SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


DEPECHE MODE UUS ALBUM - Sounds Of The Universe
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 593
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 15. aprill, 2009 17:09    Teema: Vasta viitega

Kui jutt tõele vastab, siis konsal tulevad esitlusele Strangelove ja Master & Servants. Neid lugusi esitati minuteada Live´s viimati ´World Violation´ tuuril.
Isegi, kui uus album ei andnud täit soovitut tulemust, siis nende lugude pärast kargan ma juba rõõmust lakke. kippikajee... Loodan, et ei rikuta neid lugusi akustilise või liigse remiximisega ära.
_________________
Just wait and see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 16. aprill, 2009 20:50    Teema: Vasta viitega

SOTU boxi snippetid SiiN
Demode osa on eriti hea Cool
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 593
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 16. aprill, 2009 22:47    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
SOTU boxi snippetid SiiN
Demode osa on eriti hea Cool


Patune nagu ma olen, siis ei saanud boonus materjalist eemale. Kohe mitte ei anna rahu, miks seal boonus plaadil kohe mitu head lugu ei pandud põhialbumile. Ghost ja Oh Well ju supperlood, eriti hea kvaliteediga kuulates. Põhialbumist oleks paar lugu ära võtnud ja lisanud need Ghost ja Oh Well, oleks asi hoopis parem.
Üldmulje on tõesti hea ja demosi on huvitav kuulata.
_________________
Just wait and see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 17. aprill, 2009 8:45    Teema: Vasta viitega

Davets kirjutas:
dpr kirjutas:
SOTU boxi snippetid SiiN
Demode osa on eriti hea Cool


Patune nagu ma olen, siis ei saanud boonus materjalist eemale. Kohe mitte ei anna rahu, miks seal boonus plaadil kohe mitu head lugu ei pandud põhialbumile. Ghost ja Oh Well ju supperlood, eriti hea kvaliteediga kuulates. Põhialbumist oleks paar lugu ära võtnud ja lisanud need Ghost ja Oh Well, oleks asi hoopis parem.
Üldmulje on tõesti hea ja demosi on huvitav kuulata.


Mõne loo demo on ikka päris erinev sellest, mis on pähe kulunud. Demod pakuvad vägagi huvi just selle võrdluse kohapealt, kuidas mingi lugu alguses ja lõpus kõlas. See annab ka ehk ettekujutuse, milline on olnud Alani, erinevate produtsentide ja miksijate roll lugude kujundamise puhul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 593
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 18. aprill, 2009 10:32    Teema: Vasta viitega

väike film

http://www.youtube.com/watch?v=4amjfaUxCyw&eurl=http%3A%2F%2Fnsphml.blogspot.com%2F&feature=player_embedded

ja hea lugu

http://www.youtube.com/watch?v=phnMos2cEMg meenutab juba tõsiselt vanasi häid aegu

ja natuke nalja peab ka saama

http://www.youtube.com/watch?v=GyHDRLceC8Q&eurl=http%3A%2F%2Fnsphml.blogspot.com%2F&feature=player_embedded Smile
_________________
Just wait and see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 18. aprill, 2009 14:00    Teema: Vasta viitega

Davets kirjutas:

ja hea lugu

http://www.youtube.com/watch?v=phnMos2cEMg meenutab juba tõsiselt vanasi häid aegu


Vat see lugu võinuks olla ka plaadil. Oleks jälle üldpilti parandanud.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 18. aprill, 2009 19:36    Teema: Vasta viitega

Davets kirjutas:
ja natuke nalja peab ka saama


see Saturn TV värk oli küll lahe Very Happy
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 593
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 18. aprill, 2009 20:52    Teema: Vasta viitega

Fulber, täiesti nõus sinuga! Minu isiklik arvamus, et lausa teine singel oleks pidanud olema. Ei tea, mis kaval strateegia see on, kas sunnitakse ostma fännidel seda deluxe boxi Smile
_________________
Just wait and see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 19. aprill, 2009 0:43    Teema: Vasta viitega

Ei tea miks, a meenub üks katke ühest videointervjuust, kus Dave ütleb kavala näoga: "Exactly man". Seda ütlen sullegi. Wink
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 19. aprill, 2009 0:56    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
Davets kirjutas:
ja natuke nalja peab ka saama


see Saturn TV värk oli küll lahe Very Happy

Tjah, Martin teeb Terminator'it ja Fletch teeb Savisaart..
Mehed, teil on veel langemisruumi..

Keegi võiks parem öelda, mis tarka öeldakse selles klipis:
http://www.youtube.com/watch?v=0HwGcotDtB0&NR=1
Ja ma ei mõtle lihtsalt kuiva tõlget...
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 19. aprill, 2009 1:38    Teema: About the SOTU Vasta viitega

Mis veel..
Kui rääkida nõndanimetatud albuminimest Universumi Helid, siis ma arvan, et kõik huvilised peaksid olema teadlikud või vähemalt olema teavitatud järgmisest..

Järgnev võib kõlada ulmeline või mõne jaoks lausa unreal, aga faktid räägivad iseenda eest..

Kõigepealt kuulake siit, millised on planeetide hääled:
http://www.youtube.com/watch?v=e3fqE01YYWs (lugege palun ka lisainfot, väga hädavajalik edasise mõistmiseks) +
http://www.youtube.com/watch?v=5AVHXMLDvWA +
Te ju oskate otsingusüsteeme kasutada, onju...

Paljud bändid üritavad taolisi helisid kunstlikult tekitada, aga nad eksisteerivad sellisena tegelikkuses reaalselt. Ja siin pole midagi ebaloomulikku ega imelist. Selline lihtsalt on süsteem, kus me elame.

Kui arvate, et YouTube on bunch of a crap, siis vaadake sama NASA lehe pealt:
http://www.nasa.gov/mission_pages/cassini/multimedia/pia07966.html
Natuke scary space sounde kah:
http://www.nasa.gov/vision/universe/solarsystem/sounds-2005.html
Kes viitsib tuhnida, see leiab paremaid tõendeid kah..

Ja see, et me saatsime oma maised helid (+ muu) kosmosesse maaväliseid tsivilisatsioone otsima, on kõige selle valguses suht naeruväärne (ok, nice try though):
http://en.wikipedia.org/wiki/Voyager_Golden_Record +
http://voyager.jpl.nasa.gov/spacecraft/sounds.html
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 593
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 19. aprill, 2009 10:47    Teema: Vasta viitega

Kui teema siin nii müstiliseks läks, siis esimene asi, mis mul neid helisi kuulates esile tõi on Dark Ambient Smile

http://raisondetre.coldmeat.se/
_________________
Just wait and see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 20. aprill, 2009 10:47    Teema: Vasta viitega

Davets kirjutas:
Kui teema siin nii müstiliseks läks, siis esimene asi, mis mul neid helisi kuulates esile tõi on Dark Ambient Smile

http://raisondetre.coldmeat.se/


Oo jaa vanameister Raison D´etre. Üks minu lemmikuid.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 20. aprill, 2009 10:54    Teema: Vasta viitega

Davets kirjutas:
väike film

http://www.youtube.com/watch?v=4amjfaUxCyw&eurl=http%3A%2F%2Fnsphml.blogspot.com%2F&feature=player_embedded


Kui Dave kasutab oma jutus plaadi kirjeldamisel termineid soul(music) ja sellist nime nagu Marvin Gaye, siis tuleb ikka nutt peale küll.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 20. aprill, 2009 11:59    Teema: Vasta viitega

Davets kirjutas:
Fulber, täiesti nõus sinuga! Minu isiklik arvamus, et lausa teine singel oleks pidanud olema. Ei tea, mis kaval strateegia see on, kas sunnitakse ostma fännidel seda deluxe boxi Smile


Ghost on nagu singlilooks loodud. Vaevalt, et nad ise sellest aru ei saanud, siin peab ikka mingi tagamõte olema - et siis deluxe'i ostma Laughing Saksas juba reedel moneymakingmachine käis. On's album Eestis kuskil täna saadaval? Question Ega vist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Margus



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 20. aprill, 2009 12:16    Teema: Vasta viitega

Aga mis siin enam...
täna tuleb ütelda uuele stuudio albumile "tere tulemast" siia maailma.
Varsti igaühel omal füüsilisel väliskujul album riiulis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 20. aprill, 2009 17:40    Teema: Vasta viitega

Fulber kirjutas:

Kui Dave kasutab oma jutus plaadi kirjeldamisel termineid soul(music) ja sellist nime nagu Marvin Gaye, siis tuleb ikka nutt peale küll.


Pole siin nutta midagi. Ega keegi nüüd ometi tõsiselt ei looda, et aastal 2009 teeb bänd samasuguse plaadi nagu näit. Violator oli. Mulle just meeldib, et tüübid otsivad kogu aeg midagi uut, katsetavad uusi asju. Ja kui soulist rääkida, siis isegi SOFAD-i peal on ju päris tugev souli mõju sees, tõsi küll kõvasti rockiga segatud.
Olge nüüd ikka positiivsed, nagu ma juba korra varem ütlesin, pärast mitut-mitut kuulamist on SOTU minu jaoks üks paremaid DM-i plaate. Top 5 kohe kindlasti.
Ghost ja Oh Well ja need muud lood on minu arust boonusplaadile pandud, kuna nad lähevad nagu natuke plaadi üldisest suunast kõrvale. Ghost oleks võinud vbla tõesti näit. Spacewalkeri asemel plaadi peal olla. Ühtegi teist lugu sealt küll välja jätta ei oskaks.
Reedesel Stokis toimunud SOTU release partyl nägin deluxe boxi oma silmaga ära Cool On ikka pirakas küll, nagu kingakarp peaaegu Very Happy Nüüd jääb üle ainult oodata, millal enda oma koju jõuab.
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 20. aprill, 2009 18:08    Teema: Vasta viitega

misasi seal stockmannis toimus ?

lähen ise oma kingakarbile kohe järgi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 593
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 20. aprill, 2009 18:24    Teema: Vasta viitega

Kas mõni teab head internetipoodi, kust võib saada seda deluxe box`i soodsalt ja saatmine oleks ka eestisse? või on igalpool see 65 euri. Sõber saksamaalt näitas läbi veebikaamera seda ja tõesti pirakas ja sees tavaari fännile oi kui palju.

Varsti peaks juba terve EDMFK armee hoidma käes siis seda uut universumi üllitist ja ka rohkem arvamusi ehk siia.
_________________
Just wait and see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 20. aprill, 2009 18:57    Teema: Vasta viitega

painkiller kirjutas:
misasi seal stockmannis toimus ?


Stokis nagu Stockholmis Very Happy
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 20. aprill, 2009 22:23    Teema: Vasta viitega

Davets kirjutas:
Kas mõni teab head internetipoodi, kust võib saada seda deluxe box`i soodsalt ja saatmine oleks ka eestisse?


Sellist head ja odavat netipoodi sa vist ei leia. Sain just Musicnonstopist meili, milles nad kirjutavad, et kuna box kaalub 2,5 kg Shocked on mul selle kättesaamiseks kaks võimalust: kas nad avavad boxi ja saadavad kogu kupatuse kahe pakina või siis saadavad avamata boxi kulleriteenusega Eestisse. Kahes osas saatmine läheb maksma £6.60 lisaks, kuller £44 lisaks.
Ja kui tahan või loomulikult tellimuse tühistada. Rolling Eyes
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 21. aprill, 2009 1:03    Teema: Vasta viitega

Ütlesin just natuke aega tagasi oma "kingakarbile" tere tulemast ja rebisin kilest välja. Suu on kõrvuni, midagi pole öelda:) Tegu on on ikka tõsise produktiga ja Craig usu mind , värvilist paberit on siin rohkem kui tonna eest + plaadid ka veel Smile Kui siit kohe edasi ironiseerida teemal kuidas fänne sunnitakse ostma 100 erinevat formaati ja võimalikult kallilt, siis boksis leiduvad eksole Remix Art Cardid, mida on kokku 14 ja mille seast igasse boksi on pistetud suvalised 5 tk. Ehk siis ka see ei ole veel kõik .. kogu komplekti saab väga hea õnne korral kokku 3 boksi soetamisega Wink

Kuulamist-vaatamist veel jagub, aga juba praegu on mul pagana hea meel, et albumi tõmbamise-laadimise-pettasaamisega kaasa ei läinud ja lõpuni ära ootasin.

@dpr
Kas stokis siis enam ühtegi normaalset plaadipoodi ei ole, kust saaks boxi letist osta, vaid peab tellima? Tule siia Stocki, sinna ikka müüki tuleb. See kahes osas saatmne tundub küll kahtlane - boxi avamine ise on juba paari eurot väärt Smile

Keegi teadis mingi aeg rääkida, et oli turuuuringut teinud ja kõige soodsam pidi tulema see box Saksa amazone'st tellides. Recordstore.co.uk ka kindlasti on nõus ehk ühes tükis saatma, Eestisse saadavad 23 naela eest.

Lähen tuhnin boxi sügavustes edasi ... põhi veel ei paista
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Puratino



Liitunud: 28 Sept 2008
Postitusi: 8
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: 21. aprill, 2009 7:37    Teema: Vasta viitega

Ärge ajage kadedaks, tahan ka uut deluxe Cool

Kui keegi siin bluesist rääkima hakkas, siis SOFADil on veel rohkem gospelit ja bluesi Smile Igaltpoolt kostub mustade nüansse välja ja nende LIVE esinemised 1993-2001. No tänage jumalat, et hip-hopi ei tule kuskilt välja Smile
Enne kuulan Marvin Gayed, kui tänapäeva räuskavat popkultuuri.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 21. aprill, 2009 8:35    Teema: Vasta viitega

Mõõtsin ära. Oleks nad karbi 2cm suurema teinud, oleks vinüülid ka mahtunud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 21. aprill, 2009 9:05    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
Fulber kirjutas:

Kui Dave kasutab oma jutus plaadi kirjeldamisel termineid soul(music) ja sellist nime nagu Marvin Gaye, siis tuleb ikka nutt peale küll.


Pole siin nutta midagi. Ega keegi nüüd ometi tõsiselt ei looda, et aastal 2009 teeb bänd samasuguse plaadi nagu näit. Violator oli. Mulle just meeldib, et tüübid otsivad kogu aeg midagi uut, katsetavad uusi asju. Ja kui soulist rääkida, siis isegi SOFAD-i peal on ju päris tugev souli mõju sees, tõsi küll kõvasti rockiga segatud.
Olge nüüd ikka positiivsed, nagu ma juba korra varem ütlesin, pärast mitut-mitut kuulamist on SOTU minu jaoks üks paremaid DM-i plaate. Top 5 kohe kindlasti.
Ghost ja Oh Well ja need muud lood on minu arust boonusplaadile pandud, kuna nad lähevad nagu natuke plaadi üldisest suunast kõrvale. Ghost oleks võinud vbla tõesti näit. Spacewalkeri asemel plaadi peal olla. Ühtegi teist lugu sealt küll välja jätta ei oskaks.
Reedesel Stokis toimunud SOTU release partyl nägin deluxe boxi oma silmaga ära Cool On ikka pirakas küll, nagu kingakarp peaaegu Very Happy Nüüd jääb üle ainult oodata, millal enda oma koju jõuab.


Smile Täitsa nõus dpr'iga, et DMi millegi teistsuguse otsimine on iseenesest väga hea märk. Julgus eksperimenteerida on ju neil kogu aeg olnud. Tõenäoliselt ei tekiks DMil raskusi teha Violatorile või SOFADile sarnane album, aga miks seda vaja võiks olla? Kui loomeprotsessi ja loominguga ise rahul ollakse, siis see on kõige tähtsam. Surprised
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group