SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


EDMFK 13. sünnipäevapidu Rapla kultuurimajas 18. novembril
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 19. november, 2005 16:51    Teema: Vasta viitega

Tore oli, head diskolood Razz Ainult asi läks lõpuks päris hulluks Embarassed
Tänud korraldajatele ja jääme ootama järgmist sünnipäeva Cool
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mrtn



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 306

PostitusPostitatud: 19. november, 2005 19:43    Teema: Vasta viitega

kõva. elu hakkab juba liigestesse tagasi tulema.

mõned seltskonnafotod, seekord eriti pildistamisele rõhku ei pannud: http://mrtn.gt.ee/pix/2005/edmfk_synna/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 20. november, 2005 13:53    Teema: Vasta viitega

fotosüüdistused Sad

http://kammerikool.ee/tmp/edmfk.tar
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 20. november, 2005 18:46    Teema: Vasta viitega

Päris leebed ja süütud pildid. Õnneks. Laughing
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ZooM



Liitunud: 18 Märts 2004
Postitusi: 158
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 20. november, 2005 21:27    Teema: Vasta viitega

painkiller kirjutas:
fotosüüdistused Sad

http://kammerikool.ee/tmp/edmfk.tar


Hmm, mis loom seda avab?

ZM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
mrtn



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 306

PostitusPostitatud: 20. november, 2005 21:30    Teema: Vasta viitega

untar, winrar jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZooM



Liitunud: 18 Märts 2004
Postitusi: 158
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 20. november, 2005 22:34    Teema: Vasta viitega

mrtn kirjutas:
untar, winrar jne.


Thks, asi oligi vigase winrari taga.

ZM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 20. november, 2005 22:39    Teema: Vasta viitega

Kas ma olen ainuke kes viktoriini ei mäleta ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 20. november, 2005 23:08    Teema: Vasta viitega

painkiller kirjutas:
Kas ma olen ainuke kes viktoriini ei mäleta ?


mina tegelikult kah Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZooM



Liitunud: 18 Märts 2004
Postitusi: 158
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 20. november, 2005 23:18    Teema: hmm Vasta viitega

Ma vist olin ka millegi muuga ametis sel hetkel

ZM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 20. november, 2005 23:59    Teema: Vasta viitega

ilja kirjutas:
painkiller kirjutas:
Kas ma olen ainuke kes viktoriini ei mäleta ?


mina tegelikult kah Embarassed


Embarassed Embarassed Embarassed Viktoriin????? Rolling Eyes
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 21. november, 2005 0:16    Teema: Vasta viitega

painkiller kirjutas:
Kas ma olen ainuke kes viktoriini ei mäleta ?


Kahtlustan, et viktoriini ei mäleta mitte keegi, mina kaasaarvatud! Wink

Küll aga on alati hea ununenud asju taastada piltide järgi. Siin on selleks võimalus - lisaks juba eelpostitatud linkidele on seal veel mõned galeriid ja ootame lisa, kui on pakkuda!
Galerii lingid >> http://www.edmfk.ee/?dm=edmfk13

Tahaks ka tänada kõiki, kes sünnipäevast osa võtma tulid! Tänu teile sai Rapla kultuurimajale diskohõng taas sisse puhutud ja EDMFK 13. sünnipäev vääriliselt ja omamoodi ära peetud. Smile Suured tänud ka eraldi neile, kes "alpikannidega" üritusele õla alla panid, see oli abiks!!
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 21. november, 2005 1:21    Teema: Vasta viitega

Et viktoriiniga siis sedasi siis oli .. äkki kunagi järgmine kord .... need on alati väga head olnud

Ja muidu tahtsin veel lisada et bussisõiduga juba asi algas väga jõuliselt .. et järgmine kordki ... buss ikka organiseerida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 21. november, 2005 14:17    Teema: Vasta viitega

Niimoodi Laughing kohe mitmest asjast tahaks rääkida ja ei teagi kuskohast täpsemalt alustada...
alustan siis päris algusest ja järjekorras!

Kõigepealt kõigile teadmiseks oli veel eelmise nädala alguses peo toimumine suure küsimärgi all - mispärast? - aga vot sellepärast, et õigeaegselt peole registreerinuid inimesi oli napilt üle 10-ne Sad ... HÄBI ON ? Suured tänud Randole, kes kõik uimikud ükshaaval läbi helistas ja lõpuks inimeste arvuks 64 sai Shocked ( mis kohapeal veelgi täiendust sai ) Mis toimub??? Kas on asi ükskõiksuses või unustamises??? Igaljuhul organiseeriate motivatsiooni tõmbate küll selliselt täiega allapoole vööd...

Teiseks on mul niiiiii hea meel, et DISCO töötas täiega ja eelneva nahutamise leevendamiseks - suuured tänud kõikidele pidutsejatele kes peost peo tegid ja täiega kaasa läksid!!! Erilised kiitused ja suursugused kummardused nendele kes ka teemast kinni olid haaranud, kõik see muutis asja veelgi lõbusamaks ja vahvamaks! ...juhtusin pealt kuulma kui Marek küsis Craigi käest, et kui too 13 aastat tagasi klubi ilmale tõi kas ta siis oma kõige hullemates õudus unenägudes võis ette kujutada, et kogu see klubi kunagi Kylie Minogue järgi täiega tantsu vihub... Laughing heheee nii naljakas - muidugi ei!!! Kogu see lugu näitabki tegelikult väga selgelt, et rahvas otsib ja ootab ka mingilmääral vaheldust ja kui ikka üle piiri ei lähe siis TULD!!!

Ja veelgi tahaks tänada... kõigepealt Siimu kes rapla poolepealt kõik korda ajas ja korras hoidis, siis Zoomi kes rahva bussiga kohale tõi ja korralikult koju toimetas, siis Silverit kes DJ puldis super töö ära tegi, siis kogu juhatust kes kogu toimunu taga oli jne. PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 21. november, 2005 16:00    Teema: Vasta viitega

Alates esmaspäeva hommikust võin ma ka selle pikale veninud peo lõppenuks lugeda Very Happy

Minogue järgi tantsimine veel, aga ma poleks kunagi uskunud end tantsivat Jacksoni loo saatel. Strange.
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 21. november, 2005 23:47    Teema: Palju õnne sünnipäevaks! Vasta viitega

Õhtust siis ka minu poolt ja kindlasti palju õnne sünnipäevaks kõigile klubilistele (täna ju õige päev tegelikult), kellega veel pole saanud kokku lüüa ja ikka ka nendele, kellega seda reede õhtul vastu laupäeva tehtud sai Smile

Ei olnud ma küll otseselt orgkomitees aga ikka ja jälle peavad tänatud saama need inimesed, kelle kohalviibimisest alati pidu oma õige näo saab ja loomulikult tänamata ei saa jätta ka neid, kes asja toimimiseks eesriide tagant nööre sikutasid Wink

Ma mitmel korral sel õhtul avastasin end mõtlemast olude üle sellise sõnaga nagu "uskumatu". Kuidas nii? Esiteks sel lihtsal moel, et me kõik selle asja sinnamaani oleme suutnud viia. Teiseks, et kõik selle asja sees jätkuvalt on (no ok, aus olles, mitte just kõik. a see ei vähenda asja väärtust). Kolmandaks, et ikka veel leidub inimesi, kes tahavad ja on nõus asjas kaasa lööma. Neljandaks, kui tsiteerida Kats'i:
Kats kirjutas:

...juhtusin pealt kuulma kui Marek küsis Craigi käest, et kui too 13 aastat tagasi klubi ilmale tõi kas ta siis oma kõige hullemates õudus unenägudes võis ette kujutada, et kogu see klubi kunagi Kylie Minogue järgi täiega tantsu vihub... Laughing

siis tõesti midagi sellist ei osanud ma kohe küll mitte kuidagi arvata. Kas ma üldse oleks kunagi osanud arvata, et sellest asjast üldse midagi nii suurt (ja pikaealist) välja kukub. Kui ma alustasin, siis ei olnud mitte kusagilt mitte mingisugust elavat näidet võtta. Lihtsalt oli huvi ja leidus ka teisi huvilisi. Ammugi mitte ei osanud ma vaadata sellise aastanumbri taha nagu 2000. Aasta siis oli ju, ei mitte 65, hoopis 92 ja tegemised piirdusid ikka lähima paari kuuga. Alles kunagi klubi tegevuse lõpupoole sai hakata tegema ette aastaseid plaane. Ja nüüd on juba aasta 2005. Aga jah, et nüüd heast peast Depeche peol hakataks laskma M. Jackson'it või K. Minogue'd.... Cool Tavalisel puhul oleks, ma kardan, järgnenud sellisele teole ilmselt DJ disklaff.. aga ärge nüüd mind kellekski hirmsaks ka pidage. Ma täitsa olen nõus ja rahul, et sellel konkreetsel peol just selline muusikavalik oli. Ja nagu Te ka ise nägite, ei olnud see sugugi paha mõte.
Viiendaks - ah, ma lihtsalt ütlen, et .. uskumatu, et see asi (ikka veel) toimib.

Mida siis veel. Koht oli ka suurepärane. Thnx to SiimS. Muusikavalik, nagu ma juba ütlesin, nice. Korraldus fine. Söögi/joogi toimkonnas sujus ka kõik ladusalt. Suur kinoekraan oli selle saali kohta täitsa omal kohal. Kui seda poleks olnud, oleks saal vist kuidagi tühjana tundunud. Ja väike ekraan andis ainult laksu juurde. Ega seda muidu ka vähe polnud. Igatahes väga kõlarite ligi ei tasunud (eriti lõpu poole Smile ) trügida.
Ainuke asi ja see on alati, mille kallal viriseda, on see, et see pidu nii kähku otsa sai. Vaevu sai pidu pihta hakatud ja paar sõna vahetatud, kui kell oli juba 12 läbi. Eks oma panuse muidugi panid ka seltskonnamäng ja oksjon. A kas viktoriin ka välja oli kuulutatud? Embarassed Aga ega jääbki järgmiseks korraks rohkem küsimusi, onju. Smile

Tänud muidugi kõigile piltnikele, kes muu kõrvalt said mahti klõpsutada. Loodetavasti saan ka ise mõne aja pärast paari pildiga kasulik olla. Valik on aga teatavasti raske nagu alati. Lisaks ka kaks videolõiku pakkuda.

Et laupäev oli koolipäev, siis suurt magada ei olnud mahti. Pühapäevane päev tuli see-eest igastahes täiega maha kanda. Ausalt öelda, ma pole tükil ajal nii palju ja nii kõvasti maganud.

Praegu aga jääme siis talipäevi ootama. Ega tali taevasse jää. Lund küll eriti näha pole aga külmemaks kisub pidevalt.
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 21. november, 2005 23:56    Teema: Lisaks Vasta viitega

ai, maisaa, ma ikka kommin veel katsi kirja.. Smile

Kats kirjutas:

Kõigepealt kõigile teadmiseks oli veel eelmise nädala alguses peo toimumine suure küsimärgi all - mispärast? - aga vot sellepärast, et õigeaegselt peole registreerinuid inimesi oli napilt üle 10-ne


eks see meil juba sellline teada värk, et kui midagi orgunnitakse, siis eriti ei kiirustata kirja panema. ja kui info liigub ka veel suust-suhu (oki, suust kõrva ja siis suhu), siis karta on, et vahepeal unustatakse end kirja panemata. aga kahju oleks küll, kui lihtsalt selle pärast jääks pidu olemata, et vähest huvi näidatakse üles.
mõelge nüüd, kui see sünnipäevapidu oleks selle kümne inimese pärast olemata olnud? uhh, ega ei tahaks mõelda.

ma panen ka edaspidi teile südamele, et kui vähegi võimalik, siis jätke oma tulekust miskitmoodi märk maha. laske kasvõi kellelgi enda eest registreerida. kui nimekirjas on kaks teie nime, siis pole hullu aga kui ei ole üldse, siis kole lugu küll.

Kats kirjutas:

Erilised kiitused ja suursugused kummardused nendele kes ka teemast kinni olid haaranud, kõik see muutis asja veelgi lõbusamaks ja vahvamaks!


ma unustasin ka ennist eriliselt tänamast neid osavõtjaid, kes polnud paljuks pidanud end 80ndate stiilis riietada ja sättida...
and 10 points goes to... Kaido and Imbi!

PS Lisaks Zoomile tuleks tänada ka bussijuhti, kes jõudis enne väljavihastamist meid ära transada Wink
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 21. november, 2005 23:58    Teema: Vasta viitega

painkiller kirjutas:
Et viktoriiniga siis sedasi siis oli .. äkki kunagi järgmine kord .... need on alati väga head olnud


Saab tehtud!

painkiller kirjutas:

Ja muidu tahtsin veel lisada et bussisõiduga juba asi algas väga jõuliselt .. et järgmine kordki ... buss ikka organiseerida


Saab tehtud!
Kui pidu just Tallinnas ei toimu Wink
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mrtn



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 306

PostitusPostitatud: 22. november, 2005 0:00    Teema: Re: Lisaks Vasta viitega

Craig kirjutas:
PS Lisaks Zoomile tuleks tänada ka bussijuhti, kes jõudis enne väljavihastamist meid ära transada Wink


meos kinnitas bussiukse vahelt korduvalt, et bussijuht on jummala vihane Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 22. november, 2005 0:02    Teema: Re: Lisaks Vasta viitega

mrtn kirjutas:
Craig kirjutas:
PS Lisaks Zoomile tuleks tänada ka bussijuhti, kes jõudis enne väljavihastamist meid ära transada Wink


meos kinnitas bussiukse vahelt korduvalt, et bussijuht on jummala vihane Very Happy


for sure he was..

hea, et meos bussiukse vahelt lõppeks ühes tükkis välja sai..
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 22. november, 2005 10:49    Teema: Vasta viitega

Hei, hei ka minu poolt!

Peab tunnistama, et labi aegade, üks EDMFK omanäolisemaid üritusi, oli kokkuvõttes minu arvates igati õnnestunud. Nagu Kats juba ülal mainis oli jah veel mõni päev enne üritust tõsine kahtlus selle kõige toimumises. Nüüd võib vast ikka kindlalt väita, et asi siiski õnnestus 100%.
Tahaksin veel ka ise tänada idee autoreid ja Marekit, kes tegelikult oli selle koha valiku taga ja loomulikult ka Katsi, Randot teisi, kes õla alla panid. Oli ka endal au olla selles orgkomitees väike mutter. Smile
Mulle isiklikult pakkus just eriti suurt rõõmu see, et taas sai miskit klubilist toimuma Raplas. Meenusid kohe vanad head üritused pubis "Linna Pea Juures" Sealsete seinad on õnnistatud nii DM-ga, No-Big-Silenciga, kui ka industriaalse Rammsteini soojendus peoga. Minu mäletamist mööda sai ka seal üks klubi sünna maha peetud. Aga see selleks.
See 80-ndate idee oli küll igati kümnesse mõte. Väga värkendav ja samas nostalgiline tunne oli.
Õhtu parim baar oli kahtlemata Imbi ja Kaido. Eriti vinge oli see Kaido lips. Wink
Muusika valik oli ka väga hea. Kuigi vahepeal tuli käia DJ-le ütlemas, et nii mõnigi 80-ndate superhitt jooksis ekraanil, samas kõlaritest tuli miskit muud, aga see "viga" sai kenasti parandatud ja kõik vajalikud lood said kõlama.
Isa kaapisin küll suure rõõmuga tantsu Minogue ja Jacksoni saatel. Smile
Veel kord siis korraldajaile tänu ja tänud ka kindlasti kohale tulijaile. Loodame, et edasipidi jääb selline närvikõdi ikkagi ära ja tulijad ikka enda osavõtust varakult juba teada annavad.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 22. november, 2005 16:56    Teema: Vasta viitega

Kusjuures oli meil ka vahepeal arutusel...ei tea kuhu see jäigi...parima kostüümi eri. Igaljuhul kuulub see auhind raudselt Imbile ja Kaidole - ikka niiiii lahedad olite Laughing ! Peab tagantjärele ära klaarima Wink

Siis veel üks tähtis tänamine - tänud kõigile kes alpikannidega aitasid, hea kastmise juures peaks need veel jaanuari spordiürituseni vääga ilusasti õitsema Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 22. november, 2005 20:00    Teema: Vasta viitega

Fulber kirjutas:

Õhtu parim baar oli kahtlemata Imbi ja Kaido. Eriti vinge oli see Kaido lips. Wink


Ehk siis, et kõigil selge oleks, kellest on jutt, siis Imbi ja Kaido lips (kas 80-ndatel tõesti olid sellised ... Wink )

Ja lisandunud on veel Age-Ly pildid ning ootame aga lisa ...
http://www.edmfk.ee/?dm=edmfk13
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ran



Liitunud: 8 Märts 2004
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: 23. november, 2005 10:02    Teema: Vasta viitega

Tere kõigile

Nüüd aga kohe tänama;

suured tänud kõigile kohaletulnuile, mõnus on vaadata meie klubi rahvast kes suudab nii üksmeelselt pidutseda,
suur tänu Katsile kes oli korraldanud mõnusa söögilaua kus sööki jätkus ürituse lõpuni (eriti meenub suurepärane kook),
tänu Zoomile bussi korralduse eest,
tänu Rapla Siimule peokoha eest seismise eest,
tänu Marekile kõige eest mis ta sünnipäeva peo korraldamisel ära tegi
tänu Imbile ja Kaidole fantastilise meeleolu tekitamise eest
tänu Dianale ja Katsile hubase miljöö tekitamise eest
jne. jne.

Minu meelest oli koht ja meeleolu sünnipäevapeol lihtsalt mega.
Mõnus on jälgida, et meie klubiliikmed oskavad pidutseda ja suudavad DM üritusel nautida erinevat laadi muusikat. Lausa uskumatu on see, et meid oli koos üle 70ne ja ma ei kuulnud üheski konfliktist ega saanud osa kellegi pahameelest. Oleme ikka üks mõnus seltskond kes oskab nautida seda kõike mis organiseerijad meile pakkuda saavad. Suur tänu selle eest Teile kõigile.

Järgmisi üritusi ootama jäädes

Rando
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 30. november, 2005 11:39    Teema: Vasta viitega

Sünnipäeval andis Craig minu kätte ka ühe plaadi salvestusega päev varem eetris olnud raadiosaatest Kuma Raadios, kus nad koos Tauno Timmermaaga saatekülalised olid. Teemaks loomulikult DM ja uus plaat.

Kõigil on võimalus seda saadet täies pikkuses kuulata

Pikkus tund aega ja maht 42 MB.

Craigi fotod sünnipäevast leiate siit
http://www.kea.ee/craig/EDMFK%2013/

Ja Siimu pildid siin ..
http://www.edmfk.ee/webipildid/edmfk13/siim/index.htm
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group