SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Dances For The Masses

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 23. jaanuar, 2007 1:06    Teema: Dances For The Masses Vasta viitega

In dieser Spielzeit wird das Ballett Kiel im Rahmen der Reihe Tanzwerkstatt Werftpark Arbeiten verschiedener Choreografen zeigen.

Dieses Tanzstück ist an Jugendliche gerichtet, die sich selbst entdecken wollen und sich auf die Suche nach der eigenen Identität begeben – vielleicht auch weitab vom sogenannten „mainstream“.

Zu der Musik der „Kult“-Band Depeche Mode knüpft das Tanzstück an den Titel eines ihrer erfolgreichsten Alben „Music for the masses“ an. Inspirationsquelle sind die Songtexte der Band, welche in verschiedenen Szenen für Situationen und Bilder stehen, die dem besonderen Image der Band folgen. Gerichtet an Jugendliche und Junggebliebene bildet dieses Stück eine besondere Verbindung von Tanz und Musik – ein Stück Pop- Art-Tanz.

More: http://www.theater-kiel.de/startseite.php?pid=788&sub=796


PS Ei maksa unustada, et Paide Vallimäel toimus kunagi ammu miske tantsufestival, kus esitati ka üks koreograafiatükk DM muusika saatel.. Kes ei usu, võib mõnd vanemat Devotee ajakirja sirvida..

PPS Selle kohta on isegi videotõestus olemas...
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
excited



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 17
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: 24. jaanuar, 2007 11:07    Teema: Vasta viitega

Kui päris täpne olla, siis on Paide Vallimäel ja mujalgi selles pisikeses linnakeses erinevate tantsufestivalide käigus suisa kaks koreograafiakava DM saatel esitatud Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 24. jaanuar, 2007 12:14    Teema: Vasta viitega

excited kirjutas:
Kui päris täpne olla, siis on Paide Vallimäel ja mujalgi selles pisikeses linnakeses erinevate tantsufestivalide käigus suisa kaks koreograafiakava DM saatel esitatud Wink


Seal mujalgi vist see videoülesvõte saigi tehtud. Kui ma nüüd hästi järgi mõtlen. A kas need kavad erinevad olid või samad, seda küll ei mäleta.. Abiks oleks, kui keegi mäletaks
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
excited



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 17
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: 24. jaanuar, 2007 12:54    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:
excited kirjutas:
Kui päris täpne olla, siis on Paide Vallimäel ja mujalgi selles pisikeses linnakeses erinevate tantsufestivalide käigus suisa kaks koreograafiakava DM saatel esitatud Wink


Seal mujalgi vist see videoülesvõte saigi tehtud. Kui ma nüüd hästi järgi mõtlen. A kas need kavad erinevad olid või samad, seda küll ei mäleta.. Abiks oleks, kui keegi mäletaks


Erinevad on. Selle esimese aastat ma ei mäleta, teine oli vist aastal 2001.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 25. jaanuar, 2007 7:32    Teema: Vasta viitega

excited kirjutas:
Craig kirjutas:

Seal mujalgi vist see videoülesvõte saigi tehtud. Kui ma nüüd hästi järgi mõtlen. A kas need kavad erinevad olid või samad, seda küll ei mäleta.. Abiks oleks, kui keegi mäletaks


Erinevad on. Selle esimese aastat ma ei mäleta, teine oli vist aastal 2001.


Esimene mingi talvisel ajal oli vist? Võimalik et siis eelmise aasta lõpp või tollesama 2001 algus. Kui kellaaeg nii hiline ei oleks, siis nuputaks ehk ka loo välja.. Aga lihtsam on vist Devotee välja otsida
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
excited



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 17
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: 25. jaanuar, 2007 11:05    Teema: Vasta viitega

Esimese lugu ma ei mäleta, aga teise oma oli igatahes "Only When I Lose Myself", teema oli kuradiga seotud kuidagi, oli vist 6 tüdrukut mustas ja siis üks punane kurat Twisted Evil Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 28. jaanuar, 2007 19:50    Teema: Vasta viitega

excited kirjutas:
Esimese lugu ma ei mäleta, aga teise oma oli igatahes "Only When I Lose Myself", teema oli kuradiga seotud kuidagi, oli vist 6 tüdrukut mustas ja siis üks punane kurat Twisted Evil Laughing


Mnjaa. See on midagi uut Smile
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group