SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Tinitus 2006
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 30. oktoober, 2006 14:06    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:
dpr kirjutas:
parasjagu warm-up-i warm-up käimas, libistame 6lut ja jälgime pingsalt kella
Cool Very Happy


ei uputa veel ja katused ei sõida??
Razz


pole ma veel elusees nii raputavate lennukitega lennanud ....
aga lõbus oli - nagu auto või rongiga sõidaks Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 30. oktoober, 2006 14:59    Teema: Vasta viitega

Tinitus.com-is juba esimesed pildid ja klipid yleval!

Ja veel sihuke asi:

Tsiteerin::
Don't forget to email us the link to your pictures from the festival at t06@tinitus.com. We can also host them for you at our web server

_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 30. oktoober, 2006 15:32    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
...ja läbi ta ongi. Sad
Hääl on täiesti ära, jalad suurest hyppamisest valusad ja kuidagi tyhi tunne on. Aga jube lahe oli!!! Absolute Body Control yllatas meeldivalt, poleks neilt nii k6va laivi oodanudki. Ja muidugi Dupont ja Front ja NEP!!! NEPi esinemine läks kahjuks tehniliste apsakate nahka aga oli ikkagi jube v6imas.


Minu neljast Tinitusest konkurentsitult KÕIGE SHEFIM!!! Cool
Esimene bänd Unter Null oli parasjagu seuke soojendus ja igav natuke....
Aga edasi.... lihtsalt uskumatu - järjest täpselt seda, mis südame soojaks teeb ja pulsilööke kiirendab Cool . Lisaks livedele oli täiesti killer ka DJ ruumi muusikaline meelelahutus - unbeliivbl. Just see, mis ajab täiesti hulluks Cool ja mida siin prkatiliselt keegi ei mängi...

ABSOLUTE BODY CONTROL oli midagi nii uskumatult sheffi, et kohe alguses läks juba tralliks - seuke mõnusa vana soundiga ja Dirk oli laval sama sheff ja võimas kui Dive livedel. Ja veel taustavisuaalid - mmmmm, midagi sellist pole ammu näinud....

DUPONT outfit algul veits üllatus, sest kujutasin ette seukseid karme ebm-gootlasi (ilmselt seepärast, et laulja hääl Daine Lakaieni vokaali meenutab), a tüübid olid tavalised moodsad rootsi poisid.
See ei vähendanud absoluutselt live kvaliteeti. Kuna praktiliselt päev läbi oli meil hotellis improviseeritud getoblasterist Dupont kõlanud olid kõik lood väga värskelt meeles ja livena eriti shefid...

Vahepalaks oli teises ruumis väga sheff DJ, kes mängis Hackerit jne, ühesõnaga kõige shefimat osa elektrooniliselt muusikast Twisted Evil
Ja edasi tuli segadus - kõik ootasid Fronti, aga kuna nende trummikomplekt oli väidetavalt kaduma läinud hakkas esinema hoopiski

The HACKER - my man from France ja oli ka minu jaoks absoluutne highlight sel õhtul Cool.
Ikka väga shefi soundiga on need uued lood ja loomulikult vana hea Flesh & Bones ajas täiesti hulluks....
Kurb oli ainult see, et lavaesine oli täis Fronti ootavaid EBM'lasi, kel laval esinevast Hackerist suht ükskõik ja Hackeri sõpradel oli suht keeruline mosh pitis ellu jääda Confused . Ja Hackerit oleks väga mõnus kõige lõpuks kuulata/vaadata olnud kui kõik vihased Fronti ja NEP fännid juba koju oleks hakanud minema Smile, aga läks nagu läks.... ok, ma rohkem ei hädalda Very Happy
Aga õhtu lõpuks oli selge, et kõiges olid süüdi Front'i trummid Very Happy ....

Peale Hackerit tuligi kauaoodatud

FRONT 242 - enne just mõtlesime, et oleks eriti nõme kui nad oma oranzide vestide ja träänispulkadega live't teeksid.
Aga õnneks, tüübid esitasid ikka kõik shefid vanad ja uued lood peaaegu et originaalis. Niii sheff oli kuulata vana hea Fronti ja visuaalid olid taaskord ikka väääga super....vana hea Front.

There is no shuffle
There is no shuffle here
Here on the North Pole
On this quiet dome
Sunshine on crystal
And milky walls of ice
All seem so fragile
Under the polar sky

mmmmmmm, kogu kuri olek teemal trummikomplekt oli kadunud Razz
Front sai läbi ja aeg käes NEP'i aeg.

NITZER EBB oli sheff nagu muiste, Douglas oli eriti cool Razz...
Lubasin endale, et sel korral teen pilti ja uurin livet erinevate nurkadest (olen seda ka eelnevalt lubanud, aga need lubadused on alati lava ees möllamisega lõppenud Cool)....
Sel õnnestus väikseid lõike isegi fotokaga filmida (iseasi on muidugi, mis kvaliteet Confused )

No ja siis hakkas pihta - klõps, kõik vait Douglas teatas, et õuukeii, I was just warming up...
paar minutit vaikust ja live läks edasi...
Rahvas möllas ja Douglas ka....
ja..... jälle vaikus..... tobe
Douglas teatas, et we lost the whole system...
you should ask your f*****g money back...
ja seekord kestis paus päris pikalt.

Kahjuks minu jaoks oli see paus ka festivali lõpp.
Teatud põhjustel lahkusin sealt ühe kesklinna hotelli poole ja pärast kui tagasi jõudsin oli kõik juba läbi...

A kõik olid õnnelikud Very Happy ja ma ka Cool .

Sest sel nädalavahetusel Berliinis toimub vigade parandus Cool !

Ja teadagi, kõiges olid süüdi Fronti trummid Wink

Vaatamata erinevatele viperustele oli see kõige shefim Tinitus üldse...
Nii täpselt minu maitsele Tinitust pole veel olnud.
Tahan veeeel Razz !!!!
Eile käisin terve päev õnnis nägu peas ringi - lihtsalt nii shefid muljed Cool !

Sorts viie kilo emoticonide kasutamise eest, aga no miskit ei saa teha -nii hea oli ! Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 30. oktoober, 2006 15:36    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
Tinitus.com-is juba esimesed pildid ja klipid yleval!

Ja veel sihuke asi:

Tsiteerin::
Don't forget to email us the link to your pictures from the festival at t06@tinitus.com. We can also host them for you at our web server


küll sina oled ikka kiire Very Happy !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 30. oktoober, 2006 15:42    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
olli tegi vist hulga pilte, loodetavasti saab neid varsti kuskil näha.
Katsun millalgi oma telefoniga tehtud pildid ka kuhugi yles riputada.


piltidega on nii, et fotoka aku sai tühjaks ja homme püüan nendega miskit teha. palju pilte pole (ja need, mis on, pole ka eriti õnnestunud Embarassed ), küll aga on lühikesi live juppe fotokaga filmitud Razz !
ja sinu pilte tahaks ka näha, sest sul on vist suht keskelt tehtud ja pikematel inimestel on teadupärast paremad võimalused rahva seast pilte teha Wink !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 30. oktoober, 2006 15:48    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:

P.S. Ja muidugi oli mul väga hea meel l6puks foorumi rahvaga silmast-silma kohtuda!


Sama Sinu puhul - ma (ja mitte ainult) vaevasin juba tükk aega pead, et kesse dpr on, kes nii asjalikke tekste postitab Very Happy !
Sheff!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 30. oktoober, 2006 18:00    Teema: Vasta viitega

olli kirjutas:

ja sinu pilte tahaks ka näha, sest sul on vist suht keskelt tehtud ja pikematel inimestel on teadupärast paremad võimalused rahva seast pilte teha Wink !


Pildid kyll keskelt tehtud aga paraku telefoniga, nii et kvaliteet pole suurem asi. Aga midagi ikka. Katsun nädala l6puks hakkama saada.
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 30. oktoober, 2006 18:47    Teema: Vasta viitega

ABSOLUTE BODY CONTROL oli ikka hullult hea Cool Exclamation
vist selle aasta parim avastus minu jaoks. et ma, loll, nende plaati ei märganud osta Evil or Very Mad a ehk kusagilt ikka saab.
väga väga väga hea asi, ma ytlen. ja mitte ainult avastusena.
Hackerile ka kõvad plusspunktid Cool
ja et siis lõpuks (peale rohkem kui 10-astast hoovõttu) minu esimene Frondi kontserdi kogemus. mosh-pit tahtis muidugi ära tappa. rumala peaga ei olnd ma ennast esimesse ritta rivistand, nagu Sistersi kontsertidel tavaliselt teen. ei saand barjäärist kinni hoida ja peale 3-4 loo jooksul jalgapallina lendamist (ei aidanud ka valimatud kyynarnukilöögid seljas elajate pihta) otsustasin veidi kaugemalt vadata ja kuulata. mis õnnestus isegi väga hästi. sai bändil ja projektsioonil silm peal hoitud, nagu vaja. kuuldud niikuinii ja rytmile kaasa ka elatud. ei no mis ma kostan. minu jaoks kyll ei olnd pettumus. plaadi pealt eelistan ma siiski 80ndate Fronti, aga kontserteamus oli vägev. mehed ikka oskavad tekitada hullult mõjuva atmosfääri. sõna-sõnalt: electronic body music Cool
Nitzer... halba nyyd kyll midagi ei ytle (v. a. need kuradi paused seal vahepeal, mis polnud nende syy), aga Absolute Body Control ja Front mõjusid mulle rohkem. võibolla ka väsimusemoment. ja need kuradi pausid ehk ka... aga vbl siiski oli oma osa ka Frondi totaalsel show'l (ja Absolute... oli lihtsalt väga sugestiivne). veelkord - ega NEPil midagi viga ole, et mul 2 muud asja rohkem kummitama jäid.
muide, kas keegi oskab öelda, kas neil bändidel olid oma helimehed või oli seal mingi kohalik resident puldis? mul lihtsalt tekkis selline omapärane kysimus. et see mees seal Nitzeri ajal puldis, kumb ta võis olla... see Sistersi viimase tuuri särk tal seljas, viimase tuuri viimase haru särk, Ida-Euroopa ja Soome haru oma... nii Rootsi kui Inglise kontsertidel sellist ei myydud... tyyp pidi olema kas fänn, kes käis teisel maal kontserdil või ise Sistersi crew'st või siis nende sõber vms... helipuldis ma Sistersi kontsertidel teda mälu järgi näinud ei ole, kuigi alati ei juhtu vaatma ju ka... vot siuke teema tekkis mul (lõpuks ikka) Razz
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 30. oktoober, 2006 18:50    Teema: Vasta viitega

no ma vaatan, kas berliinis on ka helimehel sistersi särk seljas.
kui on siis küsin järgi ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 30. oktoober, 2006 19:00    Teema: Vasta viitega

olli kirjutas:
no ma vaatan, kas berliinis on ka helimehel sistersi särk seljas.
kui on siis küsin järgi ....


jajah, kysi Wink
siuke tyypiline briti poissmees... vabandust... tyypiline sistersi crew välimusega tyyp - kiilakas musta särgi ja siniste teksadega, särk ise oli selline nagu selle pildi vasakpoolsel http://edmfk.gt.ee/pics/human_cell/pages/IMG_2154.html
tglt... sry...
Tinitusest ikka et...
jõle tore seltskond oli minu meelest ka Very Happy
ja tormi ajal laevas oli ka päris mõnus loksuda (kui vetevaim poleks vempe visanud vahepeal... Embarassed a tyhja temast)
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 31. oktoober, 2006 2:01    Teema: Vasta viitega

Kõik mis ma öelda tahtsin, on Olli poolt juba ära öeldud Wink
Aga siiski ...

Unter Null jäi tõesti natuke kesiseks. Igal juhul tundus kõik muu peale laval toimuva palju huvitavam. Mõne bändiga on nii et kuulad plaati ja tekib huvi laivi näha, mõne bändiga jälle nii et näed laivi ja tahaks seepeale plaate uurida, Unter nulli puhul nägin laivi aga plaati uurima nagu ei kutsu ... vähemalt esialgu mitte. Ometi oli kuri ja hakkaja tüdruk laval, kes nagu ma hiljem tema kommentaari kuulsin, kirjutab kõik oma lood ise. Tubli!

Seevastu Absolute Body Control'iga oli just see olukord et nägin laivi ja tekkis huvi plaat osta. Aga kui tänase toimetuse viskad homse varna siis jääd plaadist ilma. Täpselt nii juhtuski. Selle ajaga kui ma taas merchandise letini jõudsin , oli plats puhas. Aga huvi on endiselt ja ABC oli kahtlemata selle ürituse kõige positiivsem üllatus. Mõnus vanakooli body-pop.

Dupont'iga oli se teema, et plaadilt kuuldu põhjal oli suur huvi laivi näha. Juhtus nii, et vaadata võibolla nii hea ei olnudki, küll aga kuulata. Outfit jättis soovida aga kõik muu oli tasemel. Ei pidanud pettuma.

No ja siis edasi tuli juba see millest Olli pikalt rääkis ... Frondi trummid jne. Wink
Tõtt öelda ma ei teagi kumba ma sel üritusel rohkem ootasin kas Hackerit või Nitzerit. Aga hacker oli super-mega-üli-hea!!! Kummalisel kombel vahest mõned rabelevad nii et püksidmärjad laval aga tulemust ei ole, mõni jälle oskab vaikselt just neid õiget nuppe keerata ja tuleb nii mis mühiseb. Hacker kuulus just nende viimaste hulka, viies endaga kaasa ka need segadusse aetud ee-bee-emmarid kes fronti ootasid.

Ja Front üllatas meeldivalt. Sarnaselt Ollile kartsin halvemat, aga ISAd näitasid, et nad tõesti on vanemad kui meie ja teavad kuidas asjad käivad. Super lugude valik, super visuaalid .... põidlad püsti ja sügav kummardus.

Ning siis Nitzer!! Jalad lõid juba tuld välja, aga see mis sealt tulema hakkas, oli selline power et jalad unusid sootuks. Võluv trummar , üliheas vormis Bon ja Douglas ... võrreldes kõigi teistega oli näha et BÄND on laval. Ja no sealt muidugi tuli ... kõik killer-trackid vaheldumisi elektrikatkestustega. Smile Aga see mind ei heidutanud. Küll aga bändi vist, sest lisalugudeks nad enam tagasi ei tulnud.

Igatahes, ka minu meelest siiani minu 3-st tinitusest parim oli see ja mõnus seltsond ja palju tuttavaid ja tervitused dpr-le (tore on kohtuda foorumirahvaga, kellest tead ainult hüüdnime Smile) Warm-up oli ka igati kohane.

Mõned videod sai ka Nitzerist võetud, varsti ehk saab klipid ülesse!
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 31. oktoober, 2006 2:51    Teema: Vasta viitega

marek kirjutas:


Ning siis Nitzer!! Jalad lõid juba tuld välja, aga see mis sealt tulema hakkas, oli selline power et jalad unusid sootuks. Võluv trummar , üliheas vormis Bon ja Douglas ... võrreldes kõigi teistega oli näha et BÄND on laval.


huvitav, mul oli pigem Frondiga seoses see tunne... ja Nitzeriga seoses isegi mitte nii väga... nyyd ma saan aru, selles minu jaoks see vahe vist oligi. sest muidu NEP kõlas hästi... või noh, vahet pole.
igatahes ma kirjutan 100 % sellele alla, mis sa ABC kohta ytlesid.
Unter Nullist ma enne targu ei rääkindki, a nyyd sa tuletasid meelde, et tõesti - lauljatar iseenesest (laulmismaneer jms) oli täitsa lootustandev, aga asi tervikuna võttis selle lootuse minult ära. st et läks nigu tyytuks.
ja Dupont'i plaati ma kuulnud ei ole. ja laivi ei kommenteeriks parem, rikun veel kellegi hea tuju äkki ära.
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 31. oktoober, 2006 3:43    Teema: Vasta viitega

nojah, nyyd ma hakkasin sellest seletama, msi nii väga ei meeldind ja enne rääkisin hoopis särgist ja värgist ja lauajalast, aga sellest bändist, mis ikka kõige rohkem meeldis, nagu eriti mitte. Absolute Body Controlist siis. aga ega ei olegi midagi suurt originaalset lisada. või kui, siis nii originaalset, et see võib tunduda kohatu.
et noh, Unter Null tekitas endas sellise leige suhtumise, mõtlesin, et teen yleval aega parajakas. a korraga kuulsin mingit õudselt lahedat muusikat. läksin alla ja tee peal käis peast läbi paralleel 80ndate James Ray's Gangwariga. no ma saan aru, et see paralleel võib tunduda arusaamatu, aga ma vist tagantjärel oskan ka seletada, kust see tuli. ma vist ei eksi (voi kui eksin, siis eksin), et ABCil oli ka Suicide'i suge või mõju sees. ja see, nagu me ajaloost teame, on andnud ennegi väga häid tulemusi Wink
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 31. oktoober, 2006 21:35    Teema: Vasta viitega

oi-jah.. loe ja...

edasi mõelge ise
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 2. november, 2006 0:26    Teema: Vasta viitega

Ja siin lubatud klipid Nitzerist

1. Täispikk Murderous, heli on muidugi kräpp ja ega pilt ka parem pole Razz
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/NEP_Murderous.wmv

2. Join In The Chant jäi kahjuks pooleli aga mitte minu süü tõttu. Süüdi olid loomulikult Frondi trummid ... Laughing Aga see et heli kõigub, tuli vist sellest et mul vahepeal läks näpp mikrofoni peale , hehe ...
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/NEP_JoinInTheChant.wmv
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 2. november, 2006 1:44    Teema: Vasta viitega

marek kirjutas:
Ja siin lubatud klipid Nitzerist


yammi...

sellest küünarnukitundest seal ei ütleks ära..
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 2. november, 2006 16:35    Teema: Vasta viitega

marek kirjutas:
Ja siin lubatud klipid Nitzerist

1. Täispikk Murderous, heli on muidugi kräpp ja ega pilt ka parem pole Razz
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/NEP_Murderous.wmv

2. Join In The Chant jäi kahjuks pooleli aga mitte minu süü tõttu. Süüdi olid loomulikult Frondi trummid ... Laughing Aga see et heli kõigub, tuli vist sellest et mul vahepeal läks näpp mikrofoni peale , hehe ...
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/NEP_JoinInTheChant.wmv



oiiiioiii kui hea oli Very Happy .

laupäeval jälle Cool

mul on video heli nii kräpp, et ei saa eriti aru,mis looga tegu on Sad
a no seeeest palju väikseid ja tegusaid videolõike ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 3. november, 2006 11:18    Teema: Vasta viitega

püüan mingid pildid lõpuks vaatamiseks ehitada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 4. november, 2006 20:13    Teema: Vasta viitega

sain oma vähesed pildid yles
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 6. november, 2006 22:57    Teema: Vasta viitega

olli kirjutas:


oiiiioiii kui hea oli Very Happy .

laupäeval jälle Cool



kuuleb siis varsti, kuda oli...
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 14. november, 2006 23:19    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:
olli kirjutas:


oiiiioiii kui hea oli Very Happy .

laupäeval jälle Cool



kuuleb siis varsti, kuda oli...


ütleme nii, et seekordne nitzeri live oli absoluutselt/konkurentsitult ja võrreldes kõigi eelmistega lihtsalt puhas pauer. ja publik täiesti/totaalselt metsik!!!
väga vinge punkt kogu selle aasta tuuritamisele Cool .
lisaks sellele olid nii kourtney, bon kui loomulikult ka douglas aftekal...
mmmmmmm Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 23. november, 2006 16:12    Teema: Vasta viitega

Et siis aega võttis mis ta võttis, aga aega võttis Laughing

lõpuks ka minu Tinituse pildid ja videod üleval.
Teadupärast ma eriline fokusseerimise geenius pole,nii et vabandan ette pildikvaliteedi pärast.

Pildid
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/


Videod
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_ABC_live.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_Dupont_live_1.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_Dupont_live_2.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_Dupont_live_3.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_F242_live_1.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_1.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_2.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_3.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_4.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_5.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_6.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_7.wmv

Nämm! Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
fs



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 226
Asukoht: People's Republic of West Tallinn

PostitusPostitatud: 15. detsember, 2006 21:46    Teema: Vasta viitega

muide, kysisin kahest Berliini plaadipoest Absolute Body Controli plaati ja mõlemal pool öeldi, et neid saab praegu osta ainult nende kontsertidelt. keegi ei satu sellisesse olukorda? kangesti isutab.
_________________
do I drive
or am I driven?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 17. detsember, 2006 1:32    Teema: Vasta viitega

olli kirjutas:

Videod
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_ABC_live.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_Dupont_live_1.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_Dupont_live_2.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_Dupont_live_3.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_F242_live_1.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_1.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_2.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_3.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_4.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_5.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_6.wmv
http://marek.gt.ee/pics/tinitus_2006/olli/Tinitus_2006_NEP_live_7.wmv

Nämm! Cool


Mõned lingid siit ei vunka?!
Dupont ja F242 olid need vist..
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mrtn



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 306

PostitusPostitatud: 17. detsember, 2006 6:46    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:

Mõned lingid siit ei vunka?!
Dupont ja F242 olid need vist..


pane õige arv punkte failinimesse, sealt võta maha, kus liiga palju ja mõnele pane juurde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group