EDMFK

DEPECHE MODE SINGLES TOUR - Pressiteade 07.07.1998

Depeche Mode'i Tartu kontserdi piletid on homsest müügil

Alates kolmapäevast, 8. juulist on Briti kultusansambli Depeche Mode Euroopa-turnee Tartus toimuva avakontserdi piletid müügil kõigis Alexela Tanklates, Tallinna kaupluses Kosmos Control ning Tartu laulalava kassas, teatas korraldava agentuuri Gamma juhatuse esimees Vahur Kase. Pileti hind on kuni 1. augustini 390 krooni.

"Tartu lauluväljak on igati paras - ei liiga suur ega liiga väike - et tekitada kontserdile tõeliselt hea feeling," ütles Vahur Kase, põhjendades kontserdi toimumist Tartus. Tema sõnul on ka Eestis toimuva kontserdi päev - 2. september - igati sobilik, sest suurem suveürituste laine on selleks ajaks juba möödas ning septembri alguses ärkab ülikoolilinn suvisest unest.

Pileteid tuleb müügile täpselt 14 000 ja esialgu müüakse neid soodsama hinnaga kõigis Alexela tanklates üle Eesti, Tallinna kaupluses Kosmos Control ning Tartu laululava kassas. "On reaalne, et kontserdi toimumise päevaks on üritus välja müüdud. Tartu laululava ei ole kummist ning mingeid lisatiraaþe ei trükita," kinnitas Kase.

Tänaseks on välja müüdud Depeche Mode'i kontserdid Stockholmis, Göteborgis, Londonis ning kaks kontserti Berliinis. Londonis, Wembley staadionil toimuvale lisakontserdile on veel pileteid saada. "Arvestades, millise menuga on bändi kontserdid mitmel pool välja müüdud, usun, et Tartusse on oodata ka hulgaliselt fänne naaberriikidest," märkis Kase, lisades, et seepärast peaksid kõik Depeche Mode'i austajad Eestis endale pileti aegsasti ära ostma.

Turnee kontserdid toimuvad samal ajal Depeche Mode'i uue kogumikalbumi "The Singles 1986-98" müügiletulekuga, mis täiendab bändi esimest hitikogumikku aastast 1985. Viis aastat tagasi toimunud Depeche Mode'i eelmise turnee "Devotional" kontsertidel käis kokku üle 2 miljoni inimese.

Varasemate plaanide kohaselt pidi Depeche Mode'i kontsertturnee "The Singles Tour 1986-98" algama Helsingist, kuid aprillis Kölnis (Saksamaa) toimunud pressikonverentsil teatas ansambel, et kaalub võimalust alustada turneed veidi varem, rõõmustamaks oma fänne Ida-Euroopas. Pärast tuuri avakontserti Tartus sõidab bänd Riiga, Peterburgi, Moskvasse ning sealt edasi Helsingisse.

Depeche Mode'i viimane album "Ultra" ilmus 1997. aastal ning jõudis kohe kogu maailmas edetabelite tippu. Kultusbändiks kujunenud Depeche Mode on oma 17-aastase tegevuse jooksul müünud üle 40 miljoni albumi.

Lisainformatsioon: Henri Käsper, KPMS & Partner konsultant, GSM (250) 18 200

Lisainformatsioon Depeche Mode'i kohta:

www.commline.com
www.depechemode.com
www.depeche-mode.com
www.edmfk.ee

Tähelepanu! Võimalik on saada ka Depeche Mode'i pressifotosid.

1997 - 2020 © Eesti Depeche Mode fännklubi