EDMFK

EDMFK üritused


More Than a Party
16. jaanuar 1999
Kehtna, Kehtna Ait
Kui alguses sai pakutud, et läheme maakolkasse kultuuri viima, siis kohapeal oli tegemist, et palutud lugusid sobivatelt plaatidelt üles leida. Ja soovilugusid ei olnud sugugi mitte vähe. Seega oli kohaletulnud rahvas vägagi asjaga kursis ja võttis aga igast vähegi asjalikumast loost osa.

Rahvast ennast oli kohale tulnud üllatavalt palju, piletimüügi andmetel 120 inimest + need, kes klubikaardiga tasuta sisse said. Ja rahvas oli kohal olnud juba varakult, enne uste avamist, mis sealsetel üritustel väga haruldane on. Ise ma algust ei näinudki, kuna pidin pisut asjatoimetusi ajama. Samal põhjusel jäid ka esimesed Devotee'd üritusele toomata.

Plaadikeerutajate hulgas oli Siim, Aivar (Meos) ja muidugi ise ka. Pidu ise sujus suurepäraselt, kui väiksed pisiapsud välja arvata, näituseks voolukatkestus puntratantsu - Everything Counts'i ajal. Seda lugu ei jõudnud kahjuks paljud ära oodatud. Kuidagi tundub, et meie üritustel on rõhupanek nagu peo viimasesse ossa kandunud. Miks küll? Kas sellepärast, et rahvas väsimatu ja vahetult enne lõppu siis antakse endast viimane või oodatakse kuni muidukülalised lahkuvad, et siis segamatult täie rinnaga muusikat nautida.. Kahjuks said paljud aru, et pidu pidi lõppema kell 3 öösel aga oleks võinud vabalt edasi pidutseda. Umbes tunni jagu see nii ka juhtus kuid kui rahvast hakkas juba nadilt väheks jääma siis kästi meil pillid kotti panna. Järgmisel korral igatahes hommikuni.

Ürituse käigus pidasid vaikselt, märkamatult, oma sünnipäevapidu kaks kohalikku klubilist (suures osas see neile kingituseks oligi). (Samas oli ka teine tähtpäev - aastani 2000 jäi 350 päeva ;) Osade kohalkäinute sõnul jäid nad üritusega igati rahule ja tänasid kutsumast. Ühe sõnaga - igati õnnestunud party ja oleks lausa patt seda kordamata jätta. Kunagi tuleme Kehtnasse niikuinii veel!

Craig
1997 - 2021 © Eesti Depeche Mode fännklubi