craigi (taksofon Mäos?), kes siis oma tööautoga Moskvitsh kohale lendas ja meid Paide politsei ruumidesse viis... See oli see esimene kokkusaamine mis Craig kokku kutsus ja kus kõiki ja kõike esmakordselt nägime. Paraku sellel üritusel pilte vist veel ei tehtud (või on midagi talletatud paberil Craig?), nii et jäävad mälupildid. Inimestest meenub näiteks Tartu fänn Nipi kes mängis kitarril õhtul Somebody't jm. Makimuusikat ei kuulatud, või oli see väga vaikselt taustaks.

Aga seoses OF klubi üritustega on õnneks EDMFK arhiivid üht teist siiski säilitanud. '94 ja '96.a. üritused on vaid nimetatud ( http://www.edmfk.ee/?dm=yritused ) aga 1997.a. Nodisco kohta on isegi väike nupp kirjutatud Smile http://www.edmfk.ee/?dm=nodisco_CEMB Kirjutasid sa Siim sellest või mõnel varasemast?

1998.a. Nodisco sealsamas OF klubis (vahetult enne esimest DM Eesti kontserdit) jutu kõrval ka mõned pildid.
Eriti lahedad olid need klubi hoovis olnud vana veoauto kastis tehtud fotosessioonid.

Lisaks sellele teemale siin foorumis on Saaremaa teema meenutamiseks hea aeg ja koht juba 5 nädala pärast kui toimub üle pika aja jälle Nodisco Saaremaal:
NODISCO 25 /10.-12.07.2015/ Peetri talu, Nõmpa külas
https://www.facebook.com/events/1449685891998046/
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 9. juuni, 2015 13:43    Teema: Vasta viitega

Happy Väga lahe! Very Happy
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group