SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


EDMFK 2008
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 17. jaanuar, 2008 14:37    Teema: EDMFK 2008 Vasta viitega

Kallid klubilised ja sõbrad!

Taaskord on möödunud aasta ühiste tegemiste ja lõbusate pidudega.
Hooaja avapidu DM Cafes. Suvepäevad Hiiumaal - seekord tavapärasest pisut "laiema" tegevuspiirkonnaga.
15. sünnipäevapidu Kaval-Antsu kõrtsis, mis kulmineerus erakordse afterpartyga DM Baaris.
Kõik see tasus 15 ootamist. Smile
Lisaks veel tantsupeod DM Baaris, kus muusika DeMaatika seinast seina -
alates Depeche Modest ja 80ndatest, lõpetades karmima elektroonilise kraamiga.


Käes on aasta 2008 - ees ootamas uus tegutsemisaasta ja loomulikult tahaks teada teie ettepanekuid klubi
tegevuse muutmiseks, uuteks suundadeks ning tegevuse parendamiseks...

Soovime teie arvamusi senise tegevuse kommenteerimiseks ning ettepanekuid selle parendamiseks.

Oma ettepanekud, soovid jne saatke aadressil - edmfk ät edmfk.ee või siia foorumisse.

Samas teeme ettepaneku uue juhatuse valimiseks.

Kel on kandidaatide osas ettepanekuid, palun saatke need aadressil - edmfk ät edmfk.ee

Oluline on kandidaadi nimi, soovitaja nimi ning ka kandidaadi enda nõusolek (ilma selleta ettepanekut ei arvestata).

Oma kandidaati seades või ise end välja pakkudes palun arvestage, et juhatuse liige:

1. ei ole priviligeeritud seisuses
2. omab vastutust kõigi klubi liikmete ees
3. oskab oma aega planeerida - tänapäeva kiire elutempo ei saa muutuda ettekäändeks oma kohustuste mittetäitmisel
4. genereerib ideid ja suudab neid teiste abiga teostada - juhatuses olemine ei tähenda nt idee genereerimist ja ootama jäämist,
et keegi umbmäärane isik need ära teeks. Võetud ülesanded/kohustused ja uued ideed tuleb siiski teostada ise ja/või
koos abilistega.

Teie ideid ja mõtteid ootame aadressil edmfk ät edmfk.ee või siinsamas foorumis.

Aktiivset tagasisidet ootama jäädes,
Olli Äär
MTÜ EDMFK juhatuse nimel
17.jaanuar 2008
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 19. jaanuar, 2008 0:36    Teema: Nice Vasta viitega

Asjalikud punktid, Olli!
I mean it, I said it.

Ex-presidendi nimel
Craig

PS. Lugupeetud endised ja vanad klubis olijad. Kunagi ei maksa unustada, et just Teie olete need, kellest sõltub taolise klubi olemasolu. Pole kedagi, kes teeks midagi, mida Te soovite. Te ise oskate seda kõige paremini. Ja teadke, et kõik, mida Te enda jaoks klubis teete, on ka teiste jaoks (hästi) tehtud. Ja nii lihtne see ongi Wink
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 21. jaanuar, 2008 12:35    Teema: Vasta viitega

aitäh, Craig,
asjaliku kommentaari eest samuti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 24. jaanuar, 2008 13:31    Teema: Vasta viitega

oiii milline elav arutelu siin käib Twisted Evil
olli loodetavasti peab su närv vastu ja see tuule püüdmine tühjalt väljalt ka ükskord oma lõpu leiab, kas siis õnneliku või mitte nii õnneliku...

...Soovime teie arvamusi senise tegevuse kommenteerimiseks ning ettepanekuid selle parendamiseks...

kommenteerides senist tegevust siis see on super, et üldse on midagi kommenteerida ja tegevus ikka koguaeg käib, ikka jube mõnusad on need nn. koduüritused, et on koht kuhu minna, turvalised ja tuttavad näod, muusika mis sobib jne. kui see kõik kaob, siis ma küll ei kujuta ennast ette mõnes ollivoodis või ümberplingenis või sussisossis või amiigus - aga kuidagi ju tahaks ennast vahel tuulutada..Smile
ehk siis SUUURED TÄNUD kõigile kes ikka ja jälle on jaksanud seda vankrit vedada, ette heita pole küll mittemidagi ainult takka kiita ja mõelda, et müts maha ja jätkugu teil seda tahet ja ennastsalgavat entusiasmi veel paljudeks aastateks, mina olen teiega - ELAGU EDMFK!

austuse ja lugupidamisega
kats

ps. mulle valmistab küll suurt pettumust see, et kogu see edmf kari ei suuda nüüd 2 minutit aega võtta ja siia mõned sõnad kribada, kui midagi öelda ei ole siis kasvõi tänusõnad, kuidas te küll kõik nii lahjad olete, krt ma ütlen!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toivo Salus



Liitunud: 28 Juul 2004
Postitusi: 76
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 24. jaanuar, 2008 17:53    Teema: Vasta viitega

Tere. No ma siis leidsin need kaks minti, et sõna poetada. Eks ta see sama ettepanek ole, mis ta eelnevatel aastatelgi olnud on. Tahaks üritusi, mis toimuks väljaspool suurlinna. Ja saan aru, kui öeldakse, et seda on raske ja kulukas ja tont teab mis veel- korraldada. Muidugi on suvepäevade näol see üritus olemas aga neid üheks õhtuks kokkutulemisi ja hea muusika kuulamist tuttavate nägude seltsis paaril korral aastas ei ole ju väga keeruline korraldada. Saab ju kasvõi mõne RMK majakese ära vallutada. Ilusates kohtades kah teised. Ei taha, et keegi seda võtaks nüüd solvanguna või minupoolse pideva vingumisena aga olen omalt poolt lubanud korduvalt vastu tulla ja aidata orgunnida midaiganes mult palutakse. Niiet see siis oli mu ettepanek. Talvepäevasid pole vist mõtet lahkama hakata. Nigunii on meil globaalne soojenemine niiet tuleb sujuvalt DM sünnipäevapeolt suvepäevadele üle minna. Muidu ikka aitäh tegijatele. Tea, kas sellest vaikusest eetris peaks midagi välja lugema?



Well Sufferleja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 25. jaanuar, 2008 12:18    Teema: Vasta viitega

Tere tere. Kõigepealt seda, et mina küll ei loe sellest eetrivaikusest välja et rahval huvi pole klubi tegemiste vastu.

Pigem arvatavasti paistab liikmetele, et juhatus on klubi piiratud vahendite juures juba teinud ja tegemas rohkem kui tegelikult oodata võiks. Ja see ekstra on minu meelest selgelt näha ja tuleneb inimeste energiast ja tahtest asjaga tegeleda.

Kui kellegil muidugi on mõni hea mõte kuidas olemasolevaid klubi tegevusi veel paremini teha (teoreetiliselt saab ju veel paremini), siis loomulikult oleks hea kui sellest teada antakse. Samuti oleks huvitav kuulda mõtetest, mida täiesti uue asjana ette võtta võiks.

Mulle siiski tundub, et meie erinevad tegevused on üsna optimaalsed.
Eks see oodatav DM-masinavärgi (uudised, singlid, LP, ja tuur loomulikul) järjekordne käimatõmbamine suvel-sügisel annab jälle paariks aastaks oma energiasüsti ka klubile.

Toivo ettepanek looduskaunis kohas RMK majas ürituse korraldamiseks on muidugi tervitatav mõte, minule meeldivad ka sellised üritused. Eks kogenud klubijuhid tea täpsemalt, aga mulle tundub, et kuna tegemist ei ole a'la kursapeoga, siis vajaksime siiski suuremat kohta ja suuremat organiseerimist, suurt osavõtutasu. Nagu suvepäevad2 või nii. Iseenesest oleks see tore, aga ma ei usu kas rahvas ennast kaheks suveürituseks kokku suudaks võtta.

Ja ilmselt hakkaks siis üks üritus teist nö ära sööma.
Ei taha tegelikult siin Toivo mõttele vett tõmmata, lihtsalt arutlen. Eks kogenud juhid teavad ka paremini mis asi on teostatav. Igatahes on mõtted teretulnud.

Juba mitu aastat on olnud mõte teha talvepäevi. Kuna meil siis lund pole, siis olen kuulnud ühest üsna hästi läbimõeldud plaanist teha see üritus mõõduka kulu eest Eestist väljaspool. Selge, et suvepäevadest osavõtjate arv jääks palju suuremaks, igatahes täiendaks selline üritus praegust klubitegevust. Või mis teie arvate?

Üks ettepanek kaalumiseks ka minu poolt. Eks see klubis olemeise üks mõte on ju kindlasti see, et teha koos asju mis endale meeldib ja tore kui teistele ka.
Niisiis, enne kui jälle DM tuuridel koos käia saame (2009 suvi?), võiks koos külastada teiste heade artistide kontserte. Hea näide oli detsembris Human League kontserdi külastus Londonis millest palju klubilised osa võtsid ja millest ainult ülivõrretes räägitakse. Miks mitte organiseerida samasuguseid üritusi veel? Eks maitsed (peale DM-i Smile ) ole erinevad, aga usun, et mingi 10-20 inimest oleks ikka asjast huvitatud. Ja eks see kontsert on ju vaid üks (samas ka pea)põhjus, väike vaheldus ja koos reisimine on ju ka iseenesest lahe vaheldus. Yazoo näiteks esineb UK-s juunis.. eks neid häid asju ole veel kui vaadata.

Sama mõtet laiendades- kui suhtleks teiste Euroopa fännklubidega, siis oleks igati põnev teha 2-3 päevaseid huvireise teistesse riikidesse kui neil seal midagi huvitavat toimumas on, kasvõi samasugustele kokkutulekutele nagu meil on või suuremat sorti DM pidudele.. Viinis näiteks toimub neid ühtelugu. Ilus linn, ilus riik... Kindlasti on neid palju Saksamaal. Inglastega on vist mingid kontaktid juba olemas (Lee). Fännklubisid on ka Itaalias, Hispaanias.

PS. Muuseas, ilmselt on ok ka otse Ollile ja Randole kirjutada ettepanekutest kui ei taheta siia kirjutada?
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 28. jaanuar, 2008 17:59    Teema: Vasta viitega

Toivo Salus kirjutas:
Tere. No ma siis leidsin need kaks minti, et sõna poetada. Eks ta see sama ettepanek ole, mis ta eelnevatel aastatelgi olnud on. Tahaks üritusi, mis toimuks väljaspool suurlinna. Ja saan aru, kui öeldakse, et seda on raske ja kulukas ja tont teab mis veel- korraldada. Muidugi on suvepäevade näol see üritus olemas aga neid üheks õhtuks kokkutulemisi ja hea muusika kuulamist tuttavate nägude seltsis paaril korral aastas ei ole ju väga keeruline korraldada. Saab ju kasvõi mõne RMK majakese ära vallutada. Ilusates kohtades kah teised. Ei taha, et keegi seda võtaks nüüd solvanguna või minupoolse pideva vingumisena aga olen omalt poolt lubanud korduvalt vastu tulla ja aidata orgunnida midaiganes mult palutakse. Niiet see siis oli mu ettepanek. Talvepäevasid pole vist mõtet lahkama hakata. Nigunii on meil globaalne soojenemine niiet tuleb sujuvalt DM sünnipäevapeolt suvepäevadele üle minna. Muidu ikka aitäh tegijatele. Tea, kas sellest vaikusest eetris peaks midagi välja lugema?
Well Sufferleja


Kallis Toivo,
lõppudelõpuks tunneb iga kohalik oma kodukanti kõige paremini.
Rapla/Kehtna inimesed on ses osas eeskujuks kogu klubile.
Näiteks Sina tunned Tartut - tee ettepanek mõne koha osas koos mahutavusega ja orienteeruva hinnaga ning miks mitte ka programmiga.
Samuti on RMK majadega, kui Sa oled oma sõpradega kusagil väikeses toredas kohas käinud ja leiad, et sinna tasub tagasi minna, siis on alati info koos mahutavuse ja hinnaga teretulnud.
Kui koosviibimine välja hõigata, siis sel juhul - kes ees see mees!Smile
Siiani on enamus suvepäevade kohti täpselt samamoodi leitud, kas kellelegi on seal enne firmaüritused olnud või miski muu üritus või on kellelgi omadest nö käsi sees olnud.
Kindlasti ei ole mõtet rohkem kui kord suurelt suvepäevi ette võtta, sest see hajutab huvi ning organiseerimine on päris mahukas ja meil lihtsalt pole resurssi mitu korda sellega tegelda ja hallata.

Kõige suurem abi oleks just initsiatiivist, sest kui kord oled juba pisut teisele seltskonnale kui sõbrad, midagi välja pakkunud, mõistad ilmselt rohkem ka seda, miks käsin-keelan-poon-ja-lasen vormis midagi
organiseerida ei saa/ei taha.
Väga lihtne on öelda, et kui abi vaja ma aitan, ainult öelge - üks asi on see, et sageli kahjuks need nö abipakkujad kaovad/kukuvad ära just sel hetkel kui neid tõepoolest vaja läheb....
Teine pool on just initsiatiiv - kõige lihtsam on oodata ja nuriseda, et miks ei toimu ja miks infot pole.

Talvepäevade osas tuleb järgnevatel aastatel ilmselt ikkagi silmad väljaspoole Eestit suunata, sest pole mõtet ainult alkoholi tarbimise pidu teha, kui maa must ja talverõõme nautida ei saa.

Ja mu meelest on asjalik kriitika ja lisaks sellele ka enese initsiatiiv alati väga teretulnud! Kriitika on siiski edasiviiv jõud, mitte isiklikult võtmiseks!
Suur tänu!Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Von Rims



Liitunud: 7 Juul 2005
Postitusi: 50
Asukoht: Väljaspool Eestit

PostitusPostitatud: 28. jaanuar, 2008 18:14    Teema: Vasta viitega

Confused mazendav
_________________
Everything counts in large amounts!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 28. jaanuar, 2008 18:18    Teema: Vasta viitega

Von Rims kirjutas:
Confused mazendav


mis asi on masendav?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 28. jaanuar, 2008 19:07    Teema: Vasta viitega

Mind masendab ja ma loen eetrivaikusest siinses peatükis ning nii juhatuse üldaadressilt kui ka oma aadressilt välja just seda, et liikmetel puudub huvi klubi tegemiste vastu!
Ausaltöeldes võtab vaikus motivatsiooni päris jõudsalt vähemaks....
Klubil on hetkel 81 liiget ja nendest ainult 6le inimesele läheb korda, see arv pole isegi 10% kogu liikmeskonnast.
Kurb! Sad

Kui nii võtta, siis istume näiteks restoranis, ainult vahe on selles, et menüü toob ja hästi teenendab meid mitte kelner, vaid meie ise.
Kahju kui vastupidine mulje jäänud on.

Mis siin ikka halada - hoopis suur tänu neile, kes ei pea vaevaks kasvõi paari sõna kirjutada.
Siinkohal siirad tänud Craigile ja Toivole.
Muidugi Katsile, sest lisaks aktiivsele vastukajale sebib just tema kulisside taga ja tänu talle on nii mõnigi pidustus väga meeldejäävaks sündmuseks kujunenud (15.sünnipäev näiteks jne.)
Indrekule samuti suur tänu vist pea et kõige aktiivsema infoedastamise eest ning arvamusavalduse eest siin foorumis ning väga soliidse EDMFK esindamise eest raadioeetris.

Paremini saab alati ja just sellepärast ongi tarvis tegevusse kaasata uusi inimesi.
Tundub, et kellelgi ses osas mitte midagi öelda pole Sad .

Ühiste tuuride ning koos käimiste idee on väga hea ja elluviimistki leidnud.
Siin ootaks, sarnaselt nt RMK majadega, eelkõige liikmete initsiatiivi, sest muusikamaitsed on päris erinevad ning
iial ei tea, kellele, mis huvi pakub - lisaks meid ühendavalt DM'le muidugi ....
Sest väga tore oleks kui vastavat ühiskäiku organiseeriks just inimene, kellele ka bänd eriti südamelähedane, sest tavaliselt omatakse sel juhul ka eel ja järelpidude infot näiteks:).
Või vähemalt pakuks välja orienteeruva liikumisegraafiku ning öömaja.


Erinevate klubidega suhtlemine on samuti väga hea mõte, alates baltide, brittide, sakslastega ning lõpetades vene poolega - väga tore kui Sina, Von Rims saaksid ses osas abiks olla,kui Sul muidugi salaja vihastamisest aega üle jääb.
Tulev tuur on loomulikult kõige parem tutvuste sõlmimise koht Smile.Aga sinna on veel aega....

Kallid sõbrad, klubi pole kellelegi teisele kui meile endile.
Lihtsalt nii kahju on, kui suurel enamusel ükskõik ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 29. jaanuar, 2008 11:40    Teema: Vasta viitega

See üritusete hajutamise mõte on küll igati teretulnud. Asjaolude sunnil olen küll ise pidanud aktiivsest klubi tegevusest taanduma, aga see ei tähenda, et mulle asjade kulg korda ei lähe. Küll ma ka veel oma kammbäki teen. Smile
Siin sõber Priiduga oleme nii mõnigi kord mõelnud, et võiks kätte võtta ja tuua taas EDMFK siia Rapla kanti. Oleks küll väga lahe. Kunagine ürituste seeria sai siin kandis üle hea vatsuvõtu ja järelkaja osaliseks. Hetkel muudab asja keeruliseks ainult üks - pole enam praktiliselt ühtegi kohta, kus võiks miskit sellist korraldada. Vana hea "Linnapea" on nüüd selline iiri pubi ja elekrtooniline muusika ei ole enam vastuvõetav. Kuulus Kehtna Ait põles maha ja Rapla industriaalsem ehitis, nn. Hollywood, lammutati maha. Kõlab nagu Baskini anektoot, aga nii ta on. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 29. jaanuar, 2008 13:00    Teema: Vasta viitega

olli kirjutas:
Mind masendab ja ma loen eetrivaikusest siinses peatükis ning nii juhatuse üldaadressilt kui ka oma aadressilt välja just seda, et liikmetel puudub huvi klubi tegemiste vastu!
Ausaltöeldes võtab vaikus motivatsiooni päris jõudsalt vähemaks....
Klubil on hetkel 81 liiget ja nendest ainult 6le inimesele läheb korda, see arv pole isegi 10% kogu liikmeskonnast.


Oot-oot, kas on mingi ülevaade kui palju nendest meie 81 liikmest üldse, kasvõi nt. nädalas korra seda foorumit vaatab (ehk saab seda vaadata?)?
Tundub, et mitte rohkem kui pooled? Ja kui paljud neist vähestest üldse kunagi midagi siia või e-mailile kirjutanud on?
Nii et, veelkord, ma ei arva et sellest vähesest tagasisidest liikmete ükskõiksust järeldada saab. Aga võibolla ma eksin?
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toivo Salus



Liitunud: 28 Juul 2004
Postitusi: 76
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 29. jaanuar, 2008 13:38    Teema: Vasta viitega

Tervitused! Et mu nimi siin juba liiga tihti korduma hakkas, ei saanud ma mitte jätta veel tilgake õli tulle valamast ja paari rida valmis kirjutamast.

Mind masendab ja ma loen eetrivaikusest siinses peatükis ning nii juhatuse üldaadressilt kui ka oma aadressilt välja just seda, et liikmetel puudub huvi klubi tegemiste vastu!

Igzäkli seesama mõte, mis mind painas. Miks liikmetel siis puudub huvi? Äkki polegi kellelgi miskit öelda? Ärge nüüd valesti aru saage. Mai näita kellelegi näpuga ega taha halvasti öelda aga äkki on kogu ürituste kontseptsioon vana, ehk ajast ja arust ning tuleks ümber vaadata. Sai ju juba möödunud aastal arutatud teemal, et need baariüritused võiksid mujal toimuda. Muidugi mõista ei taha ma, et nad ära kaoksid. Aga aind muudatused paneksid minu arvates rahva elama. Siinkohal on muidugi need pakkumised väljaspool piiri üritustel käia ja teiste klubidega suhelda üheks uueks suunaks. Ei tohi aga unustada, et lisaks "esimesele Eestile" on olemas ka "teine Eesti", kellel pole ehk niipalju finantsi ja võimalusi end üle piiri tuulutamas käia. Nende nimel ja oma tutvusringkonna nimel, kellest väga paljud naudivad DM- muusikat aga ei kuulu klubisse, saigi siinkohal mainitud nende RMK- majade varianti.
Jäägu nüüd juhatusele läbi mõelda kõiksugu variandid ja uue aasta plaanid, minu poolt jääb aga lubadus, et võtan enda peale suure osa orgunnist ühel nädalavahetusel sel suvel kusagil metsaservas head muusikat Teiega kuulata. Ja ärgu keegi kartku, et see üritus suvepäevad ära varjutaks, nii vinget üritust ma ka ei jaksa teha.


Well Sufferleja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 29. jaanuar, 2008 13:38    Teema: Vasta viitega

Fulber kirjutas:
See üritusete hajutamise mõte on küll igati teretulnud. Asjaolude sunnil olen küll ise pidanud aktiivsest klubi tegevusest taanduma, aga see ei tähenda, et mulle asjade kulg korda ei lähe. Küll ma ka veel oma kammbäki teen. Smile
Siin sõber Priiduga oleme nii mõnigi kord mõelnud, et võiks kätte võtta ja tuua taas EDMFK siia Rapla kanti. Oleks küll väga lahe. Kunagine ürituste seeria sai siin kandis üle hea vatsuvõtu ja järelkaja osaliseks. Hetkel muudab asja keeruliseks ainult üks - pole enam praktiliselt ühtegi kohta, kus võiks miskit sellist korraldada. Vana hea "Linnapea" on nüüd selline iiri pubi ja elekrtooniline muusika ei ole enam vastuvõetav. Kuulus Kehtna Ait põles maha ja Rapla industriaalsem ehitis, nn. Hollywood, lammutati maha. Kõlab nagu Baskini anektoot, aga nii ta on. Smile


novotsiis, tegelikult tahtsin enne just teid, raplakaid/kehtnakaid initsiatiiviosas eeskujuks tuua ja tänada Smile, aga nagu näha, olen ma selle koos mõne muu lausega maha võtnud Smile!
et igaljuhul jah, raplas ja kehtnas korraldatud pidustused on küll vääääga meeldejäävad olnud Smile.aitäh
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
paavst



Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 27
Asukoht: Pariis

PostitusPostitatud: 29. jaanuar, 2008 13:39    Teema: Vasta viitega

egelikult võiks ju talvepäevad täitsa ära pidada, mis sest, et lund ei ole. Ei peagi tingimata suusatama. Näeksin vaimusilmas miskit mõnusat matka kuskil lõuna-eesti loodudes, mis võiks lõppeda siis kuskil RMK maja juures, kus võiks mingi mõnus õhtuoode olla ja mängud suurtele ja väikestele, lõkke tegemine jne ja siis matkata tagasi ja õhtuks võiks siis kuhugile külakeskusesse tagasi minna...näiteks Tartu(: ja seal kuskil väljaüüritud kohas mõnus trall püsti panna. ja hommikupoole ööd võiks buss rahva tagasi tallinna viia, siis ei oleks miskit öömaja jama. hoiaksime raha ka kokku.

vbl peakski siis jälle selle tartu rahva püsti ajama, et Toits siin on alati hirmsasti tahtnud midagi tartus ära teha, nüüd on tal täitsa võimalus käpp külge panna.
_________________
i'm always willing to learn when you've got something to teach
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 29. jaanuar, 2008 13:49    Teema: Vasta viitega

Indrek kirjutas:

Oot-oot, kas on mingi ülevaade kui palju nendest meie 81 liikmest üldse, kasvõi nt. nädalas korra seda foorumit vaatab (ehk saab seda vaadata?)?
Tundub, et mitte rohkem kui pooled? Ja kui paljud neist vähestest üldse kunagi midagi siia või e-mailile kirjutanud on?
Nii et, veelkord, ma ei arva et sellest vähesest tagasisidest liikmete ükskõiksust järeldada saab. Aga võibolla ma eksin?


Mina arvan küll et saab, sest kui inimesed loevad ja arvavad, et ahh mis ma siin ikka ütlen, siis see on ükskõiksus.Kui korda läheb, siis ikka võtad sõna!:)Kas avalikult foorumis või pöördud otse kellegi poole.
A see on ainult minu arvamus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ran



Liitunud: 8 Märts 2004
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: 29. jaanuar, 2008 15:02    Teema: Vasta viitega

Tere kõigile

Teema juba nii kuumaks köetud et pean ka siinjuures miskit kostma.

Aitäh Toivo - kui seal Tartu kandis miski peo saame pidada on see kindlasti vinge.

Samuti igatsen ka juba ammu Rapla kandis mingit üritust, vanad meeles ja muljed on siiani meenutamist väärt.

Olli sa tead ju küll et ega klubilised suurt entusiasmi välja ei näita kui asi korraldamist vajab, Tagantjärgi torkimine või kiitus on see mida saame tunda, Torgetest õpime ja kiitused annavad tõuke uute ürituste korraldamiseks.
Praegune vastajate vähesus näitab ainult et ega keegi eriti midagi ise teha ei taha ja lootus juhatusele on suur. Kui hakkame 2008 aasta klubimaksu korjama saame alles teada kas meid tunnustatakse või mitte.

Tervitades
Rando
klubi president
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 29. jaanuar, 2008 17:29    Teema: Vasta viitega

Toivo Salus kirjutas:
Tervitused! Et mu nimi siin juba liiga tihti korduma hakkas, ei saanud ma mitte jätta veel tilgake õli tulle valamast ja paari rida valmis kirjutamast.


Kallis Toivo,minu meelest on väga tore, et Su nimi siin väga tihiti korduma hakkab ja õli tuleb tulle valada, et asjad liikuma saada.

Toivo Salus kirjutas:

Igzäkli seesama mõte, mis mind painas. Miks liikmetel siis puudub huvi? Äkki polegi kellelgi miskit öelda? Ärge nüüd valesti aru saage. Mai näita kellelegi näpuga ega taha halvasti öelda aga äkki on kogu ürituste kontseptsioon vana, ehk ajast ja arust ning tuleks ümber vaadata.


Siin kehtib vanasõna - kus viga näed laita, seal tule ja aita.
Ja ei ole absoluutselt midagi selle kui Sina ja/või Sinu seltskond millegi uue ja huvitavaga välja tuleb ehk siis uue kontseptsiooni välja pakub.

Toivo Salus kirjutas:

Sai ju juba möödunud aastal arutatud teemal, et need baariüritused võiksid mujal toimuda. Muidugi mõista ei taha ma, et nad ära kaoksid. Aga aind muudatused paneksid minu arvates rahva elama.


Baari üritused pole enam otseselt klubiüritused vaid klubi korraldatud peod, mis vahel isegi muusikalise poole pealt natuke erinevad.

Toivo Salus kirjutas:

Siinkohal on muidugi need pakkumised väljaspool piiri üritustel käia ja teiste klubidega suhelda üheks uueks suunaks. Ei tohi aga unustada, et lisaks "esimesele Eestile" on olemas ka "teine Eesti", kellel pole ehk niipalju finantsi ja võimalusi end üle piiri tuulutamas käia. Nende nimel ja oma tutvusringkonna nimel, kellest väga paljud naudivad DM- muusikat aga ei kuulu klubisse, saigi siinkohal mainitud nende RMK- majade varianti.
Jäägu nüüd juhatusele läbi mõelda kõiksugu variandid ja uue aasta plaanid, minu poolt jääb aga lubadus, et võtan enda peale suure osa orgunnist ühel nädalavahetusel sel suvel kusagil metsaservas head muusikat Teiega kuulata. Ja ärgu keegi kartku, et see üritus suvepäevad ära varjutaks, nii vinget üritust ma ka ei jaksa teha.
Well Sufferleja


Inimestel peab olema valikuvõimalus, kes tunneb ja teab, millest ta puudust tunneb, oleks väga tore kui sellest teistelegi teada annab. Ühise arutelu käigus jõutakse vast kõige parema lahenduseni.
Juhatus võib igasuguseid variante välja/läbi mõelda, kuid kui puudub nö seljatagune aktiivsete liikmete näol, on mõningate asjade korraldamise puhul risk liiga suur, et niisama proovimise mõttes korraldamine lõpuks sügava auguga lõppeda võib. kes ei riski see shampust ei joo - kuid kahjuks pole meie kellegi sissetulek nii suur, et ehku peale mineku auke lappida...
Sestap Toivo - suur tänu Sulle juba ette, kui leiad aega ja võimalust mõnusa suvenädalavahetuse korraldamiseks:-)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 29. jaanuar, 2008 17:31    Teema: Vasta viitega

paavst kirjutas:
egelikult võiks ju talvepäevad täitsa ära pidada, mis sest, et lund ei ole. Ei peagi tingimata suusatama. Näeksin vaimusilmas miskit mõnusat matka kuskil lõuna-eesti loodudes, mis võiks lõppeda siis kuskil RMK maja juures, kus võiks mingi mõnus õhtuoode olla ja mängud suurtele ja väikestele, lõkke tegemine jne ja siis matkata tagasi ja õhtuks võiks siis kuhugile külakeskusesse tagasi minna...näiteks Tartu(: ja seal kuskil väljaüüritud kohas mõnus trall püsti panna. ja hommikupoole ööd võiks buss rahva tagasi tallinna viia, siis ei oleks miskit öömaja jama. hoiaksime raha ka kokku.

vbl peakski siis jälle selle tartu rahva püsti ajama, et Toits siin on alati hirmsasti tahtnud midagi tartus ära teha, nüüd on tal täitsa võimalus käpp külge panna.


superluks, aitäh sulle idee eest Smile
no mina oleks sellise matka ja tralliga iga kell nõus Smile
mis teised arvavad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
paavst



Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 27
Asukoht: Pariis

PostitusPostitatud: 30. jaanuar, 2008 17:32    Teema: Vasta viitega

mõned mõtted:

http://www.aktiivnepuhkus.ee/content.php?ixPage=7

http://www.turismiweb.ee/ee/hike/327/

http://www.hot.ee/tampuhkemaja/galerii%20talv.htm
http://www.torupillitalu.ee/index.htm
http://www.andu.ee/?go=index

http://www.hamsa.ee/est/index.html

aga kindlasti on kõigil miski tore koht välja pakkuda..nii et adke minna
_________________
i'm always willing to learn when you've got something to teach
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 31. jaanuar, 2008 12:40    Teema: Vasta viitega

Paavstil päris head valikud.
Torupilli ja Andu tundusid pildi järgi head kohad.
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 31. jaanuar, 2008 13:29    Teema: Vasta viitega

no nii, vaat kui mõnna kohe teemat avada ja lugeda, täitsamehed ma ütlen Smile!
nendest paavsti pakutud kohtadest peaks andu kindlasti läbi töötama - hinnaklass tundub meie kanti olema, muidugi peab urima telkimise jne. kohta.
torupillitalu on liiga taulide kodu, tundes anut, kujutan ette nende harmoonilist pereelu, kuhu ööse neljani rõkkav nodisco kohe kudagi vahele ei mahu - nu see minu arvamus...
aga ise tahaksin nüüd sellel aastal ühe edmfk mudilaste kokkutuleku orgunnida, meil järelkasvu ju nii, et tapab ja tuleb aga juurde Smile tore oleks kuskil vahvas mängutoas jõmmid ritta seada, lastele lõbusat - emmedele-issidele niisama mõnusat olemist. kui saan siin mõned kiired asjad eest ära, siis võtan asja käsile..!

ilusat päeva kõigile, päike paistab, kevad hakkab vaikselt hinge pugema Smile!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Orlando



Liitunud: 20 Apr 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: 31. jaanuar, 2008 23:02    Teema: Vasta viitega

Poetan ka paar sõna.
Lugesin vastukajasid ja esimene mõte oli, et vahvad töökohad teil - saate foorumis olla ja kribada kohe kui tarvis. Sellest ka põhjus miks ehk kõik nii tihedalt ei kirja :S
Kuna talve ei ole, siis lumele alternatiivi otsimine - väljamaale kontserdile, teistele fännidele külla minemine - on igati vahva mõte. Oleks isegi soovinud Human League kontserdile minna aga teada sain sellest siis kui juba minemas oldi. Eks see ole minu tragöödia kui minemisest ka foorumis kuulutati ja ma ise õigel ajal ei märganud.Kui väljamaal käimine kujuneb traditsiooniks nagu suvepäevad, siis ehk saab ka "teise Eesti" kaasa kui raha kõrvale panna ntx. Eks see sõltu ka kui hamster keegi olla suudab oma raha suhtes...
Või siis kuskil metsas ragistamine nii, et sammal lenndab ja hiljem pralletamine on äss idee. Või siis nt midagi harivat sinna juurde - Mõnistes on metsavenna bunker olemas www.metsavennatalu.ee Eesti saab ju 90 see aasta. Võiks ka ju seda tähistada. Me ju EESTI DM klubi.
Jõudu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 13. veebruar, 2008 21:26    Teema: Asjast Vasta viitega

Oioi, siin kohe palju kirjutamist olnud vahepeal. Igatahes tore. Palju häid mõtteid.
Nii et tahtsin tglt küsida hoopis, mida see uus DM baar tähendama peaks? Wink
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
trc



Liitunud: 31 Mai 2005
Postitusi: 187
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 13. veebruar, 2008 23:07    Teema: Re: Asjast Vasta viitega

Craig kirjutas:
Oioi, siin kohe palju kirjutamist olnud vahepeal. Igatahes tore. Palju häid mõtteid.
Nii et tahtsin tglt küsida hoopis, mida see uus DM baar tähendama peaks? Wink


kiirotsing andis sellise tulemuse:
http://www.rada7.ee/?s=f&k=1&id=24790


e. siis "kes see meile ikka midagi räägib - enne teavad kõik teised ja alles siis…" Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group