SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


EDMFK 2009

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 28. november, 2008 14:28    Teema: EDMFK 2009 Vasta viitega

kuulutab kurja see eetrivaikus, kas tõesti ei ole kellegil mittemidagi õelda? Randole? Ollile? mis saab edasi arutelu jne? kas tõesti on raske aru saada, et kui ei näe/kuule klubiliikmete huvi, ei leia ka edaspidine mittemingit mõtet, tõmbame siis kriipsu alla jah ..?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 28. november, 2008 14:36    Teema: Vasta viitega

eelnev ehk äratas veidike, ¹okiteraapia... aga no minesatea..Wink

... kuidagi tühi tunne jäi viimasest sünnipäevapeost, ei mitte selepärast, et peod oleks igavad vms olnud, vastupidi, pidude orgunn oli väga tasemel, kõik klappis kuniks tantsides hommikusse jõudsime, no nagu ikka läbi vanade ja uute heade aegade, suuuuuuuuuuuuuuuuuuur tänu kõikidele organisaatoritele eriti muidugi Randole ja Ollile läbi aegade!!!!!!!!!!! ikka paganama vahva on tulla ja olla just sellisel peol mis sinule mõeldes korraldatud on! äkki saigi ennast lihtsalt tühjaks tantsitud?! no jah seda kindlasti ka aga tegelikult on asi hoopis selles, et küsimus mu peas – mis saab edasi? ei anna asu ja vastuseta küsimus tekitabki tühja tunde...

7 aastat edmfk-d minu elus on olnud igatepidi pöörane, pöördeline ja rõõmsaim aeg läbi tuldud tee, esimene aasta pealtvaatajana/meri põlvini, siis aastakene tagalas/põnew, surnud punktist üle saamine/aitamine/jess, 2 aastat juhatuses/puldis/läbi raskuste tähtede poole, 3 aastat tagalas/tahaks lihtsalt olla ja läbi kogu selle aja meeletult õnnelik, kuna minu kõrval on ,osaliselt tänu dm muusikale ja klubile, maailma parim kaaslane! ...aastalõpu lähenemine vist tekitab sellist kokkuvõtvat meeleolu, või hoopiski miski lõpu alguse tajumine no maitia...

mõnus oli viimasel peol suhelda kaasamõtlejatega ja kuulda nii mõneltki, et klubi sünnipäev on kindlasti üks aasta tähtsündmusi, seda võiks kirjeldada umbes nii, et tuled õuest, ihu külm, astud sooja tuppa, vaatad – soojad naeratavad näod, tunned, et oled oodatud ja omasugustega, kõlab meeldiv klaverimuusika meloodiaga mis on sulle nii mõnusalt oma, tekib tunne et oled üleni õiges kohas ja jube soe hakkab Smile ! see just ongi see õige klubi olemuse tunnetamine, me oleme koos sest me tunneme, et oleme õigel ajal õiges kohas, meid seob ühte muusikaline eelistus ja mälestused läbi selle! tahan veelkord tunda nagu SIIS ja tunnengi, sest mulle on antud see võimalus!

ja lõpetuseks tahaksin õelda, et paneme nüüd pead kokku ja ärgem olgem nii krdi passiivsed ja võtkem meilt seda võimalust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ehk siis kui sul ei ole ükskõik, anna endast märku - oodatud kõik mõtted/arutelu kuidas ja kas edasi?! miks viimasel ajal valitseb eetris üks suuuur passiivsus, mis ei motiveeri kedagi jne?

PALL ON HETKEL MITTEGELLEGI KÄES!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 28. november, 2008 16:46    Teema: Vasta viitega

rubriik, ise küsin - ise vastan Smile!

minu nägemus kuidas edasi.

EDMFK koosneb umbes 50 aktiivsest klubiliikmest ( klubitegevusega hästi kursis, pidevalt üritustel kohal, klubi juhatus on teadlik tema soovidest ja arvamusest klubi tegevuse kohta, tema kohustuseks on anda tagasisidet toimunud üritustest ja sellega motiveerida klubi juhatust uutele tegudele, ta on ka teavitanud millega/kuidas saab ta klubilist tegevust vajadusel toetada, ta registreerib üritustele alati õigeks ajaks )
ja umbes 50 passivsest ( liikmed kes tahavad kuuluda aga ei leia piisavalt aega ja külastavad üritusi aegajalt, endised klubiliikmed läbi aegade )

klubilist tegevust organiseerib 5 liikmeline ( hetkel 3 liiget ) juhatus ( kui uus president saab nimetatud siis president + 4 juhatuse liiget ), kelle vastutus ja kohustused jagunevad täiesti võrdselt, kõigil on võrdne sõnaõigus, erimeelsused ja lahkarvamused lahendatakse hääletuse teel.
aastas toimub 4 – 5 klubiüritust ( aasta avapauk, suvelaager, sünnipäev, 1 üritus seotud baariga ( dave sünna, baari sünna? ), 1 laste üritus ( järelkasvu aga tuleb ja tuleb, vahva oleks kord aastas mudilased üle kaeda ja emmede/isside juttu puhuda )
igale juhatuseliikmele kuulub ühe ürituse eestvedamine/vastutus st. tema kutsub kokku juhatuse delegeerib/kordinerib. kellele mis üritus vedada jääb loositakse aasta esimesel juhatuse koosolekul mis toimub a´la iga aasta jaanuari teise nädala neljapäeval kell 18.00 kokkulepitud kohas.
juhatuse liige on aktiivne, tema kohustus on klubilist tegevust edasi viia, ta osaleb ( mõjuva põhjuse puudumisel ) kõikidel juhatuse koosolekutel, ta on teadlik, et klubi tegevuses kehtib reegel “ ise ütlen, ise teen “! juhatuse liige on hästi motiveeritud, talle meeldib juhatusega aeg-ajalt kokku saada ja koos üritusi organiseerida, kui juhatuse liige väsib on ta kohustatud sellest koheselt teatama. kokkulepitud on kord juhatusest sisse-välja astumine.

ehk siis kas oled või sooviksid olla?

1. aktiivne klubiliige
2. pasiivne klubiliige
3. juhatuse liige
4. president

mõtlemisainet...

ps. muidugi on meil ju olemas juba 3 olemasolevat juhatuseliiget, kuigi viimane infomüra on toonud selleltki lainelt väga segaseid tundeid... võibolla orgunnin üle aga see vaikus ajab mind njärvi Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
merca



Liitunud: 13 Dets 2006
Postitusi: 12
Asukoht: eesti

PostitusPostitatud: 29. november, 2008 14:46    Teema: Vasta viitega

Kats,Sa oled nagu südametunnistus!Muidugi on jube kurb et keegi kuulda ei võta!Huvitav palju on üldse neid kes oleks huvitatud et asi edasi toimiks? Suhteliselt uue inimesena ,tahaks tänada teid ,kes te olete klubi siiamaaani vedanud ,kogu südamest tänada!Kuigi DM oma muusikaga on meiega olnud juba väga pikka aega avastasime enda jaoks ka klubi.Oli aeg kui sai jälgitud klubi tegemisi kerge kadedusega kõrvalt Smile ,aga siis otsustasime ühineda , tänu Randole, Ollile ja teistele ,kes võtsid meid väga soojalt kui uut verd vastu!Esialgu ei saanud arugi kui keeruline ja üldse mitte lihtne on tegelikult ühe sellise klubi eestvedamine,nüüd juba jõuab kohale...Otse loomulikult oleks kahju kui kogu asi jääks sinnapaika ja edasi oleks ainult vaikus!Õige tunne hakkas alles tulema... loodan et ei ole hilja ja me mõtleme kõik koos miskit välja ehk...oleks ainult tahtmist kellelgi veel...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 1. detsember, 2008 22:32    Teema: Vasta viitega

minu poolt ka tänud hea aasta eest ... eks neid vägevaid üritusi kogunes kui nüüd natuke mõelda ja mitmele isegi ei jõudnud

muidu olen vist see jobu vist kes aidata ei saa, aga muidu tahaks seda aktiivse klubiliikme kohta, kuigi ikkagi igale üritusele ei jõua

ja peale selle, presidendita ei saa juu Riiga sõita
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mumc



Liitunud: 27 Märts 2004
Postitusi: 14
Asukoht: Home

PostitusPostitatud: 4. detsember, 2008 0:07    Teema: Vasta viitega

edmfk-l on väike slow-down, nagu igal pool mujalgi- eestis ja maailmas jne... Sad Sad
Idea õpetaja Laur juba ammu soovitas Tootsile- kui tervet rehkendust ei jõua- tee pool (aga tee hästi)... st meie klubi puhul 4- 5 ürituse asemel 1- 2? või mis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 4. detsember, 2008 11:37    Teema: Vasta viitega

Eks jah, igati aru saadav. Ütleks, et EDMFK puhul on vast hetkel suurim "probleem" see, et inimesed vananevad. Kõlab üsna jubedalt, aga nii ta ju on. Ses mõttes, et paljudel pered, elutempo ja muud toimetamised. Igati arusaadav, et 10 aasta taguse auruga ei lase enam vast keegi.
Just siin meenutasin üks päev Craigiga vanu häid aegu, kui DM peod toimusid üle Eesti igal pool ja siis oli vaid eesmärk sinna jõuda vahendeid valimata. See kus ööbida ja kuidas tagasi saab, oli täiesti teise järguline. Smile
Tunnistagem, et tänapäeva hip-hop, r´n´b ja trance-i maailmas ei pea noored DM-i suurt enam millekski muuks, kui üheks vananevate nägudega raadiobändiks. See on muidugi kurb.
Ses mõttes on ikkagi EDMFK edasine ellujäämine endiselt nn. vanade tegijate kätes. Mul on muidugi siin kõrvalt hea haukuda, sest eks ise olen ka üks neist, kelle elu ja pere on arusaadavalt EDMFK-st üsna eemale tõmmanud. Samas elan igati asjale kaasa ja loodan, et see võimas asi jääb ikka kestma. Tuleb kohe meelde see lugu kahest hiirest, kes kukkusid koorepurki. Smile Et üks proovis paar korda välja saada ja kui selgus, et ei õnnestu andis alla ja uppus ära. Teine aga rabeles nii kaua, kui koor vahustus ja muutus tahkemaks ning kutt pääses eluga. Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 8. detsember, 2008 15:41    Teema: Vasta viitega

Ise olen nüüd juba eks-klubiliikme staatuses, aga foorumil hoian pidevalt silma peal ja aegajalt eksin mõnele ürituselegi... Kurb on lugeda, et olukord klubiga sedasi on ja tahaks aidata, aga seda va organiseerimisvõimet jääb vajaka ja ei oska nagu midagi teha Confused ... EDMFK-ga veedetud aastad aga olid nii toredad, elu lõpuni jääb meelde, kuidas ma esimest korda DM Baari tulin ja mitte kedagi ei tundnud ja arglikult Craigi käest küsisin, et kas ma võiksin ka klubiga liituda. Trall ja pillerkaar missugused ja mitu-mitu aastat. Loodan koguu südamest, et EDMFK tegutseb edasi ka 2009.ndal aastal....

Maris
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 11. detsember, 2008 2:01    Teema: Vasta viitega

Ok. Jõudsin siis kah lõpuks kohale. Marek ei saagi järjekordselt küsida, kus pagan see Craig jälle on Smile

Aga jah. Tunnid tunduvad juba läbi olevat..

Lugesin siin tagantjärgi nüüd neid ligi kuu aja vanuseid kirjapanusid ja.. Kui mul algul oligi siin suur kirjutamishurraa peal (kui Fulber ikka-ja-jälle meelde tuletas, et noh, kas oled foorumit vaadanud), siis läbilugenuna polegi nagu muud lisada kui ..

No mis te ise, lugupeetavad, arvate? Eks ma olen ju seda olustikku nii ligidalt kui kaugelt näinud ja ka proovinud. Kas mul on veel midagi sellele lisada? Lisaks veel sellele, mida te ise teate ja proovinud olete?

Vaadake, igal asjal on algus ja lõpp. Me võime ise asjadele alguse määrata ja ise ka asjale lõpu teha. Paratamatult võib lõpp saabuda ka ilma selleks suuremat soovi avaldamata.

Mida üldse pidada lõpuks? Kas lõpp on uue algus? Kas lõpp lõpetab kõik või lõpetab ainult osa kõigest? Kas lõpp on on selline lõpp, et pärast seda kohe üldse midagi pole? Kas see, mis pärast lõppu järgi jääb, on piisav uue alguse jaoks?

Ah. Tegelt on mul tahtmine kogu eelnev praegu maha kustutada ja kirjutada lihtsalt, et iga asi saab kord otsa. Nagu ka minu ametis olemise aeg, sai läbi ka praeguste eestvedajate, kummardus neile, aeg (või miski muu).

Iseküsimus on jah see, et what's next?
Kas pole vahepeal inimesed ja aeg ja olud meie ümber nii palju muutunud, et .. tuleks ehk hoopis teise pilguga kogu sellele asjavärgindusele vaadata?

Kats, sügav kummardus sullegi, nimetab, et meil on ju kogemus eelmistest aastatest ja üritustesari, mis ludinal jookseb ja juhatus, mille riismed veel järelegi olla. Aga kas taolise sissetambitud raja järgi tasub käia? Võib-olla tasub. Võib-olla ei tasu. Ma isiklikult ei oska öelda. Lihtsalt selline mõte tekkis. Et kui kõik muu ümberringi muutub, siis kas peab (võib?) see samaks jääma.

Uutele vedajatele aga soovitan selles valguses, et otsige, mis ka teile endale põnev tundub ja vaadake, kas teised tulevad sellega kaasa. Proovimine ei maksa ju suurt midagi, proovimatajätmine aga maksab teadmise.

Kahju, et praegused vedajad just enne olulist klubiaastat alt ära hüppasid (ok, juhtimise lõpetasid) ja jätsid seega tulevased head võimalused õhku rippuma. Tegelikult, kui keegi lugejatest tunneb, et ta viitsiks sebida või teab, kes võiks vedada ja ta nõusse saab, siis keegi juhatusest vist veel oli nagu tegus? Siin foorumis saab kindlasti kontakti.

Ei maksaks karta suurt vastutuse ja kohustusekoormat, sest millega seda ei kaasneks. Pealegi. Väga palju on võimalik ju praegu ise otsustada. Taolises otsustamatuseõhkkonnas nagu praegu on.

Kui ise peaksin juhtimise üle võtma, siis esialgu teeks vaid esimese poolaasta plaanid. Kõik, mis võiks toimuda enne kontserti ja kontserdiga seoses. Pärast seda juba vaatab, kuidas kujuneks.

Uute liikmete leidmiseks oleks oluline tabada seda sihtrühma, kes võiks olla klubilisest tegevusest huvitatud ja leida seda just konsapubliku hulgast. NB! Konsa ei toimu ju Eestis Smile See teeks eriti huvitavaks taolise ülesande.
Sest, ma arvan, pärast kontserti kestab see huvi veel vaid kuu, äärmisel juhul kaks. Pärast seda on see huviline meie jaoks kadunud.

Mis omakorda võiks tähendada seda, et olukorda tulebki uutele nõnda serveerida. Võimalus on tulla ja oma käed külge panna. Ripakil nagu see klubi siin meil on.

Võib-olla oleks abi ka sellest, kui inimene/sed oleks väljastpoolt Tallinna. Vastasel juhul näen ma jälle liigset koondumist Depeche Baaride (oh-my-god, ehk ei tule neid rohkem, eh Very Happy ) ümber. Kui enamus üritusi on Tallinnas ja enamus klubi inimesi on Tallinnast (ok, populatsioon on Tallinnas suurem, aga ikkagi), siis miks on klubi nimeks EESTI Depeche Mode fänn-klubi?? Ma heameelega ka ise külastaks Eestis muid kohti peale Tallinna. Kas teie ei sooviks?

Ja miks mitte suvist üritust kokku lükata sünnipäevaga. Mäletate ju, mis kuupäeval toimus klubi esmamainimine. Asi see vahepeal siis seda kuupäeva tähistada. Saab kaks ühes, kui liiga palju üritusi peaks olema. Pigem on asi selles, et erineva kandi inimesi on ühele üritusele raskem kokku saada, kui kahele erinevale. Aga eks seda pea kaaluma.

Liikmelisuse tõendamisest läbi finantside võiks üldse loobuda, sest nii või naa tuleb ürituste puhul tasumise tund. Ja neid üritusi, mida ei suuda finantsiliselt välja vedada, ei maksakski ette võtma hakata. Jäävad ka orgunnijatel mõned hallid juuksekarvad tulemata.

Selle ürituste värgiga võiks olla nii nagu oli see alternatiivne suvepäev sel aastal. Kui keegi tunneb, et nüüd võiks kokku saada, otsib koha ja paneb foorumisse kutse üles. Võib-olla mõni juhatuse liige saadab ka listi laiali (kuigi jah, astudes ise ametlikult sel aastal klubi liikmeks, ei ole oma postkasti saanud vähemalt otse ühtki klubi listi läinud läkitust, nii kahju Sad ).

Nojah, näe hakkasin nüüd siin mingeid plaane hoopis välja pakkuma. Ehk on neid teistelgi? Siim siin nii mitmeski postituses on täiesti tegusaid ütlemisi kirja pannud. Ja tundub, et ollakse ka nõus. Mis muud, kui rohkem arvamusavaldusi. Ja rohkem nõusolekuid või keeldumisi. Ega ei pea kõik ettepanekuid ka vastuvõetavad olema.
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 370
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitatud: 12. detsember, 2008 10:07    Teema: Vasta viitega

Teate mis - minu lõppude limiit on järgmiseks aastaks juba täis. Nii et palun kohe lõpetada jutud lõpetamisest! Twisted Evil
Peaks jõulud ära ja tuleks aasta alguses kokku, et teha plaane edaspidiseks.
Ma olen kindel, et küllap neid inimesi leidub, kes oleksid valmis klubi edasi vedama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 17. detsember, 2008 18:24    Teema: Kiri klubiliikmetele (pisut lõigatud) Vasta viitega

Head klubkaaslased ja sõbrad.

Olen seletuse võlgu.

Juba mõnd aega tundus, et asjad pole enam õiged ja kui tunne pole õige, ei tule ka plaanitud tegevused välja nii nagu soovid.

Eelmise nädala pühapäeval oli tunne nagu peale eksameid või koolilõppu, no siis kui ühtpidi hea tunne - tehtud; kuid samas tühjus - mis edasi.
Kõik need segased tunded muutusid tõeliselt siniseks esmaspäevaks ja ka teisipäevaks ja kolmapäevaks.

Oli tunne nagu oleks midagi unarusse jätnud, kõrvale lükanud või hoopis tegemata jätnud...

Neljapäeval mõtlesin, et läheb kuidas läheb - kui inimestel huvi pole, siis jääbki asi sinnapaika.
Jätkuvalt nö chearleaderiks olemisel pole ka mõtet...

Kahjuks on liikmed ja ka mitteliikmed ilmselt harjunud, et asjad lihtsalt toimivad - keegi kusagil teeb nad ära ja nii oli on ja jääb.

Kui 2007. aasta lõpus oli juttu, et ma enam järgmist aastat samamoodi ei jaksa, sest samaks ajaks olen lihtsalt nö teisel pool,
siis 2008. aasta algul hakkasime Randoga mingil ajahetkel korraga rääkima : ütle sina, ei ülte sa enne.
Rando sõnum oli, et tema jätkab kui mina jätkan ja minu oma, et kui tema jätkab, jätkan mina.

Peagi selgus, et see oli viga - aasta algus hakkas lahkhelidega, mitte küll Rando ja minu vahel, kuid need viisid omakorda motivatsiooni allapoole igasugust arvestust.
Klubiliikmete passiivsus omakorda, ei kasvatanud seda sugugi ....

Kui paari inimesega juttu tegin, et tahaks oma koha kellelegi üle anda ja mitte ainult, sain vastuseks, et mis muud sul ikka teha on
ja arvesta sellega, et sel juhul kukub kogu teema kokku ja see jääb sinu südametunnistuse peale - oo, milline motivatsioon ja pauer!

Tegelikult oli suve/sügise algul juba Randoga juttu, et tema ei jaksa järgmisel aastal kohe päris kindlasti edasi toimetada ja mina ka.
Randol uued väljakutsed kooli näol ning minulgi, samuti mängis rolli tüdimus. Sügisel ütles Rando, et kavatseb sünnipäeval
öelda, et ta enam ei jätka ning küsis, et kas põimib ka minu mittejätkamise oma kõnesse - olin nõus.

Ma tahaks uskuda, et kellelgi klubist või ka väljaspoolt leidub ideid, mõnusat tehatahtmist ja julgust võtta vastutus klubi tegevuse edendamiseks ning asjaajamiseks.
Ärge oodake seda neilt, kes viimasel 5 aastal koguaeg suures osas rakkes olnud, sest uskuge mind, kui see klubi korra su südamest läbi on käinud, siis ta seal enam ei lahku.
Seda on väga näha põhiliselt Katsi ja Mareki puhul - Marek on klubi juures klubi algusaegadest saati, Kats küll pea poole vähem, kui teinud rohkem kui enamus juhatuse ja klubi liikmeid läbi aastate.
Kats nõustab pea alati hea meelega kui nõu küsida ning Marek on lihtsalt absoluutselt iga asja juures tegev alates kodulehest, klubikaardist, plakatitest,üllatuskingituste kujundamisest jnejne.
Minul isiklikult oli juba piinlik järjekordse sooviga tema poole pöörduda, teades, et ta teeb seda pere/kodu või töö arvelt.
Ja seda tegid/teevad kahjuks enamus aktiivseid juhatuse liikmeid ning ka lihtsalt toetavad jõud.

Üks põhjus, miks praeguses situatsioonis võtab sõna ainult Kats on kindlasti see, et tema teab ilmselt suhteliselt täpselt nö endise juhatuse liikme olukorda,
samas tunneb suurt muret klubi tuleviku pärast. Ilmselt umbes samas seisus oli tema 2005. aastal

2005. aasta suvel enne suvepäevi olin suhteliselt passiivne ja ükskõikne klubiliige, lihtsalt nö vanast harjumusest. Merle küsis, et kas suvekatele tuled? Ma vastu: ei tule..
Siis võttis Merle kopsud õhku täis ja teatas, krt Kats,Marek jne organiseerivad ja rapsivad nii et silm sinine ja sul on ükskõik.
(Ärge palun teie sellised olge Wink)

Loomulikult olin suvekatel olemas! Smile
Ja jumal tänatud, et Merle torkis - nendest said miskipärast kõige paremad suvepäevad üldse.
Vahel lihtsalt on tarvis, et keegi üles ärataks - pärast olin niikuini miska enamus kordi kohal.
Ka 2006 aasta esimesel koosolekul, kui Kats oma juhatuse kohta mulle üle andes ütles, et Olli, peate arvestama lisaks muule ka uue presidendi otsingutega hiljemalt järgmisel aastal - kuna Rando nii oli mõista andnud.
Kuid siiski seda ei juhtunud ja Rando pidas vastu veel 3aastat.
Kuid seda lõplikum nüüdne otsus.

Taaskord on ring täis ning aeg uut presidenti ja selgitada välja, kas ja mil viisil järgmisel aastal tegutseda ning juhul kui juhatusega, siis kes seal saavad olema.

Vaata foorumis teemat EDMFK 2009?.

Siinkohal ma tahaksin väga rõhutada, et mõnele, kas tunnustuse puuduses vaevlevale inimesele vms tundub,
et juhatuse liikmeks olemine on positsioon - et sa oled nagu ülemus, ütled
kes, kus, kuidas ja miks ning sellest piisab ja kõik saab nõiaväel tehtud!
EI SAA!
Kui Sul on olemas positsiooni ja tunnustuse iha, kuid 0 tehatahtmist, siis sinu koht ei ole juhatuses.

Juhatuse liikmeks olemise eeldus ongi see, et suudad ise oma ideed, vajadusel abiväega ellu viia ning aitad võimalusel teisigi.
Kui midagi ei kuku välja nii nagu plaanitud, siis vastutad ise selle eest, leiad alternatiivi, vajadusel pead nõu teistega.

Kõige lihtsam on alati käes üles tõsta ja alla anda, aga arvestage, et siis jäävad kas
1) asjad tegemata või
2) keegi teeb neid kogunenud asju hing paelaga kaelas ning ei pruugi need sugugi mitte välja tulla nagu plaanitud.
Kuid mis allaandjal sest, tema on oma õlult kohustuse ära veeretanud, aga kes teeb, see muretseb mitme inimese eest kokku.

Ebaõnnestumisi ei tasu paaniliselt karta, sest just vigadest õpitakse.
Küll aga tasub karta asjade viimasele minutile jätmist,
samuti ootama jäämist, et kes esimesena mingi ürituse osas sõna võtab.
Selleks ongi hea kui üritused on ära jagatud nö tiimiliikmete vahel.(jällegi vt EDMFK 2009? teemat)

Põhiline, mis tegijaid toidab on tegelikult tagasiside liikmetelt ning õnnestunud koosviibimised läbi aasta olgu need nii suured või väikesed tahes.
Ja loomulikult rahulolu kui taaskord midagi ära tehtud.
Õnnestunud pidu, plakat, tekst, idee jnejnejne.
Tegelikult on väga palju asju, mis motiveerivad edasi liikuma, ole ainult mees või naine ja võta sabast kinni.

Uue juhatuse (juhul kui) üks esimesi ülesandeid võiks olla motiatsiooni paketi koostamine iseendale:)
Olles ise motiveeritud on ka teisi kergem kaasata!

Tegelikult on päris uksumatu, et tunneme üksteist juba kümme aastat, mõni rohkem, mõni vähem
ja juhuslikest inimestest tänaval on saanud mõnusalt oma ja turvaline kaaskond/seltskond,
keda on alati hea meel näha.

Ma ei tea kuidas teil, kuid minul on oleks küll väga kurb meel, kui kõik need aastad oleks asjata ning meie tegevus ei jätku...
Ei pruugi see toimuda absoluutselt viisil nagu eelnevatel aegadel, selleks ongi teretulnud uued ideed ja uued inimesed või ka vanemad olijad.
Ühesõnaga kel soovi ja tahtmist.

Kõige lihtsam on mõelda - ma ei oska.
Ma ka ei osanud ja ei oska siiani, aga ikka tegin.

Uskuge endasse ja saate hakkama - ärge muretsege - kindlasti leidub keegi, kes koguaeg millegi üle viriseb ja millegi kallal nokib.
Teiselt poolt leidub alati neid, kes teie nähtud vaeva tänutunde, säravate silmade ning rahuloluga tuhandekordselt tagasi teevad.
Nii see oli, on ja jääb.
Inimesed on erinevad....

Järgmine aasta tõotab iga Depeche´i fänni jaoks tulla väga põnev ja üllatusterohke, miks mitte emotsioone klubiringis jagada.

Minuni on jõudnud kuuldused mitmeid aastaid plaanitud talvepäevade toimumisest, ilmselt järgmise aasta teisel kuul. Põnev !Smile

Samuti väriseb hing põnevate tuurisündmuste eel maikuus - nagu ütles Painkiller foorumis - ega siis tuurile saa presidendita minna Wink

Ma olen alati nõus võimalusel nõu ja jõuga aitama tulevasi eestvedajaid ning meie klubisse soovin loomulikult hea meelega kuuluda ka edaspidi.

Kena jõuluaega,
Olli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 19. detsember, 2008 0:39    Teema: Vasta viitega

Kõigepealt tänud Olli, et sa oma kirjatüki ikka üles panid. Ma arvasin, et see oleks vajalik, et selgitada pisut toimunu tausta, pärast seda, kui olin lugenud lahkumisest, kirjutanud oma mõttemõlgutuse ja selle pärast Olli käest sugeda saanud. Smile
Aga järjekorras siis kõigest.

Esmalt see, et minu jaoks vedajate äkiline lahkumine jättis palju lahtisi otsi õhku rippuma. Ka sünnipäevakõnest ei lugenud ma suurt midagi välja. (Ega ma just ei ole kõige aktiivsem üritustel osaleja olnud Smile ja kui ka kellegagi klubilistest kokku juhtusin, siis ega osanud ka kõike toimuvat uurida, seega polnud olukorraga kursis. Tuleb ainult näpuga enda poole viibutada muidugi.) Niisiis arvan, et ka teistel teadmatuses olijatel on sinu kirja kasulik lugeda ja teada.

Teisalt, miks ma Ollilt sugeda sain ja mida tõesti võis minu kirjast välja lugeda, oli pessimismus klubi tuleviku suhtes. Ka Helen siin ütles, et no mis lõpp?! Ega ma nüüd seda lõppude lõppu ka päris ei mõelnud. Inimesed, sry, klubilised (kasvõi endised) ei kao meil ju kuhugi. Lihtsalt, et kui ametlikult jätkata pole võimalik, siis ei pea ju punnitama. Ning soovitasin ju ka oma mõtteavalduse lõpuosas uu(t)ele vedaja(te)le võimalikult laiemalt mõelda. Mis siis, et meil on omad kindlad üritustesarjad ja nõnda edasi... Siit edasi võib soovitada, et nö "vanad olijad" ei tohiks samuti liiga kinni olla vanas (kuigi see on ju nii armas Smile) ja võiks vabalt lasta uu(t)el vedaja(te)l asju omamoodi/uutmoodi teha. Kuidas on uutmoodi? No las nad proovivad...

Oleks see Olli klubikaaslastele mõeldud kiri mulle varem kätte sattunud, poleks ma Ollilt ilmselt sugeda saanud või oleks ehk vähem saanud Smile Aga see näitab järjekordselt seda, et suhelda tuleb. Omavahel tuleb asjad selgeks ja sirgeks rääkida. Loomulikult tegime seda ka Olliga omavahel ning lõppeks ei olnud mina pahane, et ta mind suges ja tema sai ka lõpuks aru, mida mina mõtlesin.

Nii et kui Teile - kallid klubikaaslased tundub, et midagi on jama või midagi on segane, siis suhelge. Kui arvate, et see võiks huvi pakkuda ka teistele klubilistele või muidu huvilistele, siis võimalusel tehke seda siin. Et jääks märk maha. Et teised saaks ka informitud. Et ei peaks mitu korda üht asja selgitama. Või kel endal pole siia foorumisse (pidevat) juurdepääsu, võiks lasta seda teha neil, kel on see juurdepääs olemas. See siin on meie kollektiivne mälu, you know. Ei ole meil enam Devoteed, toda viksi paberüllitist, kust vajadusel asju meelde tuletada ja ega see enda pea on ka selline nagu ta on. Las siis vähemalt siia jääb inf alles.

Stay devoted ja Ollile head sünnipäeva jätku Wink
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 370
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitatud: 8. jaanuar, 2009 16:57    Teema: Vasta viitega

Jõulud on peetud, uus aasta vastu võetud... nüüd siis oleks aeg jälle klubi tuleviku teema üles võtta.
Plaanis on korraldada üldkoosolek 24. jaanuaril.
Esialgseteks teemadeks: 1. EDMFK tegevus 2009 (kuidas edasi minna)
2. Juhatuse valimine
3. Presidendi valimine.
Kutsun üles kõiki juba täna antud teemadel kaasa rääkima. Äkki leidub mõni julge, kes tahaks koguni kohe oma kandidatuuri esitada juhatusse või koguni presidendi Surprised kohale.
Teemaderingi laiendamine/muutmine on igati teretulnud!

Kellel vähegi võimalik, palun andke oma osalemisest ette teada. Ja kui ei ole võimalik kohale tulla, siis mõtted ja ideed on ikka väga oodatud – meie toredas foorumis näiteks Wink .

Kohtumise toimumise koht ja täpsem alguse aeg on täpsustamisel ja selgub hiljemalt nädal enne üritust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 9. jaanuar, 2009 12:12    Teema: Vasta viitega

Helen ja Kats jt kes on aktiivsed olnud - tänud teile.
Hea meelega osaleks sellel koosolekul kui ma saan sellel päeval.
ja hea meelega teeks klubitöös kaasa jälle.

Paistab et nutt ja hala on möödas ja varsti tuleb kevad...
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 9. jaanuar, 2009 19:45    Teema: Vasta viitega

Tubli helen, that's the spirit!Smile
Lumi sulab! Käsi igatahes.
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Margus



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 9. jaanuar, 2009 20:51    Teema: Vasta viitega

Paneks ka mõned mõtted kirja, mis siin Jõulude ja Uue Aasta vahel tekkisid. Mõned küll korduvad aga mis siis.
Vastukajasid on muidugi nüüdseks kümnetes!!! Wink

Ja Katsi temperamendi ja reaktsiooni vastu on muidugi raske saada...
...ei mingit seedimist ega mõtisklemist, kohe tuld ja kõigist torudest korraga. Võtab kõhedaks kohe...
...ja paneb piinlikust tundma, kas mina olen midagi teinud või kas ma saan ka midagi teha. Rolling Eyes

See, et klubi tegevus kipub vaikselt soiku jääma tundub olevat aja märk.
Craigil on õigus, võrreldes eluga u. 10 aastat tagasi on kogu eluolustik väga muutunud, kõik on keerulisemaks ja kiiremaks läinud, seda taiume ju kõik.
EDMFK oli ju see mis omal ajal sidus paljusid teatud muusikatausta huvidega fänne. Klubi ja selle üritused oli koht, kus kohtusid teistega huvilistega ja vahetasid infot, kuulasid uut muusikat, uusi bände jne. Nüüdseks on paljud endised liikmed leidnud uued muusikalised huvid ja tegutsevad hoopis teisel „lainel”, leidnud uued väljundid. Täiesti loomulik, maailm on tõeliselt suureks läinud ja enam ei seo neid EDMFK-ga füüsiliselt midagi peale heade mälestuste ja sõprade või tuttavate. Info on kõik saadaval kiiremini mujalt, eeskätt inernetist. Sama huvidega inimestaga saad suhelda ka ilma kokkusaamiseta, mailitsi või netis, foorumites... Muusikat saad kuulata netist ja osta netist jne.

Mis teha kas ka klubi netti!? Kas klubi jääks eksisteerima sümboolselt-virtuaalselt sel juhul?

Et ajaga kaasas püsida, nõuavad kõik tegevused klubi aktiivsetelt tegijatelt palju rohkem ressursse ja palju kiiremat reageerimist ja tegutsemist, kui aastaid tagasi. Craig sai omal ajal sellega üksi (ka siis tublide abilistega siiski) hakkama ja tabas õigel ajal, et toimetamine kipub üle jõu käima.
Craig arvas, et kas sedasi vägisi edasi punnida on mõtet? Kui huvilisi eestvedajaid pole ja need kes seda teevad väsivad ja tunnevad klubi asjade toimetamisel lõpuks sundust ja teiste liikmete passiivsust, kas siis on sel tõesti mõtet. No mis me ikka punnime, puhkame veids...Mis?

Klubi liikmetest.
Klubisse on jäänud ju veel ainult kas, tõelised DM fännid, kes tunnevad endiselt huvi bändi käekäigu vastu ja tajuvad ühtsustunnet teiste klubiliikmetga, kes soovivad endiselt kokku saada ja ühistel üritustel käia – suhelda, koos kontserttuuril käia, või siis inimesed kellele meeldib see klubi seltskond ja omavad klubis palju sõpru ja leiavad klubiüritused enese jaoks kui ühe meeldiva ajaviitmise vormi hoolimata muusikahuvidest või ka mõlemat. Need ongi praeguseks ajaks minu arvates ainukesed reaalsed klubi liikmed ja oleks arvatavasti ka tulevikus. Teine küsimus on juba, kas nad on aktiivsed või passiivsed liikmed.

Aga kui ikkagi edasi minna trotsides kõike eelpool räägitut. Craigilt mõned mõttekillud pudenesid. Kas tõmmata tegevust oluliselt koomale? Lasta üritustel toimuda nii öelda omaalgatuse toimel, kui näiteks juhatust enam poleks. Kel huvi võtab kätte ja tegutseb, kindlasti leidub abimehi, kes kaasa lööksid ja aitaksid hea meelega (Toivo poolt tehtud väike kokkusaamine on tõestuseks). Aga, kas siis ikkagi toimuks alati midagi?
Jah, üritusi on võimalik ka ühendada kulutuste kokku hoidmiseks, aga traditsioonid on ikka omamoodi väärtus, neid ei tahaks lõhkuda. NODISCO on ju kasvanud mõnusaks peaaegu juba kogupere suviseks ürituseks. Mõnede jaoks peaaegu suve tippsündmuseks, kus alati kohal tahaks olla. Ja samas ka klubi sünnipäev, selline mõnus aastat meenutav ja kokkuvõttev vaheldus morni sügisesse. Nendest ei tahaks kuidagi loobuda.

Aga kui siiski valitud juhatus klubi tegevust koordineeriks. Kuidas juhatusele motivatisooni tegutsemisel anda? Üks on selge, et tagasiside on oluline aga kas sellest ainult piisab? Rahaline toetus juhatuse liikmetele kui motivaator? Pigem mitte. Räägitakse, et raha kaua ei motiveeri ja samas tuleb see raha kuskilt saada. Kas liikmemaksult või ürituste osavõtumaksust või mõlemast. See tähendab jällegi klubi liikme seisukohalt kulutuste tõusu. Kõigi rahakott ei ole ühtemoodi paks ja suuremad kulutused klubisse kuulumisse võib paljud klubilised-huvilised ära viia või uued eemale peletada. Üristustel saab ju niisamagi käia ei pea ju klubisse kuuluma. Järelikult tuleb leida teised motivaatorid.

Palju küsimusi... eh. Siit ehk leiab veel mõned teemad mida koosolekul üles võtta.
Igaljuhul tublid on olnud need kes klubi siiani vedada on viitsinud. Tänud!

Mina igaljuhul toetan üritust nimega „EDMFK 2009 LIVE” Exclamation

Kui klubi edasi toimiks, siis ikka presidendiga. Ka juhatusse tuleks leida uus(i) tegetsemishimulisi tegija(id).
Presidendi teema koha pealt meenub mulle Illimari küsimus sünnipäeva ametlikult osal mingi aja pärast Rando ja Olli teadet, kas Marek oleks nõus seda kampa eest vedama. Marek vastas jaatavalt, aga tal olid omad mõtted ja soovid...peaks need ära kuulama.

Seega kes on huvitatud sellisest asjast nagu „EDMFK 2009 LIVE” peaks Heleni üleskutset tõsiselt võtma.
Püüan ka ise seda teha.

UUT ALGAVAT EDMFK 2009 AASTAT.

P.S. Ja Indrekule, kevad on veel kaugel kõigepealt tuleb talv üle elada. Tahaks ju veids suusatada ka enne kui kevad tuleb. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kats



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 14. jaanuar, 2009 15:21    Teema: Vasta viitega

tore, et ka siin teemas natuke elavnemist on ja mõned kaasamõtlejad tekkinud, sest kui siim siin vahepeal hiirtest rääkis siis mul tuli kohe kolmas variant pähe, et sõtkus liiga kaua, koor läks võiks mis sulas ja hiir uppus ikkagi, veel eriti piinarikkalt ja kaua - no enam nii mustad mõtted ei ole Wink suures osas tänu Helenile kes oma viimaste postituste ja otsustava üleskutsega EDMFK päikse hetkeks pilve tagant välja tõi. loodan siiralt, et saab uue vedajate kamba kokku ja nad leiavad motivatsiooni ja näevad neid inimesi kelle jaoks, lisaks endale, seda va klubirauda rautada. ise luban olla aktiivne liige ja tugev tagala, kui vaja aitan alati!
ja lõpetuseks tulistan ikkagi veelkord kõikide mugavate muidumõtlejate pihta. teemat vaadatud üle 1400 x, kaasa rääkinud vaid 12 inimest, väikese arvutuse tulemusena saan suure osa muidumõtlejaid, kellel nagu mingi huvi ikkagi oleks, kuna teemat klikib aga no mitte sh...gi õelda tõesti pole või?

Laughing mõnnat uuekat ka muidugist!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
olli



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 948

PostitusPostitatud: 19. jaanuar, 2009 12:26    Teema: Vasta viitega

väga tore, et ajapikku on kogunenud erinevaid visioone ja arvamusi kas ja kuidas klubi peaks edasi minema või siis ei peaks.

olen suhteliselt vägisi ennast siin sõnavõtmisest/kirjutamisest tagasi hoidnud, just seepärast, et endale aru andes - ma ilmselt pigem pidurdaks arutlust oma väljakujunenud visioonide/arvamusega.

aga no süda valutab ikka:)
ja eks seepärast ka Craigi kirjatükk ajas kulmud kortsu:)

vähemalt on nüüd selge, et Heleni üleskutsel kohtume laupäeval 24.01
ning arutame kas, kes, kuidas edasi minna Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 9. veebruar, 2009 11:54    Teema: Vasta viitega

Nüüd on siis foorumirahval, kõigil uutel ja vanadel klubi sõpradel võimalus ennast jälle rõõmsalt ametlikuks EDMFK liikmeks registreerida.

Esialgne info klubi 2009 tegemiste kohta (sh. ka registreerimine) on kirjas siin: http://www.edmfk.ee/?dm=edmfk_2009
_________________
And if you stay a while | I'll penetrate your soul | I'll bleed into your dreams
You'll want to lose control | I'll weep into your eyes | I'll make your vision sing
I'll open endless skies | And ride your broken wings


Viimati muutis seda Indrek (10. veebruar, 2009 12:33). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Margus



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 9. veebruar, 2009 18:38    Teema: Vasta viitega

Tundub, et jää on liikvele läinud, kevad tulemas...
Smile
See tänane uudis rõõmustas ikka südant...

Tervitused uuele juhatusele!
Jõudu ja jaksu ja vastupidamist.

...kahju, et koosolekule ei saanud tulla Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 370
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitatud: 5. märts, 2009 13:46    Teema: Vasta viitega

Kallid praegused ja tulevased klubilised!!!

Lisaks liikmemaksu tasumisele - palun täitke ka ankeet!!!!
http://www.edmfk.ee/?dm=ankeet

Aitäh neile, kes juba liitunud ja ülejäänutele - tähtaeg läheneb... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Margus



Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 6. märts, 2009 14:46    Teema: Vasta viitega

äkki nüüd võiks teema pealkirjast Question ära võtta...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 7. märts, 2009 10:21    Teema: Vasta viitega

[x]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group