SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


M'era Luna Festival 2006
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
trc



Liitunud: 31 Mai 2005
Postitusi: 187
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 22. juuni, 2006 12:51    Teema: Vasta viitega

fs kirjutas:
ei mäleta, kas pärast sai kärakat võetud (vbl ka mitte, ega nad laagriplatsile ju sellega sisse ei taha lasta).


Siis kuidas palun?????
Telgiga ikka lasti laagriplatsile?
Mismoodi nad seda alkoholi platsile mittemaabumist reguleerisid? Vaatasid läbi kõik märsid ja urruaugud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 26. juuni, 2006 3:01    Teema: Vasta viitega

trc kirjutas:
fs kirjutas:
ei mäleta, kas pärast sai kärakat võetud (vbl ka mitte, ega nad laagriplatsile ju sellega sisse ei taha lasta).


Siis kuidas palun?????
Telgiga ikka lasti laagriplatsile?
Mismoodi nad seda alkoholi platsile mittemaabumist reguleerisid? Vaatasid läbi kõik märsid ja urruaugud?


klaastaarast ilmselt jutt?
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 28. juuni, 2006 12:33    Teema: Vasta viitega

trc kirjutas:
fs kirjutas:
ei mäleta, kas pärast sai kärakat võetud (vbl ka mitte, ega nad laagriplatsile ju sellega sisse ei taha lasta).


Siis kuidas palun?????
Telgiga ikka lasti laagriplatsile?
Mismoodi nad seda alkoholi platsile mittemaabumist reguleerisid? Vaatasid läbi kõik märsid ja urruaugud?


kui ma nyyd ytleks, et hetked M'era Luna välimise värava ees on mu mällu elu lõpuni sööbind, siis valetaksin. aga tavapärane värk enne kontserti, nagu kõik teame, on see, et turvamees käperdab sind siit ja sealt ja siis laseb koti lahti teha. mõni hoolsam natuke sobrab ka kotis. mida ma aga tõesti mäletan, oli moment M'era Luna sisemise värava ees 2002. a. (väline värav = pääs fesativali territooriumile, laagriplatsile; sisemine = kontsertide alale, kus mõlemad lavad) kui lasti kotike lahti teha ja ma veel mõtlesin, kas fotokas on piisavalt primi, et sisse saada või võtavad ära, aga poiss selle kihini mu kotis, kus fotokas oli, ei jõudnudki ja see jäigi mul teadmata.
sellist asja, et enne kontserti kästakse saapad jalast võtta ja lastakse metalliotsija käiku, on minuga aint Ameerikas (Phoenixis, Arizonas) juhtunud. siis oli kyll nagu vana anekdoot "jänes, miks sul 1 silm nutab ja teine naerab" tunne (naerab, kui vaadata selja taga naljakate saabastega teismelisi goote) Mr. Green
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
trc



Liitunud: 31 Mai 2005
Postitusi: 187
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 28. juuni, 2006 18:29    Teema: Vasta viitega

fs kirjutas:
oli moment M'era Luna sisemise värava ees 2002. a. (väline värav = pääs fesativali territooriumile, laagriplatsile; sisemine = kontsertide alale, kus mõlemad lavad) kui lasti kotike lahti teha ja ma veel mõtlesin, kas fotokas on piisavalt primi,


Meraluna kodukal on selgelt kirjas et Video ja audiosalvestusseadmed on keelatud. Küll aga ei ole mitte sõnagagi kirjas midagi fotokate kohta... Seega imegu muna ja kogu fotonodi kaasa. Pealegi on mul käpp sees turvadega fototehniliste probleemide üle vaidlemises Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 29. juuni, 2006 3:45    Teema: Vasta viitega

kusjuures ma hakkasin nyyd mõtlema, et kas välimise värava ees seda kobamise ja kotipuistamise mängu yldse tehti (sisemise värava ees kindlasti oli)... no mälu ei ole enam see, mis... a kuna mingeid asju ikka ei tohtind sisse tuua, siis loogika nagu ytleks, et seal ka vaadati ikka... vbl...
aga selle foto- ja videovärgi kohta ei oskagi midagi öelda, see on yks alkeemia. ei hakka tarka mängima, toon näite: enne Sistersi selle aasta Londoni kontserti yks tyyp (inglane) konkreetselt helistas Astoriasse, kus asi toimus, et kas pilte tohib teha ja öeldi, et miks mitte. uksel võeti tal aparaat (mis ei olnud proff) ära. minul selle sama ukse peal ei võetud (no ma seda väga ei eksponeerind ka, pigem vastupidi - haakisin selle pyksirihma kylge ja lykkasin selja taha, umbes selgroo jooneni, pusa tõmbasin peale, kuigi kas see nii märkamatu oli ikka - võisin näha välja nagu kyyrakas tegelane mõnest klassikalisest tummfilmist; a turva kobas kylgi, taskuid, vaatas kapuutsi sisse, selga ei koband). tegin mõned pildid (vt link mingis teises topicus), aga siis hakaks yks turva ka mind ähvardama. jätkasin pildistamist, aga enam mitte nii avalikult.
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 29. juuni, 2006 10:37    Teema: Vasta viitega

Mera Lunast veiedi offtopic, aga nende fotokatega on nalja saanud jah.
Üllatavalt karm oldi kevadel Morrissey kontserdil ses osas. Kuna naine keeldus jamade vältimiseks oma käekotti seda panemast (ja õieti tegi), siis ma lihtsalt võtsin selle KÄTTE ja astusin turva juurde. Tõstsin käed üles ja nagu kõiki, nii kobati mind põhjalikult läbi. Ja lasti edasi minna Cool

Head reisu ja õnnestunud fotovõtteid siis saksa sõitjatele!
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
trc



Liitunud: 31 Mai 2005
Postitusi: 187
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 30. juuni, 2006 0:00    Teema: Vasta viitega

Olguolgu. Alul mõtlesin et ei hakka su üllitistega siin võistlema ja pikalt vastama aga teen ikkagi suu lahti...

öösõnaga tähendab...

Provinssirock 2005.
Nagu ka MeraLuna oma teadete järgi - fotokad lubatud, video ja audio mitte. Rändlesin mõlemal päeval ilusti oma suure seljakotiga sisse/välja - ei mingit probleemi... Tegin pilti - kah mingit probleemi. Slipknoti ajal tuli turva üllatama et ei tohi pildistada - argumenteerisin ja rääkisin asja selgeks tüübile - et ikka tohib küll kuna kuskil pole kirjas et pildistada ei tohi - et ei ole profifotograaf ning teen ainult iseenda tarbeks mitte müügiks. Tüüp jäi uskuma. Ja jälle ei olnud probleeme kuni Mansoni 3. viimase looni. Siis järsku lendas miski pisike klappide ja päikseprillide + pilooditagiga tyyp juurde - kuna aparaat oli parasjagu sõbra käes siis hakkas tema käest esimese hooga fotokat ära kiskuma. Küsisin et milles probleem et ta mu fotokat omale tahab. Tyyp ei rääkind pikalt ytles et omanik tulgu kaasa. Okkei. Lava taha. Näita pilte. Näitasingi. Kellele teed? - endale teen. EI TOHI. Tohib küll kuna kuskil pole öeldud et MAnsonit EI TOHI. Tyybil sai endal oid otsa - kutsus kuskilt raadjosaatjaga kohale kohaliku labeli esindaja kes osutus tädiks. Sama jutt otsast peale. Siis argumenteeriti et profitehnikaga ei tohi. Seletasin siis rahulikult ära et praegustel telefonidel ja seebikatel on (numbriliselt) resolutsiooni rohkem kui minu mõne aasta vanusel profitehnikal. Tädil kah argumendid otsas. Lõpuks tuli ta välja ideega et mul on liiga suur/pikk toru... Well - tädi oli mõistlik tegelane, uskus et ma ei tee kellegi tarbeks neid pilte või veel vähem müügiks. Ütles vaid et ta ei taha rohkem näha et ma pilte teen suurtest esinejatest. Olin nõus...

Järgmisel päeval peaesineja NIN'i eel oli suurelt ekraanidel kiri et pildistada ei tohi absoluutselt mitte. Mina jätsin kaamera kotti ja naudisklesin. See et kõik muudkui asja ajal klõpsisid oma telefonide ning digiseepidega on kõik huinjaa. Kõige drastilisem, mida nägin, oli see kuidas helipuldis olev turva oma rohelise vesti lehvides ronis praktiliselt helipuldi otsa ning sealt täiesti syydimatult pilte tegi.

a-man.

pilte näitame kah kui sakslased ahju ei aja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
devialla



Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 55
Asukoht: London

PostitusPostitatud: 3. juuli, 2006 0:05    Teema: Vasta viitega

Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 3. juuli, 2006 4:15    Teema: Vasta viitega

krt, mu mälu ikka s***. nyyd tuleb meelde, et eelmisel aastal M'era Lunal, kui olin pressikaardiga (miks sellest pärast juttu ei ilmund, pole ei minu ega ka väljaande, keda esindasin, syy, see oleks omakorda off-topic isegi selles off-topicu kontekstis), sai just mingi korraldajate esindajaga teemal "kui on pressikaart, aga pole fotograafi passi" suheldud ja ta vastas, et mitteproff fotokas on okei (ja yldse okei ei ole mingi optiliste läätsedega vms). ma arvan, et see jutt kehtib samamoodi igasuguse kylastaja kohta.
(mis puutub aga Sistersi M'era Luna 2005 esinemist, siis isegi fotograafi tunnistusega tyybid pidid sisuliselt kirjaliku avalduse esitama - aga minu teada tegi seda värki ainult see bänd. aga see, et peale paari esimest lugu turva fotograafid minema ajab, nagu karjapoiss loomakarja, see on vist yldlevind komme.)
yks asi, mida muidugi ei tohi teha, on välguga pildistamine, aga sel pole ju mingit mõtet ka - isegi pimedas mitte - lava peale see sähvakas nii ehk nii ei ulatuks.
jätkates off-topicut - 2 päeva tagasi Tuska festivali esimesel päeval ei kottind kedagi, oli sul fotokas või ei. hea, et ma seekord aparaadi igaks juhuks kaasa võtsin - Sisters esines suht erandlikult päevavalguses ja... okei, kel huvi, vt vastavat topicut Smile
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 9. august, 2006 13:21    Teema: Vasta viitega

ja esimene meeskond stardib juba homme Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mrtn



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 306

PostitusPostitatud: 9. august, 2006 14:22    Teema: Vasta viitega

Meralluna.de kirjutas:
foto, video, sound
sound and video recordings are strictly forbidden.


mis annab ikka lootust fotoka kasutamiseks.

aga homme anname tuld Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 18. august, 2006 14:03    Teema: Vasta viitega

TOO GOOD TO BE TRUE!!!
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 21. august, 2006 18:18    Teema: Vasta viitega

just, craigiga täiesti nõus Cool

väga sheff reis kokku.

lõbus festivaliõhkkond, mõnus seltskond ja aeg läks niiii kiiresti ja niiii lõbusalt Very Happy

hailaitideks :

nitzer ebb
northern light
apoptygma (7x parem laiv kui tinitusel)
spetsnaz ja fla

ja loomulikult warm-up koos fixmeri ja kombika ändiga ja tema kompanjoniga,
kelle nimi siinkohal taaskord meelde ei tule Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 21. august, 2006 19:10    Teema: Vasta viitega

olli kirjutas:
just, craigiga täiesti nõus Cool

väga sheff reis kokku.

lõbus festivaliõhkkond, mõnus seltskond ja aeg läks niiii kiiresti ja niiii lõbusalt Very Happy

hailaitideks :

nitzer ebb
northern light
apoptygma (7x parem laiv kui tinitusel)
spetsnaz ja fla

ja loomulikult warm-up koos fixmeri ja kombika ändiga ja tema kompanjoniga,
kelle nimi siinkohal taaskord meelde ei tule Embarassed


olli.. jälle sa hakkad....
oeh. no oli jah. lahe oli. niiiii nummi.
ahhsiis..
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 21. august, 2006 19:21    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:

olli.. jälle sa hakkad....
oeh. no oli jah. lahe oli. niiiii nummi.
ahhsiis..


no anna andeks Very Happy

aga kui piltidest mingi pildi ette saame,siis paneme üles ka onjo ?
Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 21. august, 2006 19:29    Teema: Vasta viitega

olli kirjutas:

no anna andeks Very Happy


hilja juba. käisin jo kaemas, kuidas saaks conjure one-i ja nebb-i ühildada..

ära siis sellepärast närrrrvi mine (offline: inside joke)
Very Happy

olli kirjutas:

aga kui piltidest mingi pildi ette saame,siis paneme üles ka onjo ?
Cool


hea, et endal juba pilt ees on Wink
küll see töö on üks õuudne asi, mille peab ära tegema..
aga töö pidi vabaks tegema, vanad sakslased teadsivad rääkida
Wink
saab siis näha

pilte ka ehk
aga pliis mitte bändipilte (offline: inside joke)
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 21. august, 2006 19:32    Teema: Vasta viitega

oot, aga said ühildatud conjure ja nitzeri?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 21. august, 2006 20:17    Teema: Vasta viitega

Mitte mõmmigi ei saa aru! Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 21. august, 2006 20:23    Teema: Vasta viitega

Fulber kirjutas:
Mitte mõmmigi ei saa aru! Smile


og, tõlge:
conjure one ja nitzeri konsad tulemas ning ehk saab ühe korraga mõlemad saksas ära näha..

pildid saab ka ehk üles mingi aeg. neid on terve hunnik jälle - mingi 1300 kanti. sortimine ja sättimine võtab oma aja.

inside joke-id puudutavad mera luna teemat (sry, arusaadav ainult telgielukaile)
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 22. august, 2006 22:51    Teema: Vasta viitega

fs kirjutas:
trc kirjutas:
fs kirjutas:
ei mäleta, kas pärast sai kärakat võetud (vbl ka mitte, ega nad laagriplatsile ju sellega sisse ei taha lasta).


Siis kuidas palun?????
Telgiga ikka lasti laagriplatsile?
Mismoodi nad seda alkoholi platsile mittemaabumist reguleerisid? Vaatasid läbi kõik märsid ja urruaugud?


kui ma nyyd ytleks, et hetked M'era Luna välimise värava ees on mu mällu elu lõpuni sööbind, siis valetaksin. aga tavapärane värk enne kontserti, nagu kõik teame, on see, et turvamees käperdab sind siit ja sealt ja siis laseb koti lahti teha. mõni hoolsam natuke sobrab ka kotis. mida ma aga tõesti mäletan, oli moment M'era Luna sisemise värava ees 2002. a. (väline värav = pääs fesativali territooriumile, laagriplatsile; sisemine = kontsertide alale, kus mõlemad lavad) kui lasti kotike lahti teha ja ma veel mõtlesin, kas fotokas on piisavalt primi, et sisse saada või võtavad ära, aga poiss selle kihini mu kotis, kus fotokas oli, ei jõudnudki ja see jäigi mul teadmata.
sellist asja, et enne kontserti kästakse saapad jalast võtta ja lastakse metalliotsija käiku, on minuga aint Ameerikas (Phoenixis, Arizonas) juhtunud. siis oli kyll nagu vana anekdoot "jänes, miks sul 1 silm nutab ja teine naerab" tunne (naerab, kui vaadata selja taga naljakate saabastega teismelisi goote) Mr. Green


tagantjärgi võib öelda, et turva oli suht lõdva.. kedagi ei kottinud su väike digiseebikas. küll kolati neidude kotte läbi ja kombiti sääri ja kehasid, otsides rohkem taarat, mida platsile viia ei tohtinud.
seoses saabastega meenub veel seik tagasitulekul berliini lennujaamas, kus mad_li saapad pakkusid turvatöötajatele ilmselget huvi. nojah, meil kindlasti oli kavas see kojusõiduvahend alla kukutada Smile
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 23. august, 2006 0:13    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:
tagantjärgi võib öelda, et turva oli suht lõdva.. kedagi ei kottinud su väike digiseebikas. küll kolati neidude kotte läbi ja kombiti sääri ja kehasid, otsides rohkem taarat, mida platsile viia ei tohtinud.
seoses saabastega meenub veel seik tagasitulekul berliini lennujaamas, kus mad_li saapad pakkusid turvatöötajatele ilmselget huvi. nojah, meil kindlasti oli kavas see kojusõiduvahend alla kukutada Smile


oli jah, kui sul veintsi või rummi vms pudel ikka ilusti kohvris oli, siis polnd kellegi asi, mis sa sinna tarisid, kuid kui pudel näpus sisse tahtsid minna, siis ei lastud, õige kah sama, klaasikilge ikka jätkus seal....

ja mad_li saabastega oli sama värk ka tallinna lennujaamas Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 23. august, 2006 3:34    Teema: Vasta viitega

olli kirjutas:
Craig kirjutas:
tagantjärgi võib öelda, et turva oli suht lõdva.. kedagi ei kottinud su väike digiseebikas. küll kolati neidude kotte läbi ja kombiti sääri ja kehasid, otsides rohkem taarat, mida platsile viia ei tohtinud.
seoses saabastega meenub veel seik tagasitulekul berliini lennujaamas, kus mad_li saapad pakkusid turvatöötajatele ilmselget huvi. nojah, meil kindlasti oli kavas see kojusõiduvahend alla kukutada Smile


oli jah, kui sul veintsi või rummi vms pudel ikka ilusti kohvris oli, siis polnd kellegi asi, mis sa sinna tarisid, kuid kui pudel näpus sisse tahtsid minna, siis ei lastud, õige kah sama, klaasikilge ikka jätkus seal....

ja mad_li saabastega oli sama värk ka tallinna lennujaamas Wink


hmm. kus ma's olin..
enivei.. meile lõbus vahepala, a mad_lile vist mitte eriti meeldiv koomika
peaks neile kontrolijaile ka midagi peinfuli välja mõtlema.
no kaua võib, eksjo. mõtleks mingi eriti metalse sisuga riietuse ja pesu välja. ja kus siis piuksutaks alles neid aparaate seal Wink
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 23. august, 2006 8:41    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:
hmm. kus ma's olin..
enivei.. meile lõbus vahepala, a mad_lile vist mitte eriti meeldiv koomika
peaks neile kontrolijaile ka midagi peinfuli välja mõtlema.
no kaua võib, eksjo. mõtleks mingi eriti metalse sisuga riietuse ja pesu välja. ja kus siis piuksutaks alles neid aparaate seal Wink


mõtle-mõtle Wink , siis järgmisel korral istub su kõrvale üks tumedamat sorti ilusate paksude mustade vuntsidega mees, kes ütleb parajal hetkel jallla-jallla ja ohh seda ilutulestikku siis Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 23. august, 2006 22:21    Teema: Vasta viitega

olli kirjutas:
Craig kirjutas:
hmm. kus ma's olin..
enivei.. meile lõbus vahepala, a mad_lile vist mitte eriti meeldiv koomika
peaks neile kontrolijaile ka midagi peinfuli välja mõtlema.
no kaua võib, eksjo. mõtleks mingi eriti metalse sisuga riietuse ja pesu välja. ja kus siis piuksutaks alles neid aparaate seal Wink


mõtle-mõtle Wink , siis järgmisel korral istub su kõrvale üks tumedamat sorti ilusate paksude mustade vuntsidega mees, kes ütleb parajal hetkel jallla-jallla ja ohh seda ilutulestikku siis Smile


oda nüüd jäid küll juhtmed koju Wink
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 24. august, 2006 14:38    Teema: Vasta viitega

väga tore lõbus, et jäid Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group