SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


DM stuff

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Ost, müük, vahetus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 27. veebruar, 2004 13:12    Teema: DM stuff Vasta viitega

Ostan odavalt DM "Exiter" originaal cd.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
devoteekas



Liitunud: 14 Märts 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: 14. märts, 2004 5:18    Teema: Vasta viitega

Mis sa jamad.Sul see tõesti puudu veel või... Samas ei saa aidata ka,kuna mul vaid üks ja ainus,millest eales lahti ei tahaks saada...
_________________
Ära sõida mul sabas...,ma olen eksinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 14. märts, 2004 17:56    Teema: Vasta viitega

Kle, asi oli ilusti olemas, aga sellega juhtus veike äpardus. Asi on aga piisavalt ahvatlev, et omada seda oma plaadiriiulis. Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
devoteekas



Liitunud: 14 Märts 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: 14. märts, 2004 23:33    Teema: Vasta viitega

Rhys Fulber kirjutas:
Kle, asi oli ilusti olemas, aga sellega juhtus veike äpardus. Asi on aga piisavalt ahvatlev, et omada seda oma plaadiriiulis. Smile


Tegijal juhtub nii mõnda.Loodan,et saad peatselt uue asemele siis...
_________________
Ära sõida mul sabas...,ma olen eksinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 15. märts, 2004 15:51    Teema: Vasta viitega

Thanks, kindlasti saab see plaat õige pea olema mu kogus. Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 28. märts, 2004 20:31    Teema: Vasta viitega

Ei hakanud siia selle pärast uut topikut tegema, aga kui keegi on huvitatud DM-i dvd-dest, cd-boksidest ja plaatidest, siis see on üks võimalus.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Külaline






PostitusPostitatud: 30. märts, 2004 19:23    Teema: Vasta viitega

Rhys Fulber kirjutas:
Ei hakanud siia selle pärast uut topikut tegema, aga kui keegi on huvitatud DM-i dvd-dest, cd-boksidest ja plaatidest, siis see on üks võimalus.



meos pakub meil siin soodukaga dm-i enamusi plaate.. vaata üle, ehk leiad endale midagi sobivat!
ehk isegi nende kodukalt

(r
Tagasi üles
Külaline






PostitusPostitatud: 30. märts, 2004 19:32    Teema: Vasta viitega

Rhys Fulber kirjutas:
Ei hakanud siia selle pärast uut topikut tegema, aga kui keegi on huvitatud DM-i dvd-dest, cd-boksidest ja plaatidest, siis see on üks võimalus.


On keegi sealt ka midagi tellinud ja kuidas(kui lihtsalt) see käib?
Tagasi üles
devoteekas



Liitunud: 14 Märts 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: 30. märts, 2004 19:41    Teema: Vasta viitega

Anonymous kirjutas:
Rhys Fulber kirjutas:
Ei hakanud siia selle pärast uut topikut tegema, aga kui keegi on huvitatud DM-i dvd-dest, cd-boksidest ja plaatidest, siis see on üks võimalus.



meos pakub meil siin soodukaga dm-i enamusi plaate.. vaata üle, ehk leiad endale midagi sobivat!
ehk isegi nende kodukalt

(r


Mis jama.Ma ei leidnud antud lehelt ühtegi toodet,mis oleks DM-i poolt välja antud!
_________________
Ära sõida mul sabas...,ma olen eksinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 30. märts, 2004 22:20    Teema: Vasta viitega

külaline kirjutas:
On keegi sealt ka midagi tellinud ja kuidas(kui lihtsalt) see käib?

kui minu üles pandud lingist räägid, siis sealt ehk ikka leidsid eest DM-i kraami.
ma ise tellin sealt pidevalt. tegemist on ühe üsna respekteeritud saksa saidiga. tellimine on üsna lihtne: vali meelepärane välja, tasuda saad kas ülekandega või toimivad ka nt. EGO (hansap.) või MAGNET (ühisp.) kaart, tuleb lihtsalt pärast tellimist täita väljad andmetega. nii pea, kui raha ülekantud, pannakse saadetis teele.
kena on see, et sind hoitakse pidevalt kursis toimuvaga meili teel. nii teatavad nad kohe, kui on su tellimuse kätte saanud, kuhu lisvad ka kohe juurde mil asi liikvele läheb. kui asi liikuma hakkab, antakse sulle ka sellest kohe teada. kui miski teeb muret, saad küsida ja suhelda sealsetega.
saadetis saabub tavaliselt kuskil 1,5 - 2 nädalaga. tavaliselt listakse lisaks su tellitule ka mõni muu demo plaat ja hulgaliselt flaieried.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
devoteekas



Liitunud: 14 Märts 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: 31. märts, 2004 21:14    Teema: Vasta viitega

Rhys Fulber kirjutas:
külaline kirjutas:
On keegi sealt ka midagi tellinud ja kuidas(kui lihtsalt) see käib?

kui minu üles pandud lingist räägid, siis sealt ehk ikka leidsid eest DM-i kraami.
ma ise tellin sealt pidevalt. tegemist on ühe üsna respekteeritud saksa saidiga. tellimine on üsna lihtne: vali meelepärane välja, tasuda saad kas ülekandega või toimivad ka nt. EGO (hansap.) või MAGNET (ühisp.) kaart, tuleb lihtsalt pärast tellimist täita väljad andmetega. nii pea, kui raha ülekantud, pannakse saadetis teele.
kena on see, et sind hoitakse pidevalt kursis toimuvaga meili teel. nii teatavad nad kohe, kui on su tellimuse kätte saanud, kuhu lisvad ka kohe juurde mil asi liikvele läheb. kui asi liikuma hakkab, antakse sulle ka sellest kohe teada. kui miski teeb muret, saad küsida ja suhelda sealsetega.
saadetis saabub tavaliselt kuskil 1,5 - 2 nädalaga. tavaliselt listakse lisaks su tellitule ka mõni muu demo plaat ja hulgaliselt flaieried.


Täitsa asjalik kohake.Kui sealt mõni plaat tellida,palju siis postikulu ka lisandub?
_________________
Ära sõida mul sabas...,ma olen eksinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 1. aprill, 2004 9:13    Teema: Vasta viitega

siit saad saatmis hinnakirja. hind sõltub seal mitmetest asjaoleudest, aga soovitan mitte 1500 eeku tellida, muidu lisandub eestis asjale tollimaks. kõik saatmiskulud kehtivad ühe paki kohta. olgu seal siis kas 1 plaat või 10, hind on ikka üks.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
depeche1



Liitunud: 1 Veeb 2005
Postitusi: 9
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 5. märts, 2005 16:07    Teema: Vasta viitega

Ostan DM loomingut vinüül, dvd, cd, vhs. kui midagi põnevat üle ootan pakkumisi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
101



Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 11. märts, 2005 22:30    Teema: Vasta viitega

depeche1 kirjutas:
Ostan DM loomingut vinüül, dvd, cd, vhs. kui midagi põnevat üle ootan pakkumisi.

võibolla dr. meos saab Sind aidata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 15. aprill, 2005 10:15    Teema: Vasta viitega

Sireeni plaadi- ja raamatupoodi (Kaubamaja nurgal) saabus hiljuti suurem ports DM 12" vinüüle! Mõned LP-d ka (Ultra, A Broken Frame, Singles 81-85, ...) Kes huvi tunneb, astugu läbi!
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 15. aprill, 2005 17:57    Teema: Vasta viitega

Sireeni plaadi- ja raamatupoodi (Kaubamaja nurgal) saabus hiljuti suurem ports DM 12" vinüüle! Mõned LP-d ka (Ultra, A Broken Frame, Singles 81-85, ...) Kes huvi tunneb, astugu läbi!

Vinüülid on sitaks ilusad jah aga nendega suurt midagi teha pole peale vaatamise .. kui plaate ei mängi
Sireenis oli clienti price of love ka 50 eeguga .. britney spearsi plaadi kõrval
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Ost, müük, vahetus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group