SATELLITE



 KKK  |  Otsi  |  Liikmete nimekiri  |  Kasutajagrupid  |  Registreeri 
Profiil  |  Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse  |  Logi sisse


Kultuur ja Teater

 
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 7. märts, 2009 18:28    Teema: Kultuur ja Teater Vasta viitega

Mäletan, et kunagi meil kodus käis selline ajakiri nagu Kultuur ja Elu. Sai seda huvi pärast sirvitud ja tundus lõpp tähtsat juttu täis olevat. Aga et ma selline noor nolk olin, siis paljust muidugi pihta ei saanud. Kippus selline üle pea jutt kõik seal käivat. Aga mingi hõng oli asjal man, mis sinna korduvalt piiluma pani. Vbl, et ehk seekord saan aru, milles point.

Aga ajad muutusid, ise kindlasti muutusin ja nüüd on asjad sealmail, et julgen ühele loomingulisele üllitisele kaasautorina panna sellise pealkirja nagu Kultuur ja Teater.

Samasugune, eluhõnguline (selle õige), teatraalselt inimlähedane või inimlähedaselt teatraalne keskkond, kus kultuur ja teater (ning mitte ainult) kokku saavad, ühinevad ja uut väljundit tekitama hakkavad. Leia see ainult üles!

Abiks annan sulle, hea lugeja, sellise veebilingi: http://teatritasku.nadaline.ee/
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fulber



Liitunud: 18 Veeb 2004
Postitusi: 1225
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: 9. märts, 2009 10:31    Teema: Vasta viitega

Njaa, oma tiba tilluke osa on selles üllitises ka minul. Avalehe bänneri punane kardin nimelt. Very Happy

Väike promo, aga siia foorumisse siiski tiba OT. Samas miks ka mitte. Smile
_________________
www.solman.yx.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 16. märts, 2009 16:47    Teema: Vasta viitega

OT jah pisut, sest kultuur ei ole ainult meelelahutus. Ja sellest ka promo.

Mind huvitaks nüüd hoopis, et kas siin on taolist publikut üldse, keda kultuur, kui selline huvitab? Ja mis teie kultuurist, kui sellisest, arvate?

Tänks kardina eest, SS, enivei.
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 18. märts, 2009 23:59    Teema: Vasta viitega

Kultuur, kui selline on väga lai mõiste ja isiklikult ennast huvitab küll. Kultuuri kui ennast, oleks jällegi raske defineerida. Ja tsiteerides Arne Üksküla´t on meil väga palju ka kultuuritust.

Mis saab olla mul mõne hea raamatu vastu, käija muuseumis ja teatris vahest, või miks ka mitte minna sellest industriaalsest ja närvilisest keskonnast lihtsalt kaunitesse looduspaikadesse uurima ja nautima Wink
Loomulikult ei saa ka puutumata jääda popkultuurist Smile


Viimati muutis seda Davets (23. märts, 2009 22:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 22. märts, 2009 23:07    Teema: Vasta viitega

Tahtmata miskitkimoodi politiseerida aga seejuures siiski kulturiseerida (mhm, mis imelik sõna tuli) antud teemat, pean siiski vajalikuks lisada lingi ühele artiklile. Ehk tekitab teiski mõtteid.

LINK

Ja pealegi tekkis hirmus tahtmine copy-paste'da siia jutuajamine minu ja Davetsi vahel ühel õhtul paar päeva tagasi. Oled nõus, Davets?
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Davets



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 592
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: 23. märts, 2009 17:56    Teema: Vasta viitega

Väga meeldiv jutuajamine oli tõesti ja nii mõnigi huvitav teema ja mõte sai arutatud. Graig´i poolne jutt oli lihtsalt imetlusväärne ja huvitav! Kas ta just copy-paste, aga huvitavaid mõtteid, võib alati arendada edasi siin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 26. märts, 2009 1:30    Teema: Vasta viitega

Ma siis pasteerin siia mõned klipid:

* sest kui sa võtad, et muusika on osa kultuurist ja sa tarbid aktiivselt ainult seda üht osa (muusikat nt), siis... kas sa oled sp kultuurne inimene?

* kusmaalt siis kino (teater, muusika ... ) on kultuur ja kustmaalt enam mitte?

* samas on ka klubile oma kultuuri vaja, sest kui kultuuri ei ole, ei ole/teki klubil ka prestii¾i, ei ole ka klubil tulevikku, ma väidan?

* ma klubi luues ei osanud küll selliste asjade peale absull mõelda, aga kuidagi on nii juhtunud, et see prestii¾ on olnud, ka ruum, sisu..

* uus põlvkond. neil on juba omad huvid. sealt võib kedagi leida, kes tõesti huvituks taolisest musast aga muu poolest.. miks ta peaks mingist edmfk-st huvituma.. tema on juba nö "teisest kultuurist" pärit.

* olid ajad, kus me olime "asja" eest väljas. nüüd on maailm lahti läinud, igasugu võimalusi on ja ei tule mõttessegi mõelda, et depeche on sama kättesaamatu nagu ta oli 90ndatel või 80ndatel. neid aegu ei tule enam tagasi. me peame end ümber häälestama tänase peale. klubi ka..

teie ettepanekud ja arvamused, mu daamid ja härrad?
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
trc



Liitunud: 31 Mai 2005
Postitusi: 187
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 26. märts, 2009 15:37    Teema: Vasta viitega

Craig kirjutas:
teie ettepanekud ja arvamused, mu daamid ja härrad?


Te olete nii sügavat vestlust arendanud, et ma kahtlustan liigset veinitarbimist. Very Happy

Mida siin kommenteerima peaks? Et mis on kultuur ja mis mitte ja kas klubi on kultuur? Et kas kino ei ole kultuur ja teater on?

Kultuur defineerub kui "harima" ("kultiveerima"), "haritud olema" Seega ei ole olemas asja mis ei ole kultuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Craig



Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 1684

PostitusPostitatud: 27. märts, 2009 12:24    Teema: Vasta viitega

trc kirjutas:
Craig kirjutas:
teie ettepanekud ja arvamused, mu daamid ja härrad?


Te olete nii sügavat vestlust arendanud, et ma kahtlustan liigset veinitarbimist. Very Happy

Mida siin kommenteerima peaks? Et mis on kultuur ja mis mitte ja kas klubi on kultuur? Et kas kino ei ole kultuur ja teater on?

Kultuur defineerub kui "harima" ("kultiveerima"), "haritud olema" Seega ei ole olemas asja mis ei ole kultuur.


Nii, definitsioon ka olemas. Väga hea. Nüüd saab kenasti jätkata..
_________________
After all there's no after all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    SATELLITE -> Üldine diskussioon Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.11 © 2001, 2002 phpBB Group