SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Let me show you the World in my eyes

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Külaline






PostitusPostitatud: 30. märts, 2004 16:24    Teema: Let me show you the World in my eyes Vasta viitega

Mõtlesin, et tegelikult oleks üsna huvitav kuulda lugusid, mis on lõppenud sellega, et inimene on avastanud enda jaoks Depeche Mode-i.
Niisiis, kui viitsid ja raatsid jagada oma DM-i avastuslugu, siis ole nii kena ja pajata. Smile
Tagasi üles
Anka Gore



Liitunud: 25 Märts 2004
Postitusi: 9
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 30. märts, 2004 22:23    Teema: Vasta viitega

Minu vend on DMfan alates Utrast.Ta kuulas neid iga päev.Mina mõtlesin"this shit again" Embarassed (Please forgive me,DM!!! Sad ).Aga kui ma olen esimest korda Freelove kuulnud.....Ma armastan sind Anton!!!!!!! Very Happy Ma armastan DM!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
VIVA LA SYNTHPOP!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 31. märts, 2004 11:59    Teema: Vasta viitega

Alates "ULTRAST" see alguse sai. Ja tookord oli see lugu, mis mind nii ängistavalt lummas, "Home"
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 31. märts, 2004 15:06    Teema: Vasta viitega

usun, et see oli "music for the masses", mis õnnestus kassesti peal kunagi saada. läks veel veidi ja pisi-tasa tilkus ka teisi DM-i väljaandeid. üsna pea sai selgeks, et SEE on SEE.
asi sai tõsisemalt käima lükatud, kui ühel ilusal suvisel päeval astus mu tööjuurest puht juhuslikult keegi Craig Tislar läbi. Looking like Dave Gahan, ei suutnud mitte küsimata jätta, et äkki on tegemist mingi DM-i austajaga. kutt ei lausunud ühtegi sõna, hoopis sirutas käe taskusse ja võttis sealt välja visiitkaardi, millel kirjas: "CRAIG TISLAR, EDMFK President". see hetk oli ka lõplik breakpoint minu jaoks. läks lahti 100% DM lifestyle. Smile olid ajad! Wink
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Mate



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 90
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 31. märts, 2004 15:56    Teema: Vasta viitega

kui ma õigesti mäletan, siis oli see vististi aasta 83, kui mu kõrvu esimest korda hellitas just can`t get enough ja konksu otsas olen siiani Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
iff



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 15
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 31. märts, 2004 16:20    Teema: Vasta viitega

86/87 esimene lugu "fly on the windscreen", siis veelkord "fly on the windscreen", edasi "stripped" ja üllatus-üllatus "fly on the windscreen", "new dress", "here is the house". järgmiseks oli loogiline käik LINDISTUSSTUUDIOSSE (olid ajad!) ning mõned rublad ja päevad hiljem olidki Black Celebration ja Music For The Masses kenasti TDK kassetil olemas. Black Celebration on siiani kõige rohkem kodust eetriaega leidev DM ketas.

umbes samal ajal juhtusin kuulma ka lugu "wild boy's" ühelt tähelepanu äratanud vokaal-instrumentaal-ansamblilt (lühidalt VIA), aga see on hoopis pikem jutt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
devoteekas



Liitunud: 14 Märts 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: 31. märts, 2004 22:12    Teema: Vasta viitega

Esimene meeldejäänud DM lugu ja samas ka täielik lemmik oli Never let me down again,mida sai järjepanu leierdatud ajal kui onuga tööasjus pidevalt kaasa sõitsin.Aasta oli siis ehk 87...88.Samas sain alles palju hiljem teada esitaja ja loo pealkirja,siis kui üksvahe DM siinkandis jube trendikaks muutus ja iga teine lintmakiga omale koopiaid tegi."101" oli enamtegija ja täielik latv.Käis tohutu ost-müük ja riietuti vastavalt ning polnud Põlvas ühtki tolleaja noort kes Depech´ist midagi ei teadnud.Laine rauges paari aasta pärast,kuid mina ,kui nüüd järelemõelda nakatusin jäädavalt ja arvatavasti lähen haudagi DM muusika saatel...Aga fännklubi juurde juhatas mind vist küll jumal taevast,sest leidsin Craigi üleskutse ("Meie Meeles"'92a.) otse selliselt vähekäidavast tänavaservalt,mis oli kuulutuse suuruses välja rebitud.Ja tunne oli seletamatu ning käedki võttis värisema kui nägin mis seal kirjas...Olge nüüd ,selajal poleks uskunudki,et keegi võtab asja nii tõsiselt ette...
_________________
Ära sõida mul sabas...,ma olen eksinud


Viimati muutis seda devoteekas (1. aprill, 2004 18:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 1. aprill, 2004 12:32    Teema: Vasta viitega

Mäletan et asi sai alguse 101-st 89 aastal. Klassikaaslaste soovitusel lindistasin 101 60-se vene kasseti peale (TDK mis iff'il juba olemas oli, neid müüdi meil vist korra aastas kaubamajas 1tk per inimene ja põhiliselt said neid kaubamaja enda töötajad:)) ! Enne seda olin juba kuulnud igasugu legende selle kohta millest see nimi 101 tulnud on! Põhiline mida väideti, oli see, et kontsert on täpselt 101 minutit pikk!Smile tean et paljut tuttavad kleepisid küünelakiga 90-stele juppe otsa et terve kontsert ilusti ära mahuks! 100-st ja 120-st kassettidest ei olnud siis keegi veel midagi kuulnud!

See selleks Kuna enne seda olid mul lemmikuteks Iron Maiden ja Accept jne siis tundus taoline sündivärk kuidagi kummaline!Smile Hevimehed hakkasid pahatihti kohe lugude alguses räuskama aga DM'l olid pikad introd jne! alguses tahtis harjumist.
Lisaks sellele rääkisid tuttavad "ülikõvast" loost Peole Are People mis mulle 60-se lindi peale kahjuks ei mahtunud! Seda lugu ma kuulsin alles tükka ega hiljem!
Aga siis tuli hoopis MFTM kätte ja "avastasin" et ohhoo samad lood mis 101 peal aga teistmoodi ja rahvas ei karju! Rolling Eyes
Ja siis see "V dokladah rassmatrivayutsya evolyutsiya yadernyh arsenalov i sotsial'no-psihologicheskiye problemy gonki vooruzheniy" tundus ToHave And ToHold'is kummaline ja vist sai seda suisa tolleaegse kehva lindistustehnika kraesse aetud!Smile

Aga Behind The Wheelist sai lemmik ja on siiani!

Edasi tuli juba igasugu teisi plaate siit ja sealt, lugude ja plaadi nimedega oli ka alguses probleeme!

.. ahh tegelt võiks sellest algusajast veel pikalt pajatada! Eriti hea oleks kui saaks seda Indrekuga koos teha!

see ka veel et alguses mulle Enjoy The Silence ei meeldinud!Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mrtn



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 306

PostitusPostitatud: 1. aprill, 2004 13:01    Teema: Vasta viitega

aasta oli '83 või '84 ja looks Everything Counts. tukk oli lõuaotsani.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
(raig
Külaline





PostitusPostitatud: 4. aprill, 2004 19:06    Teema: Vasta viitega

Tea, kas kirjutaks ka oma loo siia või?
Wink

(r
Tagasi üles
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 5. aprill, 2004 8:59    Teema: Vasta viitega

(raig kirjutas:
Tea, kas kirjutaks ka oma loo siia või?
Wink

(r


anna aga tulla! Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Xymox



Liitunud: 3 Märts 2004
Postitusi: 9
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: 5. aprill, 2004 12:14    Teema: Vasta viitega

Kõik sai alguse koolipidudest,kui valjuhäälditest kõlasid Personal Jesus ja Enjoy The Silence. Need olid ajad,kui koolis keerutas plaate praegune Deutschmachine Cool Vaatasin meest ja tema riietumisstiili-see oli imetlusväärne!!! Esimene kassett,mille endale ostsin,oli The Singles '86-'98.Kuulasin selle sõna otseses mõttes rihmaks.Järgmisena Ostsin Ultra ja see läks sama teed.Siis tuli võimalus hakata plaate soetama ja lühikese aja jooksul varustasin ennast enamjaolt kõikide saadaolevate albumitega (kahjuks on puudu veel Music For The Masses ja Dm 101,lood on siiski olemas).Mõne aja pärast hakkasin tihedamalt Deutschmaschine'ga läbi käima ja ta valgustas mind laialdasemalt Futurepop'i ringkonnas-tänud talle.Ja nii see siis algaski...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 5. aprill, 2004 14:17    Teema: Vasta viitega

Xymox kirjutas:
Kõik sai alguse koolipidudest,kui valjuhäälditest kõlasid Personal Jesus ja Enjoy The Silence. Need olid ajad,kui koolis keerutas plaate praegune Deutschmachine Cool Vaatasin meest ja tema riietumisstiili-see oli imetlusväärne!!! Esimene kassett,mille endale ostsin,oli The Singles '86-'98.Kuulasin selle sõna otseses mõttes rihmaks.Järgmisena Ostsin Ultra ja see läks sama teed.Siis tuli võimalus hakata plaate soetama ja lühikese aja jooksul varustasin ennast enamjaolt kõikide saadaolevate albumitega (kahjuks on puudu veel Music For The Masses ja Dm 101,lood on siiski olemas).Mõne aja pärast hakkasin tihedamalt Deutschmaschine'ga läbi käima ja ta valgustas mind laialdasemalt Futurepop'i ringkonnas-tänud talle.Ja nii see siis algaski...


deutschmaschine palus edasi anda palavad tervitused ja ütles, et tal on äärmiselt hea meel xymox´i sugune mees on asunud meie ridadesse. Wink Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
excited



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 17
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: 6. aprill, 2004 9:08    Teema: Vasta viitega

Kõik sai alguse loost Enjoy the silence. Lindistasin selle väga kehva kvaliteediga kassetile ja muudkui kuulasin. Olin siis veel väga väike Embarassed (umb 12 vist). Juhtus nii, et klassiõel oli terve Violator kasseti peal ja endale pinnisin selle Wink . Siis ma ostsin endale ise mõned vanemad plaadid ja lugesin Järva Teatajast Craigiga tehtud interviuud. Nii ma saingi edmfk passiivseks liikmeks. Ja siis ma muudkui kuulasin ja kuulasin ja kuulasin ja kuulan siiani.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 6. aprill, 2004 9:39    Teema: Vasta viitega

Ohhoo mis teema! Meenutamist küll ja küll. Eks Marek kirjutas juba suure osa ära, olime tookord nagu sukk ja saabas selle Depeche-ga seoses.
1989 lindistasin sõbralt MFTM mis kohe tähelepanu äratas. Aga nagu DM ikka ei hakanud see kohe "sarve", see tekkis veidi hiljem, umbes siis kui Marekiga kassete vahetasime ja 101 ka peale kuulasin. Siis tulid koos kolm plaati: Violator, People Are People, ja Speak&Spell. Peale seda Tallinna lindistusstuudio ja Craigi artikkel Meie Meeles. Nostalgiline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 6. aprill, 2004 9:51    Teema: Vasta viitega

Ah jaa, muidugi ei saa mainimata jätta Kingissepa II Keskkooli kuulsusrikast Diskofestivali kuhu ennast vist '89ndal lubatust noorematena sisse smuugeldasime ja uskumatut eeskava nägime.
Nimelt esinesid seal teiste hulgas ka Rapla keskkooli noored. Laval olid Martin ja Dave! Kõlasid Stargelove ja Behind the Wheel 101-lt. Soengud, liikumine ja attitude oli 100% see. Vähemalt nii see meile tookord tundus. Mis sest, et "Martin" oli u. 10 cm pikem kui "Dave", aga tal oli oli kitarr ja puha...
Kuna asi toimus just peale esimest DM-laksu, siis oli sel loomulikult suur mõju pubeka muusikamaitsele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 7. aprill, 2004 9:53    Teema: Vasta viitega

Indrek kirjutas:
Ah jaa, muidugi ei saa mainimata jätta Kingissepa II Keskkooli kuulsusrikast Diskofestivali kuhu ennast vist '89ndal lubatust noorematena sisse smuugeldasime ja uskumatut eeskava nägime.
Nimelt esinesid seal teiste hulgas ka Rapla keskkooli noored. Laval olid Martin ja Dave! Kõlasid Stargelove ja Behind the Wheel 101-lt. Soengud, liikumine ja attitude oli 100% see. Vähemalt nii see meile tookord tundus. Mis sest, et "Martin" oli u. 10 cm pikem kui "Dave", aga tal oli oli kitarr ja puha...
Kuna asi toimus just peale esimest DM-laksu, siis oli sel loomulikult suur mõju pubeka muusikamaitsele.


Estonian first "DAVE" - R. Reino. eks ju? Cool
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
jaanusdm



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 9
Asukoht: eesti

PostitusPostitatud: 19. juuli, 2004 21:13    Teema: Vasta viitega

Lugedes neid DMi juurde sattumisi tuleb ka omal ka nostalgia peale.Oli ka samuti aasta 87 kui sober lindistas mulle puht juhuslikult Music for the massesi ja (muideks see kassett siiani mul riiulil ja autos aukohal kuigi juba väike krigin hakkab juurde tekkima) juhuslikult teisele poole Pet Shop Boysi.Molemad meeldivad siiani ainult et uits neist meeletult.Jah ja siis läksin Rapla keskkooli kus olid ees Reinukas ja kahjuks teist ei mäleta, kuid kooliski nad käisid kui DM.Oli super aeg.Sealt hakkas ka veel kovem isu selle muusika järgi ja juhuslikult 89 aastal olles pärnus hakkas silma palju DM kassette millest enamuse vanemate kurvastuseks ka ää ostsin(rahakott oli ju nende käes Laughing ) ja siis keskoolis oli opetajaks selline härra nagu J.Kurm(suured tervitused talle) kes Rootsist ostis endale CD playeri Shocked jube kova sona oli siis ja ka Violatori plaadi mida lindistas mullegi vot siis hakkas super aeg.....kahju et juba nii vana Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Angel



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 2
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 27. juuli, 2004 9:28    Teema: Vasta viitega

Aga mina olen enamikega teist võrreldes üsna värske fänn - nii paar aastat... midagi keerulist seal polnud, üks mu tuttav oli pidev DM kuulaja ja nii see mullegi külge jäi..... Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 29. juuli, 2004 1:14    Teema: Vasta viitega

Hm. Et aasta '97 ... raadiost tuleb sitaks hea lugu Its no good .... Ja siis leiad et vennal on plaat Ultra ... samalt bändilt. Ja siis umbes samal ajal oli mingi Bravo hits kuskilt kus oli BOAG. Ja siis kui klassiõhtul seda panin siis kõigil olid näod hapud. Üldse oli raske kuulama hakata oma kandis .... aga siis õnneks tuli internet
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Külaline






PostitusPostitatud: 10. august, 2004 14:48    Teema: Vasta viitega

Rhys Fulber kirjutas:
Indrek kirjutas:
Ah jaa, muidugi ei saa mainimata jätta Kingissepa II Keskkooli kuulsusrikast Diskofestivali kuhu ennast vist '89ndal lubatust noorematena sisse smuugeldasime ja uskumatut eeskava nägime.
Nimelt esinesid seal teiste hulgas ka Rapla keskkooli noored. Laval olid Martin ja Dave! Kõlasid Stargelove ja Behind the Wheel 101-lt. Soengud, liikumine ja attitude oli 100% see. Vähemalt nii see meile tookord tundus. Mis sest, et "Martin" oli u. 10 cm pikem kui "Dave", aga tal oli oli kitarr ja puha...
Kuna asi toimus just peale esimest DM-laksu, siis oli sel loomulikult suur mõju pubeka muusikamaitsele.


Estonian first "DAVE" - R. Reino. eks ju? Cool
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad
Tagasi üles
Tora



Liitunud: 27 Veeb 2004
Postitusi: 5
Asukoht: Paide

PostitusPostitatud: 28. august, 2004 1:21    Teema: Vasta viitega

Mina leidsin esmakordselt tee Depeche Mode´ni läbi mehe venna riiuli. Juhuslikult juhtusin kuulama plaati "The Singels 86-98". Kuulasin ja kuulasin, ja veendusin üha enam, et midagi paremat on raske välja mõelda. Praeguseks ajaks on minu riiulile kogunenud kõik DM plaadid. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ZooM



Liitunud: 18 Märts 2004
Postitusi: 158
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 11. oktoober, 2004 11:05    Teema: =o) Vasta viitega

Mul hakkas asi pihta 101 ga, aasta oli siis 89, kui sai suuremat sorti makk soetatud. Peale 101 kuulamist, sai hakatud asjale tõsisema pilguga otsa vaadatud. Edasine oli naca lihtsam, klassivenna sõbral oli kodus hunnikus vinüülplaate, mis said kiirelt kassettidele ümber lastud kõik alates 81 aastast. Kassetid siiani alles, aga kuulata eriti ei kannata enam, plaadki krabin peal jne. Plaadikogu olen soetanud mingi 2 korda, kuid ikka on kurikaelad küüned taha saanud, hakkan nüüd kolmandat korda, teisiti ei saa ja ehk nüüd jääb pidama =O)))

ZM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Lauri



Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn,Tartu

PostitusPostitatud: 10. jaanuar, 2005 11:38    Teema: Vasta viitega

vot ei teagi täpselt kuidas,aga Violator on see album mis mind DM,i juurde tõi.
_________________
palju ilusaid paiku veel avastamata Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group