EDMFK

24.11.1999

20. novembril Paides toimunud EDMFK 7. sünnipäeva peo muljed on kirja pannud ürituse korraldaja ja klubi president Craig Tislar. Mis seal salata, pidu oli võimas ning väga positiivne! Miks mitte siis omi mõtteid ka teistega jagada. Loe EDMFK 7. sünnipäev.

17.10.1999

02-04. septembril toimus Tallinnas Nunne Keldris, nüüdses Depeche Mode Baaris (Nunne 4) üritus nimega "One Year After ...", millega tähistati ühe aasta möödumist Depeche Mode'i külaskäigust Eestisse. Lisaks muusika nautimisele, tantsimisele ja niisama lõbusalt (ning ka palavalt) olemisele said kõik kohalviibijad võimaluse täita väike küsitlusleht. Vastanute vahel loositi kahel esimesel õhtul välja EDMFK ajakirja DEVOTEE 9 number. Nüüdseks on tehtud ka küsitluselt saadud vastuste kokkuvõtted.

29.08.1999

Ilmunud on järjekordne EDMFK ajakiri DEVOTEE!!

28.08.1999

20-22. augustil toimus Kuressaares igaaastane DM fännide kokkutulek NODISCO. Kuni valmib toimunu kohta kirjatükk, saab tutvuda üritusel jäädvustatud pildimaterjaliga.

11.08.1999

06. augustil kutsus EDMFK kõiki huvilisi Raplasse klubi tutvustavale üritusele nimega "Depeche Mode & more ...". Peo toimumise kohaks sai suurepärane pooleliolev suurehitis nimega Hollywood, mille kõige ülemisel korrusel leidus kaks suurt viimistletud, kuid sisustamata ruumi. Seetõttu meenutas koht natuke kellegi korterit, kuhu ei ole veel jõutud sisse kolida. Aga see-eest avar ja mugav.

Pidu algas plaanitud ajal kell 9 õhtul. Rahvast oli tulnud õige mitme Eestimaa nurga pealt. Oli palju kohalikke, samuti Tartust, Tallinnast, Kuressaarest jt. kohtadest. Seintele oli välja pandud EDMFK-d tutvustavat materjali. Mängiti muusikat, tantsiti ja arutati niisama maailma asjade üle. Südaööl planeeritud Davidi postri väljaloosimine kõige paremale tantsupaarile lükkus mõneks tunniks edasi, kuna "paari" suhtes ei jõutud selgusele. Kui kell oli kaks läbi, tehti ära ka puntratants, mis sedakorda oli eriti jõuline :)

Aeg läks oma rada ja kell 3.00 sai pidu läbi. Aga ühe lõpp on teise algus ja nii jätkus peo teine osa kuni hommikuni. Järjest rohkem mängiti Depeche Mode'i kõrval ka teistsugust muusikat. Ja nii ta päris läbi saigi!

Mis seal salata, tore oli!

PS. Suur tänu noormehele, kes maast leitud mobiiltelefoni puldi juurde tõi, kust omanik ta hiljem kätte sai!

23.05.1999

craig ja davepuntratants

8. mail Paide Vallitornis Dave Gahani sünnipäeva auks korraldatud üritust võiks meenutada kui tavapärast EDMFK pidu. Rahvast oli kogunenud just nii palju, et täita tantsuplats ja mitte ohustada Vallitorni kõige ülemise korruse põrandat. Teatavasti on torn suure pidutsemise tulemusena juba ühest vahelaest ilma jäänud :(

   Peale väikest viivitust peo alguses saadi pöörded sisse ja nii kuni hommikul kella 5-ni. Natuke enne keskööd pandi mängima KROQ Almost Acoustic X-mas Show, mille salvestus on üles võetud Los Angeleses 1998.a. Jõulude eel. Kesköö saabudes tõi klubi president Craig Tislar välja kaks suurt kringlit, millest kõik "sünnipäevalised" osa said. Taustaks Sister Of Night ja A Question Of Lust Martin Gore'i esituses. Järgnes pidu juba tavapärases laadis. Lisaks depeche'ile hakati mäng ima ka teisi synth-pop, EBM bände. Üllatuslikult vara (kell 1:00) tehti ära puntra-tants Everything Counts'i saatel. Lootus, et see performance hiljem kordub, hajus hommiku saabudes

Hommikul kell 5.00 kui päike juba aknast sisse säras, oli aeg lõpetada. Kes magama, kes tööle ...

27.04.99

David Gahan    

9. mail saab David Gahan 37 aastaseks. Selle väikese tähtpäeva puhul korraldab EDMFK 8.mail Paide Vallitornis ürituse. Rohkelt DeMaatilist muusikat, keskööl KROQ Almost Acoustic X-Mas show.


:> NO_BIG_SCREEN_BUT_BIG_DAVID_HIMSELF
:> Üritus algab kell 20:42:02 ja kestab hommikuni.
:> Sissepääsuks tuleb lunastada 40 EEK, EDMFK kaardiga poole vähem.
:> MODE TO JOY!

Ürituse plakat

25.03.1999

13. märtsil toimus Kehtna Aidas juba teist korda "eriüritus" More Than A Party 2, kus peateemaks Depeche Mode. Sümpaatne koht + meeldivalt palju rahvast + hea muusika = mis sa veel oskad tahta. Omanäoline selle poolest, et toimus kaks p untratantsu (ühes rohkem kukkumisi, teises vähem :)) Ühe organisaatori Craig Tislari väledate näppude all on valminud ka kokkuvõttev jutt toimunust.

25.01.1999

EDMFK ajakirja DEVOTEE uus number (8) on järjekordselt kaante vahele saanud. Võttis aega, mis ta võttis, aga valmis ta sai. Seekordne tiraazh 75. Vaatluse all on Alan Wilder, Rammstein, Bomb The Bass, real DM fan ja loomulikult Depeche Mode. Lisaks veel kogutud uudiseid.
Volitatud edasimüüja Kosmos Control

24.01.1999

16. jaanuaril Kehtna Aidas toimunud üritusest on kokkuvõtte teinud EDMFK president Craig Tislar:

18.01.1999

Inglismaa ametliku DM'i fänn-klubi ajakirja BONG äsja ilmunud viimases numbris (nr. 38) on avaldatud EDMFK liikme Ilja Judeikin'i artikkel Depeche Mode'i Baltikumi kontserditest ning sellest, mis jäi sinna ette ja taha. Loo pealkirjaks on pandud RUSSIA ala MODE:)

Veel on värskes numbris juttu rahvusvahelisest BONG'i kokkutulekust Inglismaal. Anton Corbijn räägib lühidalt lõppenud kontsert-turnee lavakujundusest ja video-installatsioonidest. Lisaks veel lugejate kirjad, kontaktid ja 1999 aasta kalender (sedakorda mahutatud kahele leheküljele :( ).

1997 - 2021 © Eesti Depeche Mode fännklubi