EDMFK

EDMFK üritused


More Than a Party 3
05. veebruar 2000
Kehtna, kehtna Ait
Juba teist aastat on Kehtna Ait saanud meeldivaks talviseks kokkusaamiskohaks DM'i fännidele. Seekord siis juba kolmandat korda e. More Than A Party 3.

Kehtna on sümpaatne koht! Sellest annab tunnistust ka kohaletulnud rahvahulk ja hea peomeeleolu. Viimase loomisel on oma osa muidugi plaadikeerutatel, kelleks seekord Siim (põhitöö tegija), Rando ja Aivar. Igal juhul tantsupõrand oli täis algusest lõpuni. Ruumi sisekujunduseks oli seintele paigutatud DM'i sümboolikat. Visuaalset efekti lisas videoprojektor ja ka suur DM'i plagu Tartu kontserdi päevilt. Ette võiks heita ehk ruumi liigset hämarust, aga noh .... eks aidas peabki pime olema! ;)

Kella 2 ajal toimus traditsiooniline puntratants Everything Counts'i saatel. Peab ütlema, et mida aeg edasi, seda rohkem on märgata selles "kõik-kaelakuti-koos-jalgadega-vehkimas-ja-kaasa-laulmas" tantsuetenduses ühtlast ja harmoonilist liikumist. Natuke veel ja varsti võib oma eeskava välja panna :)

Kui aidas sees kulges kõik rahulikult, siis väljas ei saanud "kohalikud" oma võimu näitamata jätta, mille tagajärjel keegi haiget sai ja üks autoaken ära lõhuti. Aga see selleks ...

Pidu lõppes kell 3.00 - väga positiivne nähtus muide. Välistab "äravajumise" ja makes you want something more - may be something more than a party! Kui mitte enne siis 12. mail Pärnus (klubis Loungin') Dave'i sünnipäeva tähistamas. Aga kõne all on ka aprillikuine peoõhtu Kohtla-Järvel.

NB! Täpselt 10 aastat tagasi ilmus singlina "Enjoy The Silence".

Marek


Pildid ürituselt

1997 - 2021 © Eesti Depeche Mode fännklubi