EDMFK Roadtrip 2009  

Tühistatud 25.05 Riia DM kontserti piletiraha tagasisaamine EDMFK kauduSee teade on kõigile EDMFK kaudu endale 25.05 ärajäänud DM Riia kontsertile fan zone pileti ostnutele.
Kuna klubi ostis piletid BDG Läti tütarfirmalt arvega, siis toimub ka nende piletite tagasiostmine nii, et klubi peab esitama piletid BDG-le ja BDG Läti tütarfirma saab seejärel klubile tasuda raha esitatud piletite eest.

Seega palume kõigil, kes soovivad tagasi saada EDMFK-le selle kontserti eest tasutud raha, tagastada klubile HILJEMALT 24. JUUNIKS pilet koos oma täisnime, pangakonto numbri ja panga nimega.

Kui asute Tallinnas, siis palume ühendust võtta Rando Petersoniga (mob.: 50 86 353) ja kokku leppida kuidas te saate talle piletid üle anda.

Samuti võite piletid saata ka postiga, aadressi saab küsida Randolt või saatke e-mail edmfk at edmfk punkt ee

Võite tagastada ka mitu piletit korraga, sh. oma sõprade ja tuttavate omad, aga kindlasti palume juurde märkida kõigi täisnimed, pangakonto numbrid ja panga nimed.
Oleks tore, kui saaksite selle info edastada ka teistele, kes on teie teada ostnud EDMFK kaudu 25.05 Riia kontserti fan zone pileti.

Eesti Piletilevist ostetud piletitega klubi ei tegele, neid saate müüa tagasi vastavalt Piletilevi juhistele. Vt. http://www.piletilevi.ee/est/muudatused/?newsID=17189

Klubi käes on 30 piletit 27.05 ärajäänud DM Vilniuse kontsertile. Need saame korraga tagasi müüa Leedu Piletilevisse.

Loodame seda teha ühe klubiliikme abiga juuli keskel, ja kui oleme raha ka nende piletite eest kätte saanud, siis saame teha ülekanded neile kes Vilniuse kontserti pileteid klubi kaudu ostsid.

TEADENagu teada, jäävad Depeche Mode Riia ja Vilniuse kontserdid (vastavalt 25. ja 27. mai) ära Davidi jätkuvate terviseprobleemide tõttu. Seoses sellega jääb ära ka planeeritud roadtripp :( Lähiajal lubab bänd infot kontserdite võimalike asenduskuupäevade või muude variantide kohta. Pärast seda on võimalik teha ka uued plaanid roadtripi toimumise suhtes. Kõikidel piletiomanikel soovitatakse oma pilet alles hoida. Roadtripilie registreerunud on saanud ka vastava teate oma e-posti aadressile. Kellel on lisaküsimusi, palun esitada need edmfk at edmfk punkt ee või EDMFK foorumis


EDMFK ROADTRIP 2009 PROGRAMMEDMFK korraldab roadtripi Depeche Mode kontserditele Riias ja Vilniuses 25.-28. maini. Allpool täpsem programm ja reisiinfo.

E, 25.05 Tallinn-Riia sõit hommikul kl 10 teater Estonia eest, õhtul DM kontsert & afterparty, ööbimine hotellis Dodo kahestes tubades
T, 26.05 vaba päev Riias, "juhuslik" kohtumine DM-ga Riia tänavatel jne, ööbimine hotellis Dodo
K, 27.05 Riia-Vilnius sõit kl 11, õhtul DM kontsert & afterparty, ööbimine hotellis Ecotel kahestes tubades
N, 28.05 Vilnius -Tallinn sõit
RIIA/VILNIUS PAKETI HIND: 1850 EEK

Klubi kaudu on Riia kontserti pileti ostnud 60 inimest ja sellest 60-st on omakorda lisaks ka Vilniuse kontsertile pileti ostnud 30 inimest. Meil on reserveeritud 46-kohaline buss. Roadtripi eest on juba tasunud mitmed klubiliikmed, vabu kohti veel on, kuid soovitame osaleda soovijatel kiiresti omale koht reserveerida.

Kuna arvestame, et 30 inimest teeb reisi kaasa Vilniuseni ja tagasi, siis on bussis 16 kohta neile kes sõidavad meiega Riiani.
Riiani sõitjatel tuleb siis tagasi Tallinnasse sõiduks bussipilet endal osta (nt. Eurolines).
Kuna reserveerisime Riia hotellis Dodo 50 kohta, siis saavad kõik Riiani sõitjad ööbida meiega samas hotellis ja programm neile on selline:

E, 25.05 Tallinn-Riia sõit hommikul kl 10 teater Estonia eest, õhtul DM kontsert & afterparty, ööbimine hotellis Dodo kahestes tubades
T, 26.05 vaba päev Riias, "juhuslik" kohtumine DM-ga Riia tänavatel jne, tagasi Eestisse omal käel
RIIA PAKETI HIND: 610 EEK

Lisaks klubi kaudu kontserdipileti ostnutele saavad Roadtripist loomulikult osa võtta ka need, kes endale ise kontsertipileti on hankinud või veel kavatsevad seda teha.

Kuna hotellid tahavad klubilt ettemaksu, siis registreerimise ja maksmise tähtaeg on 5 mai.

LÕPLIKULT REGISTREERUNUKS LOETAKSE INIMESED KELLE REISI EEST ON KLUBILE TASUTUD!

Koha tellimiseks (Riia/Vilnius pakett või Riia pakett) palun kirjuta e-mail aadressile edmfk at edmfk punkt ee
subjektiks: "EDMFK ROADTRIP 2009", ning kanna raha (1850 EEK või 610 EEK) järgnevale arvele:
Saaja: MTÜ Eesti Depeche Mode Fännklubi / Konto: 221039916203
Selgituseks märkida: "EDMFK ROADTRIP 2009" ja NIMI kelle eest tasutakse.

Jooksev info, kommenteerimine, küsimused, vastused EDMFK foorumis

DeMaatiliste tervitustega,
EDMFK
http://www.edmfk.ee

 

PILTE EELMISTEST ROADTRIPPIDESTTouring The Angel 2006
» Rando galerii
» Jaak galerii
» Helen galerii
» Ivan galerii
» Marek galerii
» Indrek galerii / tallinn / riia / vilnius / vilnius afterparty

Exciter Tour 2001
» Indrek pildid


HOTELLID JA TRANSPORT» Hotell Dodo
» Hotell Ecotel
» Eurolines bussid