SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


DM uus plaat "PLAYING THE ANGEL"
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 18. oktoober, 2005 11:30    Teema: Vasta viitega

Et ametlikul lehel on päris huvitav intervjuu üleval plaadi tegemisest. Et kuidas uus produtsent mõjus ... et varasemad on kõik sellised elektroonilise muusika ja dm'i fännid olnud ... et see praegune tuli selles mõttes kaugemalt aga ta kuskilt kookis välja hunniku analoog süntesaatoreid ja värke
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tt101



Liitunud: 12 Juun 2005
Postitusi: 59
Asukoht: harjuma

PostitusPostitatud: 18. oktoober, 2005 14:05    Teema: Vasta viitega

Huvitavat asja näitas täna see plaadi vaheleht.Ma ei tea,kas sellel tavaplaadiümris langeb täpselt kokku selle Superluksiga.Mina olen saanud selle filmiga asja.Selle bukleti esilehte vastu valgust vaadates näitab see precious oma tõelist palet.
Nothing´s Impossible.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 18. oktoober, 2005 18:35    Teema: DM MTV-s Vasta viitega

MTV

Depeche Mode:
Samstag, 15.10. 17:00 Uhr
Sonntag, 16.10. 19:00 Uhr
Donnerstag, 20.10. 23:00 Uhr
Freitag, 21.10. 23:00 Uhr

Täpsemalt loe: http://www.mtv.de/masters/index.php

Neben aktuellen Interviews wird die Erfolgsgeschichte der Band und passend dazu ihre Musik der vergangenen 25 Jahre präsentiert.
MTV berichtet unter anderem exklusiv über das Phänomen DM-Fan-Party und Martin Gores erstem Besuch in Deutschland - einem Schüleraustausch 1976.
Abschließend gibt es natürlich brandneue Informationen zum neuen Album und einen Ausblick auf die kommende Tour.
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZooM



Liitunud: 18 Märts 2004
Postitusi: 158
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 18. oktoober, 2005 20:09    Teema: Vasta viitega

marek kirjutas:


Ühesõnaga: ülirahul. ja mul on hea meel, et kõiksugu eelkuulamistega kannatasin!



Ma kannatan veel naca, nädlalalõpul peaks aega leiduma Very Happy

ZM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 18. oktoober, 2005 20:34    Teema: Vasta viitega

Plaat on käes ja meel on hea! Eriti magus on veel dvd peal see clean uus versioon mida leierdasin terve päeva ja isu pole veel täis saanud. Kokkuvõteks:suppermegalahestuff. deluxe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 23 Veeb 2004
Postitusi: 624
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: 19. oktoober, 2005 11:18    Teema: Vasta viitega

Olen ka nüüd mingi 4-5 korda plaadi läbi kuulanud.
Nagu arvasin ja nagu ka varasemate plaatidega olnud on, 1. korra kuulamisega ei saa suurt midagi veel aru - liiga keeruline on see DM. Olen ammu arvanud, et sellest ka üks tema edu peamisi põhjuseid.

Tõepoolest, ega PLA suurt ühegi teise plaadiga ei sarnane. Samas on selles see depeche'ilikkus omal moel täiesti tuntavalt olemas ja isegi rohkem kui kahel viimasel stuudioplaadil.
Aga räigelt tume õhkkond on küll plaadil!
Kõige tumedam plaat siiani. Scary! Mad
Lemmik on praegu Lilian. Ilus ja võimas armastuslugu, vokaalide mäng.. Ja see tempo muidugi! Nagu ka varasemate plaatide puhul vahetuvad lemmiklood veel kindlasti.. aga kes teab. Et midagi tõsisemat plaadi kohta ütlelda peab ikka mõni aeg mööda minema.
Ja üldse tahaks lugeda kriitikute arvamusi, kes on kindlasti objektiivsemad kui fännid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 20. oktoober, 2005 11:53    Teema: Vasta viitega

Nüüdseks on seda plaati piisavalt kuulatud, et öelda kah paar sõna.

Nagu Marek mainis, on tavaliselt hea märk see, kui esimese hooga plaat suurt vaimustust, ei tekita. See reegel peab ka minu puhul üldjuhul täiesti paika. Siiski võiks erandina, rääkides DM-ist, välja tuua Exciteri, mis lõppkokkuvõttes jättisgi sellise veidi leige meeleolu. Minu lemmikuks mainitud plaadilt jäi "Shine", aga see selleks.

Naasedes tagasi PTA juurde, siis minu jaoks oli kohe esimene väga meeldiv üllatus "Nothing´s Impossible". Mõnusa tunde tekitas ka "John the Relevator". Miski pärast tekitas see lugu minus mingi paralleeli "Personal Jesusega"
Mis mulle veel hoolika kuulamise juures kõrva jäi on üks väike nüans esimese loo "A Pain That I'm Used To"juures. Kui väga hoolikalt kuulata võib sealt taustalt välja lugeda "Policy of Truth" sellise tiksuva sämpli või siis sellele väääga sarnase sämpli. Smile

Hea on see, et plaadil on ilmaselgelt olemas ikkagi ka üks korralik raadio hitt - "Precious". Lugu on ju tegelikult igati mõnus ja väga mängitud ja samas just see lugu, mis toob ka masside suule nime - Depeche Mode.

Tuleb ka nõustuda selles osas, et ega eriti ei oska küll PTA-d seostada ühegi varamase ülllitisega. Tegemist on täiesti oma ette nähtusega.
Minu hirm, et see plaat saab kõlama tõenäoliselt eriti magusa ja lausa d¾ässilikult, oli õnneks mööda panek. Smile Minu põhejendamatu hirmu ajenditeks olid Exciter ja Dave-i bluusi-d¾ässi lembus.

Võib siiski öelda, et tasus kindlalt oodata. Plaat on täis elektroonikat ja uut avastamist. Jääb vaid veel üle oodata edasisi uusi ja põnevaid remikse.
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Hevka



Liitunud: 15 Nov 2004
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 21. oktoober, 2005 10:51    Teema: Vasta viitega

Sai ka lõpuks mõned päevad tagasi plaat ostetud. Lubasin endale, et ei tõmba varem ühtegi laulu ja panin oma kannatuse ikka täiega proovile....ja vastu pidasin ( ja nüüd nii uhke enda üle Very Happy )

Esimene kord sai tööjuures poolekõrvaga kuulatud ja peab mainima, et plaat jättis mind suhteliselt külmaks ja tundus kuidagi sünge. Praeguse seisuga aga mida rohkem ma plaati kuulan, seda rohkem see mulle meeldib. Kõige enam sümpatiseerib lugu Nothing´s Impossible, John The Revelator ja Pain That I´m Used To. Ka lugu, mis mulle algul kõige vähem meeldis - Macrovision on nüüd üheks suuremaks lemmikuks saanud. Miskipärast on mul tihtipeale nii, et lood mis algul kuidagi ei istu, hakkavad pärast kõige enam meeldima (nt. sama on olnud ka lugudega Comatose, Useless ja Walking In My Shoes). See instrumentaal palake on minu meelest veidi mõttetu seal plaadil aga kuna tegemist on DMiga siis anname andeks Smile

Oh, kuidas tahaks seda kontserti juba Razz
_________________
Igavest elu lõppevas öös Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 23. oktoober, 2005 0:30    Teema: stoppkaader Vasta viitega

no küll teeb ikka kadedaks, kõik muudkui õmberringi juba kuulavad. Poes nägin juba ja, aga no.. no ei saa niikaugele, et lõpuks ise ja oma plaadi ja rahulikult kuulata.. aga see aeg tuleb. tuleb ma ütlen.. ja siis.. oioioi..

rahu. ainult rahu. ütles üks seljapealse propelleriga mees, ise väidetavalt oma parimates aastates. ja märatses edasi

cr
mees, oma parimates aastates. ka.
(tiiviku asemel inglitiivad kasvamas.
sest varsti is playing the angel.)
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Von Rims



Liitunud: 7 Juul 2005
Postitusi: 50
Asukoht: Väljaspool Eestit

PostitusPostitatud: 24. oktoober, 2005 10:56    Teema: Kah väike kommentaar Vasta viitega

Kui aastal 2001 ilmus Exciter’i nimeline üllitis, olin ma kuuldust pikka aega ¹okeeritud. Kindlasti pole paljud minuga nõus, kuid arvan, et Exciter’i näol on tegemist DMi kehvima albumiga. See on kuidagi teistmoodi. Ma ei tea, kas süüdistada selles toonast produtsenti Mark Bell’i, kes muide on seisnud Björk’i albumite taga või läksid poisid ise hoogu uue ja värske otsimisiga, aga minu jaoks on Exciter jäänud siiani võõraks.
Üsna loogiline oli ka minu hirm kohe-kohe kuulda Exsaiter2, kui ilmus uudis, et DM istub stuudios ja paneb kokku uut plaadimaterjali. Õnneks läks kõik vastupidi. PTA on hoopis teisest puust. Midagi nii mõnusat ei osanud isegi unes näha. Ei hakka vaidlema, kui keegi võibolla ütleb, et on olemas mingi sarnasus Exsiteriga, albumiga mida ma just matredasin, kuid minu arust on see ainult esmapilgul. Ju on asi nüanssides. PTAs on midagi nostalgilist, mis mulle tuttav 90ndate DMist (Violator, Ultra), aga hoopis uues valguses. Lemmiklugudeks on “John The Relevator”, “Lilian”, “A Pain That I’m Used To”, “Precious”. Samas on ka meepotti sattunud paar tilka tõrva. “Macrovision” ja “Damaged People” oleksid võinud jääda siiski mõnele Martini sooloalbumile.
_________________
Everything counts in large amounts!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 24. oktoober, 2005 13:10    Teema: Vasta viitega

“Macrovision” ja “Damaged People” sobivad ülihästi PTA- le. DP on ühtlasi viimaste plaadikuulamiste põhjal üheks uueks lemmikuks osutunud. VÄGA-VÄGA HEA; meloodia selline sünge ja tume, mulle meeldib.

Eile õhtul sain mahti plaadi ka terviklikult läbi kuulata. Olen väga rahul, hakkab järjest rohkem meeldima!!!!!!!
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 25. oktoober, 2005 16:40    Teema: Vasta viitega

tt101 kirjutas:
Huvitavat asja näitas täna see plaadi vaheleht.Ma ei tea,kas sellel tavaplaadiümris langeb täpselt kokku selle Superluksiga.Mina olen saanud selle filmiga asja.Selle bukleti esilehte vastu valgust vaadates näitab see precious oma tõelist palet.
Nothing´s Impossible.


Superlux on ümarate nurkadega pakendis+ DVD, eks? Mina ei tabanud küll preciouse tõelist palet Confused
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tt101



Liitunud: 12 Juun 2005
Postitusi: 59
Asukoht: harjuma

PostitusPostitatud: 25. oktoober, 2005 19:00    Teema: Vasta viitega

EINO MUIDUGI


Aga proovi siis veel esilehte vastu valgust vaadata.Precioust(sulgedes) näed?Mis läbi selle läbi paberi paistab?Vastus-kullakene.
Sulelise peale tekib nägu.Kullakese oma.

VAATA,AGA VAATA.

PS.Eile sai Sõrmuste isandat vaadates seda sõna Precious kuuldud ja seda ilusat Gollumit oodata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KYLX



Liitunud: 4 Märts 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: 25. oktoober, 2005 23:12    Teema: Vasta viitega

Hea plaat jälle valmis sepistet!
Parim lugu PTA-is minu arvates Nothing´s Impossible- MEGAHEA!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Dunkelheit



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Planet Earth

PostitusPostitatud: 26. oktoober, 2005 11:46    Teema: Vasta viitega

tt101 kirjutas:
EINO MUIDUGI


Aga proovi siis veel esilehte vastu valgust vaadata.Precioust(sulgedes) näed?Mis läbi selle läbi paberi paistab?Vastus-kullakene.
Sulelise peale tekib nägu.Kullakese oma.

VAATA,AGA VAATA.

PS.Eile sai Sõrmuste isandat vaadates seda sõna Precious kuuldud ja seda ilusat Gollumit oodata.


Me kannatab tööl viieni ära ja vaatab siis... Cool
_________________
You should see how it feels, with your feet on the ground....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 26. oktoober, 2005 16:44    Teema: Vasta viitega

Täna (26.10.05) 18.30 ajal kruttige ennast R2 lainele kus peaks Playing The Angelist natuke juttu tulema!
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
painkiller



Liitunud: 26 Märts 2004
Postitusi: 543
Asukoht: tallinn/tartu

PostitusPostitatud: 26. oktoober, 2005 17:08    Teema: Vasta viitega

raporteerige siis siia ka mis räägiti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 26. oktoober, 2005 19:47    Teema: Vasta viitega

marek kirjutas:
Täna (26.10.05) 18.30 ajal kruttige ennast R2 lainele kus peaks Playing The Angelist natuke juttu tulema!


Deem, nati hilja tabasin foorumit.. Aga jah, millest siis juttu oli?
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marek
Site Admin


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 724
Asukoht: FLASH

PostitusPostitatud: 26. oktoober, 2005 22:30    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:

Deem, nati hilja tabasin foorumit.. Aga jah, millest siis juttu oli?


Neile kes hilja tabasid või lihtsalt ei tabanud, on välja pakkuda üli*** kvaliteediga salvestis. Kuna kiiruga oli kasutada vaid üks demo programm, siis kvaliteet tuli ukumatult **** ja kahe esimese jutuploki aluse magasin samuti maha (mõned sõnad läksid kaduma) Smile Salvestusaeg oli piiratud, seega lood lõikasin ka välja. Aga sellest mida räägiti, peaks aru saama küll keda huvitab.

Kuula kordussaadet!
_________________

Depeche Mode kontrollermix vol2 by fade:over
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Tinn



Liitunud: 19 Veeb 2004
Postitusi: 116
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 26. oktoober, 2005 23:09    Teema: Vasta viitega

marek kirjutas:
Kuula kordussaadet!


Aitäääääääääh, Marek.
Väga hästi sai aru Smile
_________________
- happiness is an option -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erki



Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: 26. oktoober, 2005 23:24    Teema: Vasta viitega

plaat meeldib ikka väga. lemmiklugu on John the Revelator. Mõlemad Martini lauldud lood on ka täitsa head.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dpr



Liitunud: 27 Juul 2004
Postitusi: 767
Asukoht: Stockholm

PostitusPostitatud: 27. oktoober, 2005 17:50    Teema: Vasta viitega

PTA on Eesti Ekspressi nädala album!
Arvustuse esimene lause on hea:
''Uus Depeche on Eesti vabariigis loomulikult nädala album...''

Plaat on ikka väga hea! Isiklik lemmik praegu Nothing Impossible.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
henn



Liitunud: 27 Okt 2005
Postitusi: 197

PostitusPostitatud: 27. oktoober, 2005 20:30    Teema: DM PTA Vasta viitega

Olen PTA-d kuulanud ilmumiskuupäevast alates. Viimastel päevadel süvenenumalt kui varem. Panen tähele, et hakkab järjest rohkem meeldima. Kummaline, et eriti meeldivad praegu lood, mis esmakuulamisel kõrvu ei jäänud. Lemmikuteks on kujunenud Lilian ja Damaged People. Kindlasti DMi TOP 3 hulka kuuluv album läbi aegade, minu jaoks, Violatori ja SOFADi kõrval.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 28. oktoober, 2005 14:44    Teema: Vasta viitega

Ärge siis unustage plaati hinnata, kel pilt selge:

http://www.edmfk.ee/forum/viewtopic.php?t=219
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 29. oktoober, 2005 1:00    Teema: Vasta viitega

Fulber kirjutas:
Ärge siis unustage plaati hinnata, kel pilt selge:

http://www.edmfk.ee/forum/viewtopic.php?t=219


No ei ole selge. No lihtsalt EI OLE selge. Deem, esimese kuulamise järel olin valmis plaadi vasta seina viskama, kui poleks olnud mõningaid lugusid. Ma kujutan ette, et se on umbes nii, et mingi koolieelik võtab Kääbik'u raamatu ja üritab seda lugeda moel, et suudab seda teistelegi jutustada. No way. St, et ei ole veel point'ile pihta saanud. Ja seda on tegelikult nelja kuulamise kohta palju tahta ka. So far. Ja et ei jätaks väga õõnestaja muljet, siis lohutan, et on ikka juba omad lemmikud ka tekkinud. Ja REPEAT on tublisti abimeheks olnud.

PS Vaevalt, et see nüüd taotluslik oli, aga plaadi algus meenutab ikka tüütul kombel 93 aasta plaati ja üliagressiivselt. Isiklikult eelistaksin plaati, mis algaks oma 10 sek-i hiljem.

PPS Ütleks veel midagi, aga ... ma parem kuulan veel...
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group