The Years 93-98

EDMFK ÜRITUSED


26.06.1998

The Years 93-98
Vallitorn, Paide
Üle pika aja jälle oli Eesti Depeche Mode'i fännidel võimalik kokku saada ja pidu panna. Oli ju ka põhjust. Eesti Depeche Mode'i fänn-klubi presidendil Craig Tislaril täitus 5 aastat ajast, mil ta klubi etteotsa valiti. Selle aja jooksul on juhtunud nii mõndagi.

Peo lubatud algus "peale kümmet" leidis sedakorda ilusti kinnitust. Juba enne seda olid tuttavad meloodiad tornis ringi lendamas. Üks ürituse eripärasid seisnes kindlasti selles, et vastupidiselt kõigile teistele Vallitorni üritustele oli seekord pidu koondunud torni kõige alumisele korrusele.

Kui juba mõnda aega tantsitud oli, pidas Craig väikese kõne ja siis ... oli kõigil soovijail võimalus koos Craigiga torni seitsmendale korrusele jalutada, et pärast seda väikesest üllatusest osa saada. Üllatus üllatuseks. Depeche Mode'i uus singel "Only When I Lose Myself", mida veel hiljemgi mängiti. "Ei tea kust kohast" oli tekkinud ka kast shampust, mida siis ühiselt maitsma hakati.

Pidu läks edasi. Lülitati sisse arvuti, kus hakati näitama DM'i slaidiprogrammi (eelreklaamis lubatud computer show). Inimesed, kes ikka veel ei olnud kätte saanud oma Helsingi kontserdi pileteid, olid nüüd õnnega koos, sest kohalesaabunute hulgas olid ka piletitoojad ise. Mainimata ei saa jätta ka puntratantsu, mis mitte tegemata ei jäänud.

Õnnestus näha inimesi, keda ei olnud väga kaua näinud, samuti inimesi, keda ei olnud varem üldse kohanud. Mõlemad variandid igati positiivsed. Mis aga eriti üllatas, et grupp inimesi Riiast ei pidanud üldsegi paljuks pärast tööpäeva lõppu ette võtta väike automatk Kesk-Eestisse, et koos siinsete sõpradega pidutseda. Ning seda mitte esimest korda. (NB! Riia fänn-klubi koduleheküljel on ka Paides toimunust väike kokkuvõte inglise keeles.)

Kõik sujus omamoodi kuni kell sai kuus ja oli aeg otsad kokku tõmmata. Väike koristustöö ning need kes veel ellu olid jäänud, kutsuti Craigi poolt hommikusi saunamõnusid nautima.

Mida siis kokkuvõtteks ütelda? Keep modin'! Kui enne ei näe, siis 21-23 august Saaremaal. The Great Outdoors (Nodisco 8) on ootamas! Hea soojendus DM'i tuurile.

Marek

Järgmine üritus

Dave Gahani 62. sünnipäev

10.05.2024

Dave Gahani 62. sünnipäev

DM Baar

Foorum

Üritus Facebookis1997 - 2024 © Eesti Depeche Mode fännklubi
1997 - 2024 © Eesti Depeche Mode fännklubi
EDMFK