SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


EDMFK 2010 liikmestumine

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Helen



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 370
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitatud: 11. veebruar, 2010 11:54    Teema: EDMFK 2010 liikmestumine Vasta viitega

2010. aasta on juba täie hooga käimas. Toimunud on 2 üritust – üldkoosolek + Helsingi warm-up klubis Rockstars ja kauaoodatud ning väga meeleolukaks kujunenud kontsertreis Helsingisse Tour of the Universe-le. Kohe-kohe on tulemas juba kolmas EDMFK üritus 2010. aastal – Talvepäevad 27.-28.02 Andul http://www.edmfk.ee/foorum/viewtopic.php?t=1147

2010. aastal on veel plaanis hooaja ametlik avapidu (aprillis), kus loodame esitleda uut Depeche Mode Live DVD-d . Kindlasti toimub suvel tradistiooniline laager ja novembris klubi 18. sünnipäeva pidu.

Sel aastal jätkab klubi juhatus samas koosseisus – aga kindlasti ootame initsiatiivi, ideid ja ürituste organiseerimisel kaasalöömist ka teistelt klubi liikmetelt!

Siinkohal olekski õige hetk kuulutada välja 2010. aasta liikmestumine! Sarnaselt eelmise aastaga, on liikmemaks vabalt valitud summa alates 250 kroonist, mille palume kanda hiljemalt 20. märtsiks klubi arvele:

Saaja: MTÜ Eesti Depeche Mode Fännklubi
Konto: Swedpank 221039916203
Selgituseks märkida: "EDMFK 2010 liikmemaks EESNIMI PEREKONNANIMI"


Peale liikmemaksu tasumist palume kõigil liikmetel uuendada oma kontaktandmed siin: ( http://www.edmfk.ee/?dm=ankeet ).

Nagu kokkulepitud, kehtivad nendele, kes oma liikmestaatust pikendavad edasi eelmisel aastal saadud liikmekaardid. Uutele liikmetele teeme kaarte juurde.
Lisaks on neile, kes hiljemalt 20. märtsiks liikmeks registreeruvad, valmimas üllatus! Pidage siis tähtaegadest kinni. Wink

Iga liitunud inimene on meile väga oluline ja iga laekunud liikmemaks suureks abiks tulevaste ürituste korraldamisel.

Kõikide arvamused ja ettepanekud on oodatud EDMFK kodulehe foorumisse või klubi e-posti aadressile edmfk at edmfk punkt ee

Loodame, et aasta jätkub sama positiivselt nagu ta alanud on!

Parimate soovidega,

Kelly, Indrek, Helen
EDMFK juhatus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 370
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitatud: 4. märts, 2010 13:10    Teema: Vasta viitega

Juhin siis aga jälle foorumilugejate tähelepanu asjaolule, et EDMFK 2010 liikmeks registreerumine on täie hooga käimas ja need, kes seda veel teinud ei ole - hakake kohe pihta siin: http://www.edmfk.ee/?dm=ankeet

Ja veel - paistab et kevadel meil DVD-d siiski esitelda ei õnnestu, sest nagu paljud kindlasti kursis on, lükati selle avaldamine sügisesse. Aga see pisiasi ei takista meil muidugi kevadel siiski ühe korraliku peo teha.
Üllatused õigeaegselt registreerijatele vaja ju kätte jagada. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toivo Salus



Liitunud: 28 Juul 2004
Postitusi: 76
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 5. märts, 2010 0:02    Teema: Vasta viitega

Tõenäoliselt on kaader kas siis talveunes või talvepäevade eufoorias. Mina väidan küll, et olen olnud, olen ja jään nüüd ja igavesti Depeche Mode`i fännklubi liikmeks. Ja ka olemasolev papp sai juba üle kantud.
_________________
Well Sufferleja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
paavst



Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 27
Asukoht: Pariis

PostitusPostitatud: 5. märts, 2010 15:46    Teema: Vasta viitega

mina kaaa mina kaaa!
_________________
i'm always willing to learn when you've got something to teach
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Helen



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 370
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitatud: 9. märts, 2010 10:51    Teema: Vasta viitega

Toivo Salus kirjutas:
Tõenäoliselt on kaader kas siis talveunes või talvepäevade eufoorias. Mina väidan küll, et olen olnud, olen ja jään nüüd ja igavesti Depeche Mode`i fännklubi liikmeks. Ja ka olemasolev papp sai juba üle kantud.


Väga tubli Toivo ja need kes juba liikmed 2010!
Aga teised???!!! Aeg on talveunest ärgata - õues juba täitsa kevadine ilm... päike vähemalt. Cool
Arrow http://www.edmfk.ee/?dm=ankeet
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 370
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitatud: 15. märts, 2010 11:06    Teema: Vasta viitega

Ega täna pikka juttu polegi...

http://www.edmfk.ee/?dm=ankeet

Sarnaselt eelmise aastaga, on liikmemaks vabalt valitud summa alates 250 kroonist, mille palume kanda hiljemalt 20. märtsiks klubi arvele:

Saaja: MTÜ Eesti Depeche Mode Fännklubi
Konto: Swedpank 221039916203
Selgituseks märkida: "EDMFK 2010 liikmemaks EESNIMI PEREKONNANIMI"


Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 370
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitatud: 19. märts, 2010 14:30    Teema: Vasta viitega

Tähtaeg kukub juba HOMME!!! Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group