Eesti Depeche Mode fännklubi aastal 2020


Uuel aastakümnel on EDMFK jätkamas oma tegevust. Tulemas on palju uut ja samas jätkub hästi sissetöötatud vana.

Aasta algas traditsioonilise üldkoosolekuga, mis toimus 26. jaanuaril restoranis Senso. Tehti eelmise aasta ürituste sisulisi ning majanduslikke kokkuvõtteid, pandi paika käesoleva aasta tegevusi ja ürituste plaane ning valiti uus juhatus.

Tegevustest võetakse eelkõige plaani klubi põhikirja ülevaatamine ning vajadusel muutmine. Esimese sammuna muudeti juhatuse liikmete volituste tähtaegu, mida pikendati kuni kahe aastani.

Ürituste puhul hoitakse juba armsaks saanud traditsiooni: talvepäevad (sel aastal 22.-23.02.2020), Dave'i sünnipäev mai keskel, suvepäevad (augusti lõpus, Saaremaal) ning klubi sünnipäev novembris.

Eelmise aasta juhatuse liikmetest soovisid end taandada Andry Kiik ning Aivar Meos.

Uude juhatusse hääletati järgmised klubi liikmed: Siim Adamson, Tarmo Tannis, Evelina Roosipõld, Reimo Hanniste ja Helen Kärner. Lisaks kuulub juhatusse nö vaikiv püsiliige Rando Peterson.

Selleks, et ka alanud 2020. aastal olla EDMFK liige, tuleb tasuda liikmemaks, mis on jätkuvalt vabalt valitud summa alates 20 eurost ja täita ankeet http://www.edmfk.ee/?dm=ankeet

Liikmemaksu saab tasuda siia:
Saaja: MTÜ Eesti Depeche Mode Fännklubi
Konto: Swedbank EE502200221039916203
Selgitus: EDMFK 2020 liikmemaks EESNIMI PEREKONNANIMI

Liikmetasu kasutatakse panusena klubi edasisse arengusse ning toimuvatesse üritustesse. Klubiliikmete leibkonnale kehtivad samas suuruses osalustasud klubi üritustele, mis on kehtestatud klubiliikmetele. Alla 15 aastastel leibkonna liikmetel on üritustel osalemine tasuta (v.a tasulised ekskursioonid ürituse programmis). Külaliste osalustasude määr vaadatakse juhatuse poolt üle iga ürituse osas eraldi.

Liikmestumine on juba alanud!


EDMFK talvepäevad 2020

Kohe-kohe on algamas talvepäevadele registreerumine. Ka sel korral toimuvad need, eelmisest aastast palju positiivset tagasisidet saanud, Paekalda puhkekeskuses Harjumaal. Esialgu soovitame tungivalt broneerida oma kalendrites kuupäevad 22.-23.02.2020
Täpsem info ja detailid jõuavad teieni lähipäevil.


Ilusat uut EDMFK aastat soovides
Siim, Tarmo, Evelina, Helen, Reimo


Järgmine üritus

Dave Gahani 62. sünnipäev

10.05.2024

Dave Gahani 62. sünnipäev

DM Baar

Foorum

Üritus Facebookis1997 - 2024 © Eesti Depeche Mode fännklubi
1997 - 2024 © Eesti Depeche Mode fännklubi
EDMFK