EDMFK

Nodisco | 13


NODISCO 13
08-10. august 2003
Peipsi ääres
Nodisco selleks korraks jälle läbi, sündmust jäävad meenutama mõned fotod ja miks mitte ka osavõtjate (samuti mitteosavõtjate) kommentaarid, mida saab lisada allpool leiduva vormi kaudu! Hea oleks kui hindate viiiepallisüsteemis eraldi laagripaika, majutust, toitlustust ja korraldust!Pildid: © MarekPildid: © KerstiPildid: © MartinKommentaarid


12-08-2003, arvamust avaldas: mate

koht oli väga ea, korraldus korras, söögivärki ei oska ästi kommenteerida. aint et jõle kähku said suvepäevad läbi ( iga aasta sama jama muide )!


12-08-2003, arvamust avaldas: rene

matel 100 % õigus


13-08-2003, arvamust avaldas: ...

Söök oli ka väga hea!


13-08-2003, arvamust avaldas: Siim

Laagripaik: 5; Toitlustus: 4; Korraldus: 5 Kõik oli 100% tore. Rahvas oli lõbus (kusjuures meeldiv fakt oli ka see, et päris lootusetult ööbikutes ei olnudki keegi, oldi lihtsalt meeldivalt napsused). Koht oli igati mõnus. Kui üldse mingeid etteheiteid teha, siis natuke häiris ehk see laupäeva hommik, kui too helimees oma \"cd setti\" tegi ja läks sellega rohkem kui liiale (vale muusika ja niiiiiii kuradima valjusti). Seda enam, et viimne, kui üks piduline magas. Üldpilt aga oli igati tore ja suurimad tänud ja tervitused Jaanusele & tervele korraldustiimile.


13-08-2003, arvamust avaldas: Craig

Teie kommentaarid ja kriitika, nagu sai maha öeldud ka kohapeal jagatud kavas, on vägagi teretulnud. Sest! Sellest sõltub kuidas ja kas üldse järgmine aasta suvelaagrit teha. Hea, kui keegi kirjutaks siia omalt poolt ka väikese jutukese; miks mitte ka paar - erinevatelt autoritelt. Seda mõnusam lugeda. Nagu ma seal kogesin, on arvamusi elust-olust seinast seina. Omalt poolt ei tahakski midagi kirjutada. Minu, kui korraldajapoolne, jutt tuleks liiga räige. Aga igatahes tänan kõiki, kes kohale tulid ja olid!!!! Olge mõnusad!


13-08-2003, arvamust avaldas: marko

hmm ... mis seal räiget oli ?


14-08-2003, arvamust avaldas: maris

:( kurb, et ise ei saanud kohal olla........


14-08-2003, arvamust avaldas: piduline

ei tea koik oli tore,rahvas tore,ilm tore ma olin need 2 päeva niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii õnnelik aeg justkui, seisis olin nagu kuskil muus maailmas ja siis esmaspäeval hakkas jälle sügis ja ma olen nüüd niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kurb et millal ometi tuleb järgmine suvi.ei oska midagi peale hakata,nutta tahaks!?....


14-08-2003, arvamust avaldas: Katrin

kommenteerides Craigi üht mõtteavaldust, kus ta avaldab kahtlust suvepäevade edasises vajaduses (kui kriitika peaks väga hull olema), pean ütlema, et selle pärast ei maksa küll pilli nurka visata!! Olles nendel päevadel ja nähes neid inimesi ja nende olekut, ei paneks mind ka negatiivne kriitika kahtlema, et jätkama ei peaks. Igaljuhul jõudu selleks ainult TEILE Craig jt tiimi liikmed!! Seda fiilingut ja muud sinna poole tunnet ei koge vist küll mujalt kui ainult ühe asja peale kokku tulnud inimeste hulgas. Muidu oli kõik rahuldav - enda tähelepanekud: kuna jõudsin alles laupa, siis DM-i muusikat lasti minu meelest väga vähe. Panin tähele, et rahvast küttis üles siiski DM-i asjad, aga mitte muu:) See muu on hea küll vahelduseks, aga seda ei tohi palju olla. Isiklikult tundsin, et pidin pühapa aladoseeritult kodu poole minema:( Korralduse poole päält veel niipalju, et võiks proovida midagi sellist, kus inimesed saaksid korraks tutvumise eesmärgil kokku - grupeeruda on hea, kuid seltsis on veelgi segasem! Seda enam, et ühist jutuainet peaks jätkuma. Muide, praegu liigub turul palju häid ürituse korraldajaid, kes teevad kõike mis vaja - fun`i, ekstreemi jm. Mul endalgi paar tuttavat. Kui juba raha kogute, siis miks mitte sel eesmärgil, et keegi rahvast veelgi rohkem tegevust jm üles kütaks. Ansambel oli minule liiast, alla depechi ei tahagi kedagi kõrvale imiteerima. Särgid olid väga ilusasti kujundatud - kiidusõnad tegijatele:) Kiidusõnad ka naistele, kes on pidanud kõvasti aktiivsust üles näitama, muidu äkki jäetakse mängust välja. Järgmiste suvepäevadeni!!! Ei jõuagi teisi ära oodata. ..........


14-08-2003, arvamust avaldas: Andreas

Äkki Craig sa kommenteeriksid mis seal täpsemalt räiget oli?


14-08-2003, arvamust avaldas: Toivo

Mul on ainult ühest asjast kahju: et ma varem pole ennast kokku võtnud ja klubiga liitunud, see seltskond kes kohal viibis, oli viimasepeal. Minu jaoks oli üritus algusest saadik täielik kaif. Nagu keegi juba ütles, kahju et nii ruttu läbi sai. Ma ei saanud terve tagasitee Tartusse oma näolt muiet, mis tekkis kogu aeg, kui ma eelnenud 40. tunni peale mõtlesin.


15-08-2003, arvamust avaldas: rohkem laupäeva mees

Reedene DM oli väga hea, aga minu ootused langesid just rohkem sellele teisele päevale, mis paraku sai olema ka liiga DM. Ma ei tea palju on klubis rahvast, kes hea meelega seda teist poolt muusikast naudivad, aga tundus, et selle \"murega\" olin vist võrdlemisi üksi. Mõnusa cd seti tegid laupäeval Marek & Anders (Fog. Sunrise). Fogotten Sunrise mõjus igati turgutavalt. Thanks for everything!


15-08-2003, arvamust avaldas: Tiina

Ühineks siinkohal eeskõneleja kiidusõnadega Fogettone Sunrise.i mehe DJ-seti kohta. väga kodune tunne :) tegelikult kogu ürituse ajal oli muusikat ikka seinast seina suhteliseslt ja igaühele midagi. ja selge ju kõigile pole võimalik meele järgi olla. siiski tibake DM-i remixe rohkem nende pop-lugude asemel, mis vahepeal massina tulid. Ja samuti kahetsen fakti, et ma varematel asatatel pole suutnud ennast laagrisse vedada. kaks päeva ära - kuskil kus argimured lihtsalt ei pääse sind kummitama, kuna hea muusika ja samal lainel olevad saatusekaaslased ei lase sel juhtuda. Ega midagi originaalset on raseke öelda enam, eelkirjutajad kõik juba öelnud. kordaks ikka seda veel üle, et ootasin huviga kavas lubatud tutvustusvooru, kuna võõraste nägude mass ületas tunduvalt tuttavate oma. aga ses osas olin selges vähemuses nähtavasti, kuna kõik paistsid kõiki teadvat. korraldus - väga tubli; majutus ja söök - selle hinna eest oli seda küll ja rohkem. särgid - istuvad hästi ja õnnestunud disain - simplicity is the best. Ootan juba järgmist korda :))) Seeyou.


17-08-2003, arvamust avaldas: illikas

mhhhhhh


17-08-2003, arvamust avaldas: janek

ohhhooooo


18-08-2003, arvamust avaldas: parim tiksuja

Miks sa Mate siis nii vara koju läksid, tuleb lõpuni tiksuda...see aitab.


18-08-2003, arvamust avaldas: mate

a seekord autojuht ei taht tiksuda ja ise ei saand roolida. isiklikult oleks küll veel nädalaks jäänd. kasvõi tiksuma.


26-08-2003, arvamust avaldas: kati

Niiii lahedad pildid, oleks nagu hetkeks peipsi ääres tagasi olnud ja esimene tööpäev peale puhkust sai kohe lõbusama alguse :)! 5pallisüsteemis kogu toimunut hinnata tundus esialgu lihtne, et no 5 aga mõned kommentaarid siiski – kõigepealt korraldajad – pallisüsteemis tundub 5 vähe olema – sellised inimesed on hindamatud – ülim tänu ja kiitus TEILE kõigile, et TE olemas olete ja meile selliseid toredaid üritusi korraldate!!!!!!!!!!!!!!! Teiseks korraldus mmm… palle 4st - 5ni! Jep Katrinile :)!!!! Selline tunne, et oleks nagu ise kirjutanud – täpselt samad sõnad! Eriti just DM-i defitsiit…kui eelmisel aastal oli pärast laagrit mõnus DM-i „pohmakas“ :) siis sellel aastal jäi „hammas täiesti verele“! Toitlustus – igati peipsiäärele kohane – hinne 5! + veel selle eest, et tänu nn. ühissöömistele sai ka rahvas mingil määral ühtsemaks :)! Koht – selle raha eest parim 5++, nii tore, et jaksati tegeleda isegi kohapealse müügibaariga! Lõpetuseks – lugedes kõiki neid toredaid kommentaare ja meenutades/vaadates kõiki neid mega lahedaid pilte tekib selline :) lihtsalt nii hea tunne, et olemises või mitte olemises ei saa kahtlustki olla – OLLA ikka OLLA!!! VIVA EDMFK!


05-09-2003, arvamust avaldas: iff

ja mis siis seal nii räiget oli???


08-09-2003, arvamust avaldas: huviline

Oleks huvitav teada saada kas on ka selliseid inimesi kellele see üritus üldse ei meeldinud.Nagu aru saada on kõik(peaaegu)toimunuga rahul.


13-09-2003, arvamust avaldas: ootaja

tahas ka teada mis seal siis niiväga räiget oli, craig?


15-09-2003, arvamust avaldas: ootaja ruudus

me kõik ootame ühte räiget kommentaari!


16-09-2003, arvamust avaldas: ootaja kuubis

ei, ei tule siit seda otse seda kommentaari


16-10-2003, arvamust avaldas: Homeless

Teeb kadedaks pisult. Aga küll ma ükskord ka end näole annan, et liituda hea muusika ja seltskonnaga.


23-10-2003, arvamust avaldas:

a siis ükskord võib hilja olla, kui juba ei ole, liituda seltskonnaga. õnneks muusika ikka jääb.


07-11-2003, arvamust avaldas:

parem hilja, kui mitte kunagi


26-05-2004, arvamust avaldas: kaasosaline

Mate, kas pidid pidid koju naisele aru andma minema?


1997 - 2021 © Eesti Depeche Mode fännklubi