Eesti Depeche Mode fännklubi aastal 2011


Märkamatult on alanud aasta 2011 - aeg ka EDMFK tegemistega pihta hakata.

Laupäeval, 22. jaanuaril, sai osa klubilistest kokku klubis Rockstars, kus pidasime maha sisuka koosoleku, mille tulemusena valiti klubile uus juhatus ja pandi paika põhiplaanid aastaks 2011. Lähimal ajal ilmub koosolekust ka protokoll.

Põhiplaan alanud aastaks on üsna traditsiooniline: kindlasti on tulemas talvepäevad (juba veebruari lõpus), mai alguses tähistame Dave Gahani sünnipäeva, juulis koguneb klubi nagu üks mees suvelaagrisse ja novembris peame maha EDMFK 19. sünnipäevapeo.

Lisaks on võimalikud plaanivälised üritused, mida võivad korraldada kõik klubiliikmed, kellel selleks huvi ja tahtmist - juhatus on valmis teid selle juures võimaluste piires aitama. Esimene nö. plaaniväline üritus toimus juba teisipäeval, 25. jaanuari õhtul DM baaris, kus peeti Hurtsi kontserdi järelpidu.

Ja nüüd - trummipõrinal - kuulutame avatuks 2011. aasta EDMFK liikmeks astumise!

Liikmemaks sel aastal on ümmargused 20 EUR-i ehk vanas valuutas 312 krooni ja 93 senti. Liitumise tähtaeg on15. märts 2011, aga -kes jõuab liituda enne 11. veebruari, saab talvepäevadele natuke soodsamalt kui teised.

Liikmemaksu ülekandmiseks vajalik info siin:

Saaja: MTÜ Eesti Depeche Mode Fännklubi
Konto: Swedpank 221039916203
Selgituseks märkida: "EDMFK 2011 liikmemaks EESNIMI PEREKONNANIMI"

Peale liikmemaksu tasumist palume kõigil liikmetel uuendada oma kontaktandmed siin: http://www.edmfk.ee/?dm=ankeet

Ei väsi kordamast, et iga liitunud inimene on meile väga oluline ja iga laekunud liikmemaks suureks abiks tulevaste ürituste korraldamisel.

Kõikide arvamused ja ettepanekud on oodatud EDMFK kodulehe foorumisse või klubi e-posti aadressile edmfk at edmfk punkt ee

Lisaks on Facebooki loodud värske Eesti Depeche Mode Fännklubi grupp, kus hakkab ilmuma info klubi tegemiste kohta. Olete oodatud grupiga liituma! Kutsuge liituma ka sõpru-tuttavaid, kel teate DMi ja klubi vastu huvi olevat.

Paljude rõõmsate kohtumisteni alanud aastal!

Helen, Jaanika, Nadja, Toivo
EDMFK juhatus


Järgmine üritus

Dave Gahani 62. sünnipäev

10.05.2024

Dave Gahani 62. sünnipäev

DM Baar

Foorum

Üritus Facebookis1997 - 2024 © Eesti Depeche Mode fännklubi
1997 - 2024 © Eesti Depeche Mode fännklubi
EDMFK