SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Guide: Depeche Mode in Stockholm 2006-07-07

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
loveless



Liitunud: 5 Juul 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: 5. juuli, 2006 13:13    Teema: Guide: Depeche Mode in Stockholm 2006-07-07 Vasta viitega

hello dm fans from estonia!

Its goign to be fun having you guys over, i had a great time when i was in Tallinn partying with you and seeing DM there.

There has been some changes in the time so i thought i'd update you with the latest.

There are now two opening acts

MUSE, www.muse.mu
Sugarplum Fairy, www.sugarplumfairy.nu

so get-in is set at 17:00 .. and concert start at 18:30. (opening act, that is)

For those of you who have standing seats (i know at least 27 of you do.. since that's the tickets i bought for ya Wink ) the weather forecast is going to be WARM and SUNNY Very Happy Very Happy Very Happy so it will be a great day for camping outside the stadium from early on to get the good standing spots.

so .. welcome to Stockholm on friday, and I hope you will enjoy yourselves!

//Micke
love|less


Viimati muutis seda loveless (5. juuli, 2006 16:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
loveless



Liitunud: 5 Juul 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: 5. juuli, 2006 15:20    Teema: Vasta viitega

OK .. for some more info:

For those of you who dont mind walking for roughly 30 minutes through central stockholm in blazing sun, it is definately walkable .. i've took a screenshot of this map for you, to show where your hostel is (blu dot) and where the stadium is... and hopefull you can navigate from that ..

basically you take Västerlånggatan (parallell street of the street where the hostel is) and walk it northwards ... and follow the map..

I've taken the liberty to draw an easy easy route for you, that has a minimum of turns, and takes you through some main shopping areas as well for those of you who wants to take a look ...

go north. .. until you go straight through the house or parliaments .. and continue north on Drottninggatan (1) ... continue on this until you reach Kungsgatan ... and take a right... on the intersection Drottninggatan/Kungsgatan (2) follow Kungsgatan until it ends .. and you are at the main area wehre people who have money party! (3) continue straight and take Sturegatan ... and follow it until you see the stadium ...

should take some 30 minutes to walk, or .. you could take the lazy way out and take the subway ... Wink costs 20 SEK .. which should be about 32 EEK ... and takes you all the way.

Just go to subway Gamla Stan (note 5 on the map) .. take the RED subway line, northbound (I think it says through T-centralen) on the signs .. be sure to take line 14 towards Mörby Centrum. It will take you all the way to Stadion, as the stop is called. (right after Östermalmstorg).

The trip takes 6 minutes on the subway!

UPDATE: there are two trains that goes northbound on the red subway line.. the other one goes to Ropsten. If you should get on this by accident, it is fine as long as you jump off no later than Östermalmstorg, and wait at the same platform for a train taht goes towards Mörby Centrum

When goign back, just take the same red train southbound ... it will probably say "Telefonplan" on it ... or Liljeholmen ... basically any red train southbound from the stadium will take you back to Gamla Stan.

your subway ticket is valid for all travels started within one hour after purchase!

the subway goes all nights on fridays .. or at least until 4 am, but should you need to call a taxi for some reason, i recommend either of the following taxilines:

Taxi Stockholm +46 8 15 00 00
Taxi Transfer +46 20 30 00 00
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 5. juuli, 2006 23:58    Teema: Vasta viitega

I was in Göteborg last weekend and saw the add - ohh, whatta surprise -support by Muse.
Stockholm's concert is two in one now, at least for me...

I hope they will perform songs from their new album -which is absolutely worth listening, by the way Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 6. juuli, 2006 15:42    Teema: Vasta viitega

Dear Micke! Thanks a lot for the information, the map, recommendations - for everything! See you tomorrow at the gates then at 5 pm!
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 13. juuli, 2006 13:19    Teema: Vasta viitega

No nii, selle korra viimane kontsert ka siis nähtud.
Ja peab ütlema, et oli parim seninähtutest. Bänd oli heas vormis, ilm oli hea ja ilmselt ka enda meeled vastuvõtuks õieti välja timmitud.
Uus set list on ikka ülikõva. Photographic iseenesest juba on lisakontserti vaatamist väärt.
Eriline oli siis seekord see, et Peter Gordeno mängis Martiniga koos kitarri
It Doesn´t Matter Two ajal. Vbla on nad seda mujal ka teinud, ei tea, igal juhul see töötas hästi, ka taustamuusika oli lool ergas.

Svenssonite kiituseks peab ütlema, et koht oli lahe. Vana staadion mis pisut meenutas mingit lossi oma tornide ja muuga. Ja inglise lipp oli heisatud! Teises tornis Rootsi lipp muidugi. Olime üsna lava ees, keskel. Rootslased on rahulikud ja seega mingit nõmedat nihelemist ei toimunud. Vett anti ka kontserdi ajal just niipalju küi küsiti.

Reis ise oli ka super. Laevaga minek hea seltskonnaga juba iseenesest. Stockis koos ringiliikumine, järgmise päeva viikingilaevaga sõit kesklinna kandis, Rootsi kunni kodu(muuseumite) külastus jne. Ja loomulikt 9-kesi Jaagu tutikas mersu-maasturis mõõda võõrast linna ringi kimamine Wink

EDMFK põhikogunemine toimus nagu ikka vahetult peale kontserti lava ees kus ühispilti tehti. Siis oli meid isegi ca 30. Suur osa aga liikus omapäid muidu, sest paljud tulid ju lennukiga jne.

Eraldi teema oli muidugi afterparty. Olla olnud 3 neid. Loveless aga soovitas meile üht neist ja viis kohale ka (tänud talle veelkord!). Koht ise oli lahe, suur jne. Muusika oli selline mida igatseks rohkem ka meie pidudele. St. et palju vana DM-i (kes on meie pidudel viimasel ajal kuulnud Master&Servantit?), Front242, Kraftwerk, parim osa muust 80-datest jne. Ilmselt oli põhinõks muidugi heades ja vahetuvates DJ-des ja loomulikult ka meeleolul. Üks parimaid pidusid kus olen käinud. 1 jama muidugi oli - tants käis justkui saunalaval, riided olid 5 min-ga ligemärjad. Rootslased ennast sellest segada ei lasknud. Meie omadest aga vist oli Olav üks kaaskannatajatest kes pikemalt kuumusele vastu pani. Pidulisi oli sulelisi ja karvaseid (mitte hevikad muidugi!) - st väga erinevatest stiilidest ja scene-dest ja kõik nägid väga sheffid välja. Ühendajaks oli neil (vähemalt sel ööl) DM.

Meiega olid koos mitmed uued lahedad inimesed, kes millalgi ehk ka klubiga liituvad nüüd ja ilmselt ka kokkutulekulegi tulemas on. Olav ja Teet meenuvad eelkõige.

Nüüd jään ootama ainukest suveniiri mille Rootsist seekord ostsin, ehk siis Live Here Now CD-d 7.juuli õhtul kõlanud kontserdist. Võibolla kokkutuleku ajaks on käes.

Siin siis mõned pildid minu ja Rando pildid kontserdist ja reisist (Tänud Marekile ülesriputamise eest!):

http://edmfk.gt.ee/pics/dm_stockholm_070706/indrek
http://edmfk.gt.ee/pics/dm_stockholm_070706/rando

Setlist:
Intro
A Pain That I'm Used To
A Question Of Time
Suffer Well
Precious
Walking In My Shoes
Stripped
Home
It Doesn´t Matter Two
In Your Room
Nothing's Impossible
John The Revelator
I Feel You
Behind The Wheel
World In My Eyes
Personal Jesus
Enjoy The Silence

Encore:
Shake The Disease
Photographic
Never Let Me Down Again
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tt101



Liitunud: 12 Juun 2005
Postitusi: 59
Asukoht: harjuma

PostitusPostitatud: 13. juuli, 2006 14:12    Teema: Vasta viitega

Üks vastik virisev eestlane peab ka nurisema.
Mingi rahvusvaheline tümaka maania on kõik vallutanud.St,et Tukholmas oli bass liiga üle keeratud.Võrreldes eelnevate nähtutega.Mina arvasin,et see bassimaania on ainult noorte automeeste pärusmaa,kus bass peab lajatama.Supakas on in ja muu on pea-aegu aut.Aga tühja sest bassist.Ise-enesest oli asi hää.
Mingi vandenõu seal rootslastel minu ja veel kolme kaaskannataja vastu küll oli.Nad tahtsid meid elusalt ära küpsetada.Öösel hiilisime pimeduse varjus grüünesse ja panime oma telgid püsti.Aga kompassi ka polnud,et teada,kust poolt hommikul kärsatama hakkab.Ja,et puud päikese ette jääks.Teised oli varakult püsti,aga mina ärkasin pärast kl 11 ja see va Rootsi kunn oli käskinud päikese ainult meid kõrvetama panna.Ja mina ujusin higivannis ja pea oli koos ajudega otsas pehkinud.Ei teadnud enda nimegi enam.Sellisest ülekohtust ju peab rääkima.Et teinekord teaksite,et ei maksa sinisilmselt seda heaolu-ühiskonda nii väga usaldada.Et tulevad ja teevad pai jne.Mina neid sindrinahkasid juba tean,sest nad olid 98-ndal pealtnäha abivalmis,aga mida lähemale Göteborgi kontserdimaja välisuks tuli,seda tugevamaks haare mu kätele läks ja õues ma olingi.Aga ikka tegid seekordki ära oma taevalambiga.
Muuseas ei töödanud seal afterpartil üldse ventilatsioon.Ma katsusin seda venditoru ja mingit tõmmet ei olnud.Ma ei tea,kuidas need rassijad seal üldse pikalt jalgadel püsisid.Liigutamine ei olnud seal kasulik.
Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 14. juuli, 2006 0:02    Teema: Vasta viitega

mu meelest oli väga sheff kontsert, õigemini kontserdid.
sest muse ikka rokkis ka täiega Razz

aiii, ja photographic oli absoluutselt üle kõigest muust Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
devialla



Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 55
Asukoht: London

PostitusPostitatud: 21. juuli, 2006 2:46    Teema: Vasta viitega

tt101 kirjutas:
Mina neid sindrinahkasid juba tean,sest nad olid 98-ndal pealtnäha abivalmis,aga mida lähemale Göteborgi kontserdimaja välisuks tuli,seda tugevamaks haare mu kätele läks ja õues ma olingi. Very Happy


oioioi timo.... mis nyyd kyll ei meenu Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 23. juuli, 2006 18:50    Teema: Vasta viitega

Stockholm oli väga bro kontsert!
10/10st.
parim kus olen sel tuuril käinud.
samad sõnad publiku kohta...

minu top 2006

bänd:
1. Stockholm
2. Riia
3. Vilnius
4. Tallinn
5. Rooma
6. Dresden

rahvas:
1. Stockholm
2. Rooma
3. Vilnius
4. Riia
5. Dresden
6. Tallinn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
le Bon



Liitunud: 21 Mai 2004
Postitusi: 145
Asukoht: planet earth

PostitusPostitatud: 24. juuli, 2006 11:31    Teema: Vasta viitega

krt oleks ma teadnud, et sa Ilja ka Rooma kontserdil oled!
bavaria muidugi aitas leevendada jutukaaslase puudumist ja kontserdi ajal polnud niikuinii mahti rääkida, siis tuli laulda ning lugude vahel ümiseda.
mulle tundus jälle publik võrreldes rootsiga ikka hulga energilisem. igaljuhul oli emotsioon mäekõrguselt suurem kui rootsis.

1. Vilnius
2. Rooma
3. Riia
4. Tallinn
5. Stockholm

kirsi pani roomas tordi tippu Franz Ferdinand
_________________
styles change, style doesn't
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ilja



Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 487
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 24. juuli, 2006 12:25    Teema: Vasta viitega

le Bon kirjutas:


kirsi pani roomas tordi tippu Franz Ferdinand


esimene soojendaja meeldis ka? Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
le Bon



Liitunud: 21 Mai 2004
Postitusi: 145
Asukoht: planet earth

PostitusPostitatud: 24. juuli, 2006 12:42    Teema: Vasta viitega

vat ma ei tea isegi selle esimese soojendaja nime, igaljuhul oli tegemist SUURE artistiga Razz
tüütu oli ta küll, seda peab ütlema, teisest küljest jälle võimaldas see esinemine õlut juua ja ajada rahulikult neid asju, mis kaasnevad paraku õllejoomisega.
_________________
styles change, style doesn't
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 1. august, 2006 21:34    Teema: Vasta viitega

tt101 pildid toimunud reisist kah nüüd üleval
http://edmfk.gt.ee/pics/dm_stockholm_070706/timo/
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 9. august, 2006 13:13    Teema: Vasta viitega

kangesti lõbus oli Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group