SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


DEPECHE MODE UUS ALBUM - Sounds Of The Universe
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 23. august, 2009 21:18    Teema: Vasta viitega

According to www.depechemode.de, "Fragile Tension" will be the third single to be taken from the recent Depeche Mode album "Sounds of the Universe".

The single comes after the rather disappointing "Peace" track which did not exactly display the band's full potential to say the least.

The single will be released in September or October 2009 depending on when all remixes can be finished
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 24. august, 2009 9:33    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:
According to www.depechemode.de, "Fragile Tension" will be the third single to be taken from the recent Depeche Mode album "Sounds of the Universe".

The single comes after the rather disappointing "Peace" track which did not exactly display the band's full potential to say the least.

The single will be released in September or October 2009 depending on when all remixes can be finished


Üllatused Confused jätkuvad seoses viimase plaadiga... Surprised Eelnevad küsitavused:

1. albumi põhiplaadi lugude järjestus ning mõned igavad ja keskpärasest madalamal tasemel lood, mis oleksid võinud põhiplaadil mitte olla;
2. albumi teise plaadi lood, millest mõned oleksid võinud olla põhiplaadil;
3. albumi kontserttuuri katkemine ja kontserdite ärajäämine seoses erinevate tervise- jm hädadega;
4. albumi teine singel Peace oma jama videoga.

5. Ja nüüd siis järgmise singli valik Fragile Tension. Iseenesest pole lool midagi häda, aga kas see just singlilooks parim valik on... Tuuril pole seda lugu rohkem mängitud kui ainult 24. juulil 2009 Torontos... Kas tõesti toob 50ndale eluaastale lähenemine kaasa sellise mõttesegasuse? Äkki tasuks ära lõpetada, et mitte kogu eelnevat suurepärast ära rikkuda? Confused


Viimati muutis seda henn (24. august, 2009 14:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 24. august, 2009 11:19    Teema: Vasta viitega

Peab tunnistama et selles valikus olen ka mina pisut pettunud. Juba esmakuulamisel osutus albumi üheks nõrgimaks lüliks.
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 24. august, 2009 13:07    Teema: Vasta viitega

Selle kolmanada singliga on pisut segane värk.

Hollywoodis nimelt tehakse videot hoopis Hole to Feed loole.
Pidi üks kõva musitamise teema olema.

http://www.youtube.com/watch?v=iOiFnXR9T38

http://www.depechemode.sk/magazin/aktualita/video-k-hole-to-feed-nataci-eric-wareheim/
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 24. august, 2009 13:44    Teema: Vasta viitega

Segane värk jah. www.depmod.com on üleval USAs väljastatud promo Perfect'i info ...
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
oopiumiingel



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 47

PostitusPostitatud: 26. september, 2009 22:35    Teema: Re: PEACE video Vasta viitega

trc kirjutas:
henn kirjutas:
… aga Anton ja DM kuuluvad niivõrd omavahel kokku, et parem oleks siiski Antoni ideedega jätkata. Antoni videodel on ikka õige point sees, tema käekiri ei tüüta ära. Suffer Well video viimasena oli ju päris kihvt.


The video was directed by Jonas & Francois, and features Romanian actress Maria Dinulescu. Seega. No Anton.

suffer welli tegi anton corbijn & see eit kes seal figureerib on dave'i kallis abikaasa. peace on jonas & francois tehtud

uue plaadi videod on sisulagedad & tühjad indeed. peale vaatamist ei liigu mitte üks närv & enam uuesti vaadata ka ei taha. iseenesest see kontseptsioon kus videos ainult vilksab kuskil läbi dm on tegelikult päris tulevikulaadne küll aga ei olnud hea mõte toppida igast suvalisi lehmi & muid persoone igale poole. see rikub üldmulje ära. pigem võinuks piirduda ma ei tea..abstraktsusega? ma saan aru kui tahetakse midagi originaalset kujutada aga selle peab ikka kuradi hästi välja töötama et mitte selline välja ei tuleks nagu ta praegu on. või on asi selles et liialt sügavamõtteline on nende looming hetkel et ma ei saa mitte muhvigi aru. kui plaat ma usun on paari aasta pärast oma positsiooni parandanud siis need videod jäävad küll igavesti kummitama halvas mõttes. nüüd veel mingi kuradi koomik etteotsa pandud hole to feedi tegema. no tere hommikust. fragile tension on parem laul mu meelest selline hea kuulata romantilisel õhtul teil.
HENN mida sa sellega öelda tahtsid et mees peaaegu 50 & ei oska enam midagi teha??? vanusel pole siin mingit tegurit. tema oma vanuse & oskustega jne teeb iga kell enamus meestele ära k.a. kes tast 20a nooremad. meeltesegadusest on asi kaugel. pigem on ületöötlemisega tegemist. liiga palju instrumente. oleks meeltesegadus tulnuks ka paremad emotsionaalsemad lood.
mis ma siin ikka virisen. tuleb rohkem kuulata & vähem videosid vaadata. DM!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 27. september, 2009 1:14    Teema: Vasta viitega

Hole To Feed official video@juutuub

LiNK

ja ma arvasin, et peale Peace'i enam hullemaks minna ei saa Shocked
wrong!

Perfecti US promosingel on ka netis liikvel, äkki siis varsti veel ühte videot oodata?

HBO tehtud sarja True Blood promoklipp depeche'i Corruptiga on küll väga super

LiNK
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 28. september, 2009 8:47    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
Hole To Feed official video@juutuub

LiNK

ja ma arvasin, et peale Peace'i enam hullemaks minna ei saa Shocked
wrong!

Perfecti US promosingel on ka netis liikvel, äkki siis varsti veel ühte videot oodata?

HBO tehtud sarja True Blood promoklipp depeche'i Corruptiga on küll väga super

LiNK


LIHTSALT RÕVE ON see Hole To Feedi video. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Kõige enam käib mulle pinda, kui kunsti taotluseks on vastikustega shokeerida. Olgu siis selleks koledused, perverssused vmt. Evil or Very Mad
Ma ei ütle ainult, et see video mulle lihtsalt ei meeldi, vaid ma olen lausa väga kuri, et DM sellist saasta endaga siduda laseb. Võiks ikka natuke mõelda ka, millist visuaalset tausta enda muusika taha tekitada. Kui nii edasi läheb, siis ei julge varsti enam kontserdilegi minna tulevikus, sest kes teab, millised installatsioonid lavale ilmuvad...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 28. september, 2009 10:43    Teema: Vasta viitega

Öäk! Ei tahtnud lõpuni vaadata ja ei vaadanudki. Ei taha kommenteerida ka. Paha hakkas.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 28. september, 2009 17:43    Teema: Vasta viitega

Mina mõtlesin, et Rammsteini video mind shokeeris, aga võta näpust. See Hole To Feed video on ikka rõve mis rõve. Mul ausalt öeldes vererõhk tõusis seda videot vaadates ja häbi on, et DM head nime rikutakse selle videoga. Embarassed
_________________
Just wait and see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 28. september, 2009 21:18    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
Hole To Feed official video@juutuub

LiNK

ja ma arvasin, et peale Peace'i enam hullemaks minna ei saa Shocked
wrong!

HBO tehtud sarja True Blood promoklipp depeche'i Corruptiga on küll väga super

LiNK


oh shaisse. kui seda HTF promo juba nägin, siis aimasin halba. ja nii paraku ongi.
see TB on nii ja naa. teostus jah, tibens aga sisu? what's the point? nõrk.
1sõnaga p* lasevad sel värgil minna, mida aastatega üles ehitasid.

kahju fulber, et lõpuni ei vaadanud. siis alles põnevaks läks Very Happy Razz
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 29. september, 2009 10:29    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:
dpr kirjutas:
Hole To Feed official video@juutuub

LiNK

ja ma arvasin, et peale Peace'i enam hullemaks minna ei saa Shocked
wrong!

HBO tehtud sarja True Blood promoklipp depeche'i Corruptiga on küll väga super

LiNK


oh shaisse. kui seda HTF promo juba nägin, siis aimasin halba. ja nii paraku ongi.
see TB on nii ja naa. teostus jah, tibens aga sisu? what's the point? nõrk.
1sõnaga p* lasevad sel värgil minna, mida aastatega üles ehitasid.

kahju fulber, et lõpuni ei vaadanud. siis alles põnevaks läks Very Happy Razz


Olid ajad, mil võis iga singlit, videot ja albumit suure põnevusega oodata, sest alati oli pakkuda midagi uut ja üllatavat. Ei tea, kas on enesekriitika kehvaks muutunud, et niisugust SAASTA viimasel ajal välja antakse... Viimased videod jätavad kuidagi odava, labase ja sisuta mulje. Häbiväärne. Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 29. september, 2009 19:32    Teema: Vasta viitega

Et depeche nüüd selliseid videosid väljastab, näitab see vbla bändi suhtumist, a la management ütleb et teeme nüüd sellise laheda video, teil pole isegi kohale vaja tulla, me keerame seal mingi asja kokku, kõigil hea meel, bänd saab rahulikult edasi tuuritada jne. jne.
Natuke jääb selline mulje, et tüübid üritavad nüüd viimast võtta, suurem raha tuleb ju tuuritamisest kui plaadimüügist. Siis üsna ükskõik milline see video on, singli müügile see nagunii midagi eriti juurde ei anna. Aga et üks Depeche Mode'i video võib selline mõttetus olla poleks ma küll kunagi osanud ette kujutada.
Ja nende videodega seoses tuli veel meelde üks intekas Fletchiga millalgi maikuus kus ta ütles, et bändil on jube kiired ajad, ettevalmistus tuuriks ja veel filmivõtted uue video jaoks. Ja siis tuli Peace kus bänd ainult vilksatas sellel seinabänneril ja nüüd veel see kus bändi üldse polegi. Rolling Eyes
Vbla siis Peace'i videos see bänner oli nagu seinamaal ja bänd pidi selle jaoks nagu poseerima
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 30. september, 2009 8:51    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
Et depeche nüüd selliseid videosid väljastab, näitab see vbla bändi suhtumist, a la management ütleb et teeme nüüd sellise laheda video, teil pole isegi kohale vaja tulla, me keerame seal mingi asja kokku, kõigil hea meel, bänd saab rahulikult edasi tuuritada jne. jne.
Natuke jääb selline mulje, et tüübid üritavad nüüd viimast võtta, suurem raha tuleb ju tuuritamisest kui plaadimüügist. Siis üsna ükskõik milline see video on, singli müügile see nagunii midagi eriti juurde ei anna. Aga et üks Depeche Mode'i video võib selline mõttetus olla poleks ma küll kunagi osanud ette kujutada.
Ja nende videodega seoses tuli veel meelde üks intekas Fletchiga millalgi maikuus kus ta ütles, et bändil on jube kiired ajad, ettevalmistus tuuriks ja veel filmivõtted uue video jaoks. Ja siis tuli Peace kus bänd ainult vilksatas sellel seinabänneril ja nüüd veel see kus bändi üldse polegi. Rolling Eyes
Vbla siis Peace'i videos see bänner oli nagu seinamaal ja bänd pidi selle jaoks nagu poseerima


Täitsa võimalik põhjendus kehvadele videotele. Singlite tähtsus võiks samas ikkagi suurem olla, kuna raadios ja teles rohket mängimist leidev uus lugu meelitaks kontserdile juurde huvilisi, kes pole otseselt fännid. Näiteks SOFADi ajal mängis tollane MTV pidevalt singlite I Feel You ja Walking In My Shoes videosid. Kindlasti oli neid seniseid mittefänne, kes just nende mõjusate videode vaatamisest ka kontserdile mineku vastu huvi tundma hakkasid. Kokkuvõttes - singlite videod promosid ikkagi ka väga edukalt nii albumit kui ka tuuri. Omaette küsimus on vastaval tuuril esitatud uutes lugudes. Mitmed fännid on täheldanud viimaste tuuride puhul, et vastava uue plaadi lood ei kõla albumit toetaval kontserdil eriti hästi ja vanad head lood päästavad kontserdi. Asi vist osaliselt selles, et pole enam Alanit, kes live-esituseks lugusid värskendaks. Uued lood kõlavad enamasti täpselt samamoodi nagu albumil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 30. september, 2009 9:01    Teema: Vasta viitega

henn kirjutas:
Asi vist osaliselt selles, et pole enam Alanit, kes live-esituseks lugusid värskendaks. Uued lood kõlavad enamasti täpselt samamoodi nagu albumil.


iksääkli. Nii ta paraku on.
Aga Corbijn-i videod on ikka üle kõige ja selliste käkerdiste valguses saavad Anthoni videod lausa aupaiste ka juurde.
Olen endiselt seda meelt, et viimane hea video ja lugu DM-ilt oli plaadil ULTRA. Peale seda on toimunud ikka täielik downward spiral. Kurb.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 30. september, 2009 9:35    Teema: Vasta viitega

Fulber kirjutas:
henn kirjutas:
Asi vist osaliselt selles, et pole enam Alanit, kes live-esituseks lugusid värskendaks. Uued lood kõlavad enamasti täpselt samamoodi nagu albumil.


iksääkli. Nii ta paraku on.
Aga Corbijn-i videod on ikka üle kõige ja selliste käkerdiste valguses saavad Anthoni videod lausa aupaiste ka juurde.
Olen endiselt seda meelt, et viimane hea video ja lugu DM-ilt oli plaadil ULTRA. Peale seda on toimunud ikka täielik downward spiral. Kurb.


Olen samuti nõus, et Ultra oli ikka veel päris hea üllitis. Barrel of a gun oli jõuline tagasitulek ja läks peale alternatiivsema muusika austajatele, It's no good oli juba tõeline hitt laiadele massidele ning Home superlugu Martinilt iga fänni jaoks. Exciter oli seevastu altminek, PTA mõnevõrra parandas olukorda, aga SOTU on olnud algusest peale küllaltki kahtlase väärtusega produkt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 30. september, 2009 20:05    Teema: Vasta viitega

SOTU iseenesest on täiesti väärtuslik produkt, aga kõik see mis hiljem on toimunud on küll üks õnnetus õnnetuse otsa.
Tegelikult tahaks väga teada mida tüübid ise sellest viimasest videost arvavad. Fletchil oleks kindlasti midagi positiivset öelda Smile
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 1. oktoober, 2009 19:37    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
SOTU iseenesest on täiesti väärtuslik produkt, aga kõik see mis hiljem on toimunud on küll üks õnnetus õnnetuse otsa.
Tegelikult tahaks väga teada mida tüübid ise sellest viimasest videost arvavad. Fletchil oleks kindlasti midagi positiivset öelda Smile


Very Happy

aga jätkuks. pole märganud siin videodvd-uudist:

Depeche Mode is to release a brand new live DVD in early 2010. The news has been confirmed to us by the band's record label EMI.

The DVD/CD, (to be) shot during the band's current "Tour of the universe", will be their 6th live video (and 5th live DVD). No details have been revealed about where the recordings will (or have) take(n) place.

Rahamasin töötab täistuuridel...
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 2. oktoober, 2009 13:57    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
Et depeche nüüd selliseid videosid väljastab, näitab see vbla bändi suhtumist, a la management ütleb et teeme nüüd sellise laheda video, teil pole isegi kohale vaja tulla, me keerame seal mingi asja kokku, kõigil hea meel, bänd saab rahulikult edasi tuuritada jne. jne.


See HTF on ikka paras ... mnjah ... ütleme nii et Peace on ikka kullatükk selle kõrval. Kaldun ka arvama et tüübid lihtsalt ei viitsi/pole aega keset tuuri nende videoshootidega jamada. Ilmselgelt mindi lihtsalt kergema vastupanu teed. Hvtv, on nad seda tulemust ise näinud? Kiitsid heaks? Oli neil üldse sõnaõigust?
Aga kardan et siin ilmas leidub ka neid keda HTF erutab. Smile Tegijaid endid ilmselt kõige enam.

TB on ka selles mõttes igati hea vaatamine et lihtsate vahenditega ona efektne klipp kokku monteeritud. Sügavat sisu pole seal tõepoolest mõtet otsida aga vähemalt ei ole piinlik.

dpr kirjutas:
SOTU iseenesest on täiesti väärtuslik produkt, aga kõik see mis hiljem on toimunud on küll üks õnnetus õnnetuse otsa.


SOTU sisaldab albumina ka minu jaoks rohkelt väärtuslikku lugusid. Ainsa miinusena on album minu jaoks liiga pikk - 3 lugu viskaks julgelt välja.

dpr kirjutas:
Fletchil oleks kindlasti midagi positiivset öelda


Fletch: "This is the best video we've ever made!" Wink

craig kirjutas:
aga jätkuks. pole märganud siin videodvd-uudist:


Tõtt öelda oleks oodanud sel tuuril juba "Live here now" raames peale igat kontserti DVD-d.
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 4. oktoober, 2009 12:29    Teema: Vasta viitega

Veel ühele sarjale promoklipp tehtud depeche muusikat kasutades.
Lugu Perfect, sari Fringe (väga hea sari muide, soovitan julgelt)

YOUTUBE
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 5. oktoober, 2009 1:11    Teema: Vasta viitega

Ma nüüd 1+ veini ära lõpetanud ja tahtsin ka kommentaari lisada.

Kõige sürrim asi mis ma neilt kuulnud, et nüüd aastal 2009 martin on vanu sünte kokku ostma hakanud ebayst, kõlaks hästi.

Mida ta on teinud 30 aastat? rentinud stuudiotehnikat

a noh, ei virisi, muusikatööstuses on kõigil raske, füüsiline meedia ikka sureb... playing the angelit saab 59 kroonida jne ... remixe teevad enamikus mingi mainstream klubipeded jne .. midagi säravat raske loota



ja alan wilder vist ka ei aitaks ... viimane album oli tore aga kui 7 aastat eemal olla tehnikast ja muust siis kuidagi näha, et kõige lõbusam oli tal endal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 6. oktoober, 2009 20:40    Teema: Vasta viitega

painkiller kirjutas:
Ma nüüd 1+ veini ära lõpetanud ja tahtsin ka kommentaari lisada.

Kõige sürrim asi mis ma neilt kuulnud, et nüüd aastal 2009 martin on vanu sünte kokku ostma hakanud ebayst, kõlaks hästi.

Mida ta on teinud 30 aastat? rentinud stuudiotehnikat

a noh, ei virisi, muusikatööstuses on kõigil raske, füüsiline meedia ikka sureb... playing the angelit saab 59 kroonida jne ... remixe teevad enamikus mingi mainstream klubipeded jne .. midagi säravat raske loota



ja alan wilder vist ka ei aitaks ... viimane album oli tore aga kui 7 aastat eemal olla tehnikast ja muust siis kuidagi näha, et kõige lõbusam oli tal endal


ten points
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 1. november, 2009 19:57    Teema: Vasta viitega

Fan-made video Ghostile.

http://www.youtube.com/watch?v=KFxE8TA1J-s
_________________
And I will go down on my knees
When I see beauty
There's no doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 1. november, 2009 23:25    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
Fan-made video Ghostile.

http://www.youtube.com/watch?v=KFxE8TA1J-s


algas paljulubavalt aga kahju, et lõpuni välja ei mänginud..
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 3. november, 2009 11:10    Teema: Vasta viitega

dpr kirjutas:
Fan-made video Ghostile.

http://www.youtube.com/watch?v=KFxE8TA1J-s


Hea lugu. Fännid tegid igaks juhuks kiiresti midagi ise ära. Ennem kui sellele ainukesele heale loole ka mingi kole video juurde tehakse.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group