SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


EDMFK "14" 24.novembril kell 20.00 Saku Pruulikoja

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 10. november, 2006 16:17    Teema: EDMFK "14" 24.novembril kell 20.00 Saku Pruulikoja Vasta viitega

Kallid Klubilised ja Sõbrad!

Uskumatu aga tõsi - poisikesest on sirgunud mürsik, kes palub teid kõiki piduliku sündmuse tähistamisele Tallinna külje all Sakus!
EDMFK „14“ toimub reedel 24. novembril Saku Pruulikoja Pubis.
Algus juba kell 20.00, sest esimene õlu võiks sellises vanuses ikka vanemate silme all terviseks tulla Wink!

Sünnipäevalapsele on ühiskingitusena plaanis meile kõigile meeldejääv pidu - toekas peolaud, rohkelt tantsu ja tralli (vt kava) ning loomulikult peobuss.
Ühiskingitusest osavõtmiseks palume kanda 295 krooni pidulise kohta MTÜ EDMFK Ühispanga arvele 10220058151014 hiljemalt 17. novembriks 2006.

SELGITUSEKS: EDMFK SÜNNIPÄEV ja NIMI (kui maksate kellegi teise eest, siis kindlasti osavõtja täisnimi).

Registreerimine lõpeb 17 november, kiire registreerimisega toetate toimkonda ja teete sünnipäevalapse meele eriti rõõmsaks!

PEOBUSS väljub Tallinna kesklinnast Estonia Teatri vastas asuvast parklast kell 19.30 ja toimetab pidulised kesklinna tagasi väljudes Saku Pruulikoja eest kell 02.30.

Kõik küsimused ja ettepanekud on oodatud aadressile edmfk at edmfk punkt ee või Taneli telefonil 50 44817.

Kohtumiseni 24.11.2006 Saku Pruulikoja Pubis (Tallinna mnt 2, SAKU)

**********************************************************************

PROGRAMM

20.00
EKSURSIOON SAKU ÕLLETEHASES
ekskursioon kulmineerub degustatsiooniga Wink!!!

21.00
PRESIDENDI TERVITUSKÕNE JA
SISSESEADMINE SÜNNIPÄEVALAUDA

21.30
TOOSTID, KEHAKINNITUS!

22.00
MEELELAHUTUSPROGRAMM
Tantsujalga saab keerutada MICKE ja DEUTSCHMACHINE'i juhatusel...

00.00
PRESIDENDI KÕNE, ÜLLATUS!
Tantsuprogrammi juhatamist jätkavad MICKE ja DEUTCHMACHINE.

02.30
väljub PEOBUSS tagasi tsentrumisse, afterparty vabal valikul Wink!!!!

**********************************************************************

Ära unusta vaatamat-kuulamast ka audiovisuaalset kutset http://www.edmfk.ee/14/

**********************************************************************


EDMFK
10.11.06
http://www.edmfk.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 11. november, 2006 13:37    Teema: Vasta viitega

Wo-hoo..
Ärge mu maimukest siis väga täis jootke.. Razz
Ja hoidke ikka silm peal, et pärast ulakust ei teeks.
Wink
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 14. november, 2006 23:04    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:
Wo-hoo..
Ärge mu maimukest siis väga täis jootke.. Razz
Ja hoidke ikka silm peal, et pärast ulakust ei teeks.
Wink


No tahaks uskuda, et Su ülevaatav silm ikka kohal on! Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 16. november, 2006 18:52    Teema: Vasta viitega

Pisut lisainfot transpordivõimaluste kohta.
Rong:
http://www.edel.ee/files/arts/90/Tallinn_Viljandi_P_rnu06.pdf

Väikebussid:
http://www.samat.ee/main.php?display=plaanid.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 20. november, 2006 23:34    Teema: Vasta viitega

Sõbrad,
kes registreerimisega hiljaks jäänud, kuid kindlasti tulla tahab,
andke palun endast märku, sest pidustuste paremaks õnnestumiseks
oleks inimeste arvu tarvis teada:).
Aitäh,
EDMFK toimkond
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 23. november, 2006 12:55    Teema: Vasta viitega

EDMFK 14 juba homme Very Happy !

PEOBUSS väljub Tallinna kesklinnast Estonia Teatri vastas asuvast parklast kell 19.30 ja toimetab pidulised kesklinna tagasi väljudes Saku Pruulikoja eest kell 02.30.

Väike täpsustus ka bussi marsruudi osas:Estonia parkla - Pärnu mnt - Männiku tee - Saku.

Bussi organisaator-koordineerija on Jaak (mob 5640304).

Kohtumiseni juba homme! Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 23. november, 2006 16:08    Teema: Vasta viitega

nii tore on üksi sõna võtta Very Happy !

Viimati muutis seda olli (23. november, 2006 18:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 23. november, 2006 18:45    Teema: Vasta viitega

oot ma võtan siis ka Wink
et siis jällegi on üks aastaring ümber saanud ja ikka uskumatu küll, et selline puhtalt entusiasmil püsti püsiv organisatsioon saab juba 14 aastat vanaks!!!!!!
Palju õnne meile kõigile ja eriti nendele entusiastidele tänu kelle eestvedamisel kogu asi siiamaani edukalt toimib ja jällegi üks tore pidu olema saab, SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 23. november, 2006 18:48    Teema: Vasta viitega

Ja kes otsustab autoga tulla, neile väike kaardike aadressil:

http://edmfk.ee/14/edmfk14_kaart.gif

Kohtumiseni juba homme!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
101



Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 23. november, 2006 22:44    Teema: Vasta viitega

Buss on tallinna Autobussikoondise oma ning reg. märk 117 TAK.(juhuks, et paremini üles leida)
Kui küsimusi minu tel on 5640304
Veel: buss on kõikidele peolistele TASUTA
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 24. november, 2006 17:36    Teema: Vasta viitega

olli kirjutas:
nii tore on üksi sõna võtta Very Happy !


New chapter..
New page..

Old pals..
New people..

Good music..
Endless celebration..

Let's do another attempt
to ensure the best effort...
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 26. november, 2006 13:47    Teema: Vasta viitega

Rääkige siis muljetest ja näidake pilte ka Exclamation
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tt101



Liitunud: 12 Juun 2005
Postitusi: 59
Asukoht: harjuma

PostitusPostitatud: 26. november, 2006 21:40    Teema: Vasta viitega

Ei kommentaari.
Aga vaata, mida Timo ja Ragne kahe peale kinni püüdsid ja ära külmutasid.


http://www.foto24.ee/album/8116


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Twisted Evil Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 28. november, 2006 14:35    Teema: Vasta viitega

Üritus oli väga mõnna. Ekskursioon õlletehases oleks vast võinud olla vähe põnevam ja informatiivsem, aga küllap sellisel kella ajal lihtsalt ei saanud igale poole ligi.
Toidu pool oli küll väga esinduslik ja lauad paksult head ja paremat täis.
"Rootsi kunni" esinemine mulle isiklikult küll nüüd eriti veenvalt ei mõjunud, aga see selleks Smile
Seltskond ja õhkkond äärmiselt mõnus ja asjalik. Siiani vaatan piltidelt seda mega head torti ja ei suuda ära kahetseda, et rohkem ei söönud.
Hea punkti pani asjale Mareki poolt meisterdatud videomontaaz suvisest NoDisco möllust.
Nagu ikka saavad head asjad kiiresti otsa ja sama käis ka selle toreda sünna peo kohta - kuidagi ootamatult äkki asi asi läbi. Eks agaramad maandusid DM-baari vast. Ise olin järgmine päev tööl ja siis tänasin Jumalat, et see kõik just nii vara läbi sai ja ei kestnud hommikuni. Smile
Randolt asjalik kõne. Wink

Igatahes suurimad tänud orgkomiteele.

PS: Saatsin kah mõned pildid Marekile.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 28. november, 2006 18:08    Teema: Vasta viitega

Suur tänu kõigile, kes möödunud lõbusale EDMFK 14'le sünnipäevale oma kohalolekuga kaasa aitasid Wink !
Kurb taaskord nende pärast, kes ei tulnud...

Suur tänu:
Randole kõnede ja meelt lahutava viktoriini eest Very Happy
Siim "Deutchmachine" Solmanile meeleoluka oksjoni ja dj-seti eest Very Happy
Mickele dj seti ja live eest Very Happy (ilmselt enamustele oli see üllatus- kellele heas, kellele halvas mõttes Wink ).Samas olgem ausad, ega midagi sellist enne ühelgi sünnipäeval pole olnud Wink...Mul vähemalt kummitas terve järgmise päeva television set Razz .
Ja loomulikult ei saa üle ega ümber õdedest Pelmastest, kes sisekujundasid toimekalt kogu ruumi.
Matz ja Kats hiigelsuur tänu Very Happy
Marekile tehnilise nõuandmise ja NoDisco video eest Razz
Saku personalile, kes olid väga vastutulelikud ja toredad Very Happy
Ja loomulikult kõigile osavõtjatele Razz...

Loodetavasti saame peagi Juta vändatud filmi ka vaadata Laughing

Ja kes vähegi pilte tegid, palun saatke, kel pole kuhugi üles riputada, siis aitame. Minu pildid peagi üleval - näha on et peomeeleolus polnud eriti aega fokusseerida Rolling Eyes .

Järgmise korrani Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 29. november, 2006 0:23    Teema: Vasta viitega

Ja läbi ta saigi. Minu jaoks oli kohe nii kõva pidu et muutis kaheks päevaks töövõimetuks Smile Lahe oli jälle palju klubirahvast koos näha, baariüritustel nagu kohe ei õnnestu. Pidulaud oli lookas nii söögi kui joogiga ja kole kähku sai kõik läbi. Smile Mitte halvas mõttes aga just siis kui sai hoo sisse, pidi hakkama bussi peale minema. Aga vist omaviga et nii pikk süütenöör küljes on Smile Eks see ekskursioon võttis ka alguses omajagu "väärtuslikku" peoaega ära, samas oli lahe vahemalt mingitki ettekujutust saada õllepruuli telgitagustest. Giid oli ka asjalik. Ja no nagu ikka siis kui just meie seal oleme, siis on kõige põnevamad ruumid suletud või ei ole nendel elektrit vms ... Et tulge aga järgmine kord jälle ... Wink

Rando kõne oli bro ja Siimu oksjon. Ühtteist väärtuslikku müüdi seal ikka maha. Kõike ei jõudnud jälgida, aga saadaval olid vähemalt DM'i ilus naiste dressikas ja DM kott + veel klubi särke ja värke. Viktoriiniga sai nalja sest mu võistkonnas oli mees kes küsimusele tuginedes olla olnud presidendi kandidaat aga talle ei tulnud see meelde Smile Lõpus ma ei saanudki päris täpselt enam aru mis süsteemiga seda paremusjärjestust seal seati. Aga see polegi tähtis. Peaasi et lõbus oli. Auhindadeks ka igati asjalikud BestOhvid ja Martyr'i singlid.

Sünnipäevatort oli ka jah pildi ja sädemepildujatega puha! Maitses ka hästi.

Pärast pidu sõitis buss Baltijaama kust siis seltskond edasi baari poole suundus. Aga väga ei vedanud sest baaris oli hoopis üks teist laadi üritus ees ja ei olnud nagu absoluutselt selles teemas. Nii me sealt laiali pudenesime.

Igal juhul suurimad tänud korraldajatele ja eraldi tänu Craigile tänu kellele me ju tegelikult üldse neid sünnipäevi peame. Järgmisel aastal siis selline väike pidulikum number jälle! Wink

Seda eelpool mainitud Nodisco videoklippi on nüüd võimalik ka läbi neti vaadata/tõmmata/tirida. Sellest on muidu 3,5 tunnine "must" film ka olemas aga selle näitamiseks läheks vähe pikemat sünnipäevapidu tarvis Wink
http://edmfk.gt.ee/video/Nodisco_16.wmv

Ja lisaks Timo ja Ragne ilusatele piltidele veel mõned galeriid ...
Siim: http://edmfk.gt.ee/pics/edmfk_14/siim
Olli: http://edmfk.gt.ee/pics/edmfk_14/olli
Marek: http://edmfk.gt.ee/pics/edmfk_14/marek


Aaa üks asi veel! Koguaeg läheb meelest ära. Turvamees on meil alati väga shikk vend! Au ja kiitus temalegi.
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 29. november, 2006 0:36    Teema: Vasta viitega

marek kirjutas:
Aaa üks asi veel! Koguaeg läheb meelest ära. Turvamees on meil alati väga shikk vend! Au ja kiitus temalegi.


Vot ma enne mõtlesin, et kes tänusõnade ajal meelest läks Smile !
Suur tänu veelkord ka minu poolt! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 29. november, 2006 15:26    Teema: Vasta viitega

Kuulge, klubi sai 14 aastat vanaks ja üks tore üritus sai meile jälle korraldatud, miks nii vähe tagasisidet?! Andke ikka rohkem ja kapaga peale kah veel, sest ise kui vana korraldaja tean kui oluline see on, et jälle jõuaks, et leiaks uut motivatsiooni ja jõudu edasi minna, meilt kui suhteliselt muidusööjatelt pole see palju palutud, kui ei aita jõuga aita tänu ja tähelepanemisega Idea !!!!
Peost ka…
Tore on vaadata/jälgida kuidas seltskond on nende aastate jooksul palju ühtsemaks saanud ja rohkem kokku kasvanud! Oli see ka üks minu suurimaid eesmärke ise juhatuses tegutsedes ja nüüd uue juhatuse edasine selle sisuline töö, kannab ilusasti vilja, ning pika laua taga möödunud peo esimene osa, meeldis mulle endale just sellepärast, kohe väga Very Happy !
Teist poolt on endal teatud „seisukorras“ Wink olles raske objektiivselt hinnata, tundus jah, et alul ei saanud vedama ja lõpuks ei saanud kindlasti enam pidama, aga sellest teavad teised rohkem rääkida Laughing Siim oli puldis omam ja kodusem, rootsi kutt võõram ja ebaEDMFK-sem aga no nii see pidi ilmselt olemagi, sest ega kõik peod ühte auaku kah joosta ei saa ja vaheldus on tore.
Igaljuhul suuuuur tänu korraldajatele ja palju, palju, palju jõudu edaspidiseks!!!!!!!!!!

Ka mina tahaksin Craigi nime veelkord eraldi välja tuua, sest tõepoolest tänu temale on ikkagi kogu asi alguse saanud ja suurema osa ajas ka edukalt toiminud, mõelda, et hetkel on meil juhatuses 5 liiget + president + veel abiliikmeid + igati arenenud kommunikatsioonikanalid, siis 10 esimest aastat vedas kogu asja suuremalt osalt Craig ( ex-(el ) president (e) ) üksinda, aastaid postitas aga kirju ja meisterdas paljutki nn. põlveotsas, ajalugu millest paljudel uuematel liikmetel aimugi pole ( Idea ). Müts maha ja veel suuremad tänud selle kõige eest kuuluvad just Sulle Craig!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 30. november, 2006 10:59    Teema: Vasta viitega

Tänusõnad ka minu poolt korraldajatele! Jaksu edaspidiseks ja palju uusi ideid! Kõigiga, kellega mina hiljem rääkinud olen meeldis pidu.
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 1. jaanuar, 2007 7:55    Teema: EX-presidendi kõne Vasta viitega

Sry Kats, et ma vastusega na hilja peale olen jäänud. Aga ma lihtsalt tundsin, et ma tahaks öelda midagi rohkemat, kui lihtsalt et ... ja ... Kuid elu on viimasel ajal olnud üsna pealesundiv ja pole jäänud seda aega, et sõnastada neid asju nii nagu oleks ehk tahtnud. Tea, kas see tänagi õnnestub nii, kuis tahaks aga ma vähemalt proovin.

Esmalt paar sõna neile, kes meiega alles hiljuti on liitunud. Klubi algusaegadel ei olnud minul, ega ka tol hetkel värskelt liitunutel aimugi, milleni SEE välja võib viia. Really. Oli lihtsalt tahe. Tahtest sai teod. Tegudest on saanud ajalugu...
Ilmselt ma ei ole veel päriselt adunud, millega ma hakkama sain.

Öeldakse, et kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja. Mina ütleks pigem, et kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta. Minevikus ei olnud võib-olla kõik asjad sellised nagu nad praegu on. (Ütleme siis, et võimalusi ei olnud nii palju.) Aga tegutsedes oma võimaluste piires (nagu me tegutseme ka pragusel hetkel, olgem ausad), oleme me saavutanud üsna paljut ja selle üle on mul ainult hea meel.

Ma ei ole ka enam selle klubi üle valitsev tegelane ja seda enam on mul selle üle hea meel, et klubi tegutseb üsnagi edukalt ja seda niimoodi siiamaani. Kas see oligi minu otsene eesmärk, aga mul on ausalt hea meel selle üle, et klubi on tegudes sama värske (isegi vaat et värskemgi), kui oma algusaastatel. On ju nii?!

Ma võin öelda ainult kiidusõnad praegustele organisaatoritele (ja mida muud ma oskaksingi ...) ja soovida hinges ainult paremat. Hea, et on inimesi, kes tunnevad, et klubi ei ole anult klubi. Et klubi on inimesed, kellega koos on hea olla. Et klubi on inimesed, kes midagi tähendavad. Tähendavad kellegi jaoks ja midagi. Isegi kui sa ei tunne kõiki neid inimesi, kes on nt suvepäevadele kokku tulnud. Sa tead, milleks nad on siin ja sa ei pea seda küsimagi. See on selline "inside" värk ja see ei vajagi mingit üle küsimist ega teadvustamist. See lihtsalt on nii. Võiks isegi öelda, et ma ei pea Martinit tsiteerima hakkama, ilma sõnadetagi on selge, millele ma vihjan.

Kui vaadata tulevikku, siis võib öelda, et ega me nooremaks enam ju ei muutu aga kes on keelanud meil hinges noored olla? Keegi. Kui, siis ainult me ise. Teisi ei maksa ses suhtes kuulda võtta ja ei maksaks ka ise ennast sellega piirata. Onju!? Vaadates kõike seda mis meie ümber igapäevaselt (klubiväliselt) toimub, siis kohati tekib masendus, et kas seda me tahtsimegi?? Palju on sellist, mida me muuta ei saa aga ei maksa lasta end sellest häirida vaid tuleb üritada olla ikka me ise. Sest kui me tahame olla kellegi teise järgi, siis me ei ole ju mitte keegi. Aga seda me ju ometigi ei taha!?

Mis siis oleks minu soov teile/meile järgmiseks aastaks? Soove oleks ilmselt paljusid. Üks parem kui teine. Raske oleks ka neid järjekorda seada, sest see, mis ühe jaoks on tähtsuselt esimene võib teise jaoks seda mitte olla. Kõike head ei pruugi ka kohe pähe tulla...

Mida siis?

.. Deem. Tõesti on raske. Ja kui ma alguses ka mõtlesin, et kirjutan paar rida, siis näe, mis sellest jälle välja kukkus. Aga ega ma paha pärast Smile

Põigates veel korra aasta algusesse tagasi oli mul tõeliselt meeldiv näha, kui paljudele tegelikult klubi korda läheb ja kui paljud tegelkult nõus olid klubi töös kaasa lööma. Ja kes seda ka tegelikult tegid!!! (See oleks nüüd aplausi koht, really!) Ma tahaks, et selline ühtsustunne ja teotahe säiliks ka sel aastal ja meil oleks jätkuvalt palju õnnestunud ühiseid toimetamisi mis-iganes-vallas. Ainult koos olles me saame olla tugevad ja ellu viia seda, mida me kõik tahaksime!

Sry, aga nüüd ma küll lõpetan..
Craig
Head uut!

PS Tänan jätkuvalt ja korduvalt kõiki neid, kes on olnud minul ja meie klubile toeks kõigil neil pikkadel ja teguderohketel aastatel. Tänu Teile sai kõik see teoks, millest me täna ja tulevikus räägime. Ehk oleme me suutnud ka ellu viia neid unistusi, mis Teil kunagi ainult mõtteis mõlkunud ja mida Te üksi ehk poleks kunagi suutnud teostada.
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 18. jaanuar, 2007 13:17    Teema: Vasta viitega

Ja üles said ka Craigi pildid!
http://edmfk.gt.ee/pics/edmfk_14/craig/
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 23. jaanuar, 2007 1:16    Teema: Vasta viitega

marek kirjutas:
Ja üles said ka Craigi pildid!
http://edmfk.gt.ee/pics/edmfk_14/craig/


jah. sry, et nõnna kaua aega võttis...

+ tuli veel kusagilt mälusopist meelde, et isegi Heinz oli olla sealt sünnalt tookord läbi hüpanud. õnnelikematel oli olla õnnestunud teda sõbralikult vestlemas kuulda (näha?) meeste tualetis.

minu viimaste teadaannete järgi pidi ta olema olla samal ajal borati filmi a la esilinastusel. a no ju tal's nii kiire ka ei olnud olla...

a no enivei.. kahju muidugi, et kurikuulsa persooniga isiklikult ei olnud olla võimalust jälle klaase kokku kõlistada. loodetavasti järgmisel jubileumil õnnestub siiski rohkem persooni tabada.

CY
cr
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üritused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group